SHIELDS: TYPUJĘ WYGRANĄ ANGULO PRZEZ KO

Początkowo niemal wszyscy byli przekonani, że Saul Alvarez (42-1-1, 30 KO) pokona Alfredo Angulo (22-3, 18 KO), ale im bliżej walki, tym więcej osób skłania się ku stwierdzeniu, że "El Perro" może zaskoczyć słynnego "Canelo".

Właśnie tego zdania jest słynny trener Ronnie Shields, który jeszcze kilka tygodni temu większe szanse ma Alvarez,, lecz teraz stawia na wygraną Angulo przez nokaut w drugiej połowie walki.

- Długo skłaniałem się ku wygranej Canelo, ale przemyślałem to dokładnie i doszedłem do wniosku, że w drugiej połowie walki może być różnie. Jeśli Angulo nie będzie do tego czasu porozcinany, zachowa spore szanse ze względu na swój cios. Canelo będzie w tarapatach. Myślę, że Angulo zwycięży przez nokaut, naprawdę. Jeśli ktoś może tego dokonać, to właśnie Angulo. Stawiam na jego wygraną w drugiej połowie walki - powiedział Shields.