LARA: CANELO I ANGULO CIĄGLE O MNIE GADAJĄ

Trudno dziwić się frustracji Erislandy Lary (19-1-2, 12 KO), który pobił w ostatnich występach Alfredo Angulo (22-3, 18 KO) i Austina Trouta (26-2, 14 KO), a wielkie walki dalej go omijają, podczas gdy "El Perro" dostał szansę od Saula Alvareza (42-1-1, 30 KO).

"Canelo" cały czas tłumaczy ten wybór. Niedawno oświadczył, że jego zdaniem Angulo wygrywał walkę i dowiózłby zwycięstwo, gdyby nie zrezygnował w dziesiątej rundzie. Młody gwiazdor dodał też, że jego zdaniem nie było to poddanie. Lara oczywiście wyśmiewa te słowa.

- Canelo i Angulo podczas promocji tej walki więcej mówią o mnie niż o sobie. Wiedzą, że jestem najlepszy w wadze junior średniej i starają się mnie unikać. I tak wszyscy wiedzą, że Canelo wcale nie ma prawdziwego meksykańskiego serca do walki. Najlepsi z nich zawsze walczyli z najlepszymi - Chavez, Marquez, Sanchez, Barrera, Morales. Nawet Chaveza Juniora szanuję bardziej niż tego dzieciaka, bo on przynajmniej chce się bić z najlepszymi. Canelo po prostu chciał Mayweathera dla kasy. Nie ma w tym nic złego, bo pieniądze są potrzebne, ale on nie chce być wielkim bokserem i tu tkwi problem - powiedział Kubańczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 04-03-2014 09:27:23 
Akurat z Angulo to Lara dostał łomot życia.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 04-03-2014 11:17:00 
ale i tak wyraznie wygral......jest po prostu lepszy
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 04-03-2014 14:47:08 
W walce z Angulo, Lara udowodnił, że jest wielkim pięściarzem. Rzadko kiedy ogląda się takie comebacki.
Chętnie obejrzę Alvarez-Lara! To byłaby świetna walka, Lara jest bardzo niedoceniany.
 Autor komentarza: bak
Data: 04-03-2014 16:56:27 
Saul Alvarez to zwykły balonik medialny wykreowany przez Oscara de la Hoyę, HBO i ShowTime. Erislandy Lara wygrałby 12-0 tak jak Mayweather.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 04-03-2014 23:34:50 
wow ...pierwsze od kilku dni nie-glupoty

zgadzam sie
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 05-03-2014 06:03:14 
MrAdam,
to ze dwa razy lezal to znaczy ze dostal lomot zycia..... ? Ciekawe, ja mimo tych dwoch liczen widzialem Lara wygrywajacego na punkty. Poza tym to Angulo dal d..y poddajac sie, nie mial nic zlamanego. Moim zdaniem dobrym przeciwnikiem dla Cubanczyka jest Kirkland, jest jeszce Jonak ale o nim nikt nigdzie nie slyszal i to sie na pewno nie sprzeda. Kirkland to osilek, z dobra kondycja ale bokser dosc prosty, ciekawa by byla konfrontacja chytrego technika Lary z silnym, prostym Kirklandem. TV i Golden Boy mmaja kase i wybieraja, nie mozna twierdzic iz Canelo ucieka, walczyl z Troutem i wygal zas teraz to nie czas na walki tylko na zarabianie by oddac Oscarowi wlozona kase w promocje i kupiony pas.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.