MP SENIORÓW: ZNAMY PIERWSZYCH FINALISTÓW

Poznaliśmy pierwszych finalistów 85. Mistrzostw Polski Seniorów w Kaliszu. Kibice obejrzeli dziś kawał naprawdę dobrego boksu. Poniżej przedstawiamy Państwu wyniki - nazwiska zwycięzców pogrubione.

(-60kg) Dawid Michelus (Sokół Piła) vs Patryk Trochimiak (Kaczor Boks Team Wałbrzych) 3-0
(-60kg) Radomir Obruśniak (KSW Róża Karlino) vs Mateusz Polski (KSW Róża Karlino) 0-3
(-64kg) Tomasz Gryckiewicz (UKSW PIRS Olsztyn) vs Marcin Latocha (KSW Róża Karlino) 0-3
(-64kg) Kazimierz Łęgowski (UKS Bokser Chojnice) vs Daniel Adamiec (RUSHH Kielce) 3-0
(-69kg) Ireneusz Zakrzewski (Janik Boks Jelenia Góra) vs Damian Falecki (KSZO Ostrowiec Święt.) 3-0
(-69kg) Damian Kiwior (PTB Tiger Tarnów) vs Mateusz Kostecki (WKS Desant Kraków) 3-0
(-91kg) Igor Jakubowski (KB Zagłębie Konin) vs Krzysztof Kowalski (MOSiR Mysłowice) TKO2
(-91kg) Tomasz Bohdanowicz (BKS Orkan Gorzów Wlkp.) vs Bartłomiej Krasuski (Niestowarzyszony) 1-2
(+91kg) Mateusz Figiel (Hetman Białystok) vs Marcin Śnitko (Tygrys Elblag) 3-0
(+91kg) Arkadiusz Toborek (MOSiR Mysłowice) vs Krzysztof Kosela (BTS Broń Radom) 3-0

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Olaf92
Data: 14-03-2014 14:21:42 
Polski, Łęgowski, Zakrzewski, Jakubowski, Toborek :)
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 14-03-2014 14:34:59 
Obejrzałem wszystkie walki w internecie i wielkie DZIęKI ze mam taką możliwość.Ale po koleji:Michelus wygrał pewnie ale za dużo "gwiazdorzy" i prawdziwą "miarą" jego umiejętności bedą dalsze wystepy na ringach miedzynarodowych no i oczywiście finalowa walka z Polskim.Liczyłem na dobrą walkę Obruśniaka ale niestety wyszedł do ringu pogodzony z pewną porażką i to mie się bardzo nie podobalo.Swietna walke stoczył Gryckiewicz i wielkie brawa dla tego pięściarza ale zasłużenie wygral Latocha.Adamiec też dobrze boksował i gdyby więcej wierzył w swoje umiejetności to kto wie?A Łęgowskiego w Finale sprawdzi Latocha i mam nadzieję że do walki wyjdzie po to aby wygrać bo jest to możliwe.przygladam sie Kiwiorowi i dzisiejszym pojedynkiem mnie nie zachwycił bo rwniez za duzo "gwiazdorzył" i jesli tak zaboksuje w finale z Zakrzewskim to przegra.Podziwiam Zakrzewskiego i to On bedzie MISTRZEM Polski w kat.69 kg.Swietnie zaprezentowal sie Igor Jakubowski.Dość długo podchodziłem do tego pięściarza z duzym dystansem ale widze że w kat.91 kg Jakubowski będzie silnym pkt, w Hussari jesli tylko zechce poddać się rygorom obowiazującym w tej ELITARNEJ reprezentacji Polski.To Bohdanowicz powinien wygrać z Krasuckim bo był lepszym pod kazdym wzgledem pięsciarzem.Podobał mi sie Figiel i mysle że również może reprezentować w przyszlości Hussarów jak tylko zdecyduje sie na powazny i cięzki trening.To samo dotyczy Koseli ktory moim zdaniem powinien swoja półfinalowa walke wygrać bo równiez był lepszy od Toborka który absolutnie zawiódł mnie.Ogolnie poziom półfinałow na 3 + /skala 1-6/A najgorszym" zawodnikiem" w czasie transmisji był ...spiker Pan KROMKA!
 Autor komentarza: zgredzik
Data: 14-03-2014 14:50:59 
-64kg brąz dla Olsztyna, choc miasto nic nie przykłada do tego sportu i wystartował tylko jeden chłopak to proszę można. Gratulacje, za rok liczymy na cos więcej Grycek:-)Po takim sukcesie może władzom miasta będzie sie "OPŁACAĆ" cos dorzucić chłopakom.
 Autor komentarza: Olaf92
Data: 14-03-2014 15:02:05 
@lutonadam - Również śledzę wszystkie walki i zgadzam się z Tobą w 100%. Michelus - Polski i Kiwior - Zakrzewski arcyciekawe walki. Nie mogę się doczekać.
https://www.facebook.com/pages/Irek-Zakrzewski/141254569370197?ref=tn_tnmn - Zapraszam!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.