BERTO WRÓCI W LIPCU?

Po trzech porażkach w czterech ostatnich walkach, w tym przed czasem w lipcu ubiegłego roku, kariera Andre Berto (28-3, 22 KO) zawisła nad przepaścią. Pojawiła się nawet obawa, że były dwukrotny mistrz świata wagi półśredniej już nigdy nie powróci na ring, ale Amerykanin pomyślnie przeszedł badania kontuzjowanego poważnie barku i dostał pozwolenie od lekarzy na lekkie sparingi.

Berto już ogłosił, że zamierza powrócić w lecie. Pod koniec kwietnia ma być już w pełni sił, a na lipiec planuje się jego walkę.

- Te ostatnie miesiące rehabilitacji to nie był dla mnie łatwy okres, ale w końcu to się kończy i znów będę mógł wyjść między liny. Chcę pokazać wszystkim moim kibicom, że jestem w stu procentach gotowy fizycznie i mentalnie na ten krok - powiedział Berto.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StasioKolasa
Data: 12-03-2014 14:58:12 
Cieszy mnie ten powrót.Uwielbiam takich bokserów jak Berto, wielkie serce do tego sportu, i widowiskowy styl.Liczę,że jeszcze zobaczymy Andre,w jakiejś dużej walce.Sądzę,że taki Khan,czy Broner, byliby w zasięgu Berto,którego już tak wielu skreśliło.Zobaczycie,Berto jeszcze powstanie,i zanotuje cenne zwycięstwa.;)
 Autor komentarza: MLJ
Data: 12-03-2014 16:22:25 
Berto jest raczej skończony..
Facet sprawia wrażenie rozbitego..Poza tym ma problemy z przyjęciem mocnego ciosu. Sporo potrafi, ma dobre uderzenie, ale nie sądzę by się jeszcze objawił jako mistrz świata..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.