ZDJĘCIE DNIA: HOPKINS I SZUMENOW NA KONFERENCJI PRASOWEJ

Dziś w Waszyngtonie odbyła się pierwsza konferencja prasowa promująca starcie legendarnego Bernarda Hopkinsa (54-6-2, 32 KO) z Beibutem Szumenowem (14-1, 9 KO). Do ich konfrontacji dojdzie 19 kwietnia, a jej stawką będą pasy federacji IBF oraz WBA wagi półciężkiej. Jeżeli "Kat" zdoła pokonać Kazacha., padnie kolejny rekord.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: przemyto
Data: 12-03-2014 09:29:58 
W tej walce wielką wage może miec doświadczenie Hopkinsa. Szumenow to jednak człowiek bardziej ufający sile fizycznej i wieloma brakami. Przykładem walka z Santiago gdzie mimo tko w 9 rundzie nie walczyl wcale lepiej od Amerykanina, podobnie w drugiej walce z Campillo również nie zachwycił, a ostatnio walka z Kovacsem, to chyba raczej była forma miłej rozgrzewki zakończonej prezentem na świeta w postawicie ciekawej sumki po tej walce. Cóż nie jest to żaden przeciwnik np. dla Stevensona czy Pascala, dlatego myślę, że Hopkins odrze go z wszelkich złudzeń.
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 12-03-2014 10:25:23 
A ja myślę że po tej walce Kat czy Kosmita czy jak woli, powiniej jeszcze walczyć z Bremerem. Przeciwnik skrojony na miar dla Hopa a ma pas wiec walka będzie znowuż unifikacją. Potem może się mierzyć z resztą mistrzów i wcale nie jest sazany na pożarcie moim zdaniem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.