IGP 2014 NOWA DĘBA: FINAŁ NA ŻYWO

I Grand Prix, z których przeprowadziliśmy dla was pełną relację, dobiega końca. Dziś transmitujemy walki zawodników na żywo z Nowej Dęby z komentarzem sędziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu na bieżąco po każdym starciu. Zapraszamy od godziny 11.00. Poniżej walka Holka vs Perczyński, a w rozwinięciu pozostałe walki warte obejrzenia ze wspaniałą postawa Bosaka, który mimo stoczonych 8 walk, zyskał uznanie w oczach doświadczonego Szwedowicza - można powiedzieć zdał egzamin. Zapraszamy na najbliższe imprezy: WSB w piątek z Włocławka i 8 marca Turniej Fenixa z Warszawy.

Start walk finałowych (16.02.2014) godzina 11.00

Kategoria 49kg

Tarka Daniel (KSW Tygrys Elbląg) vs Waśniewski Piotr (RMG Boks Ożarów) TKO1-


Kategoria 52kg
Sieroń Mariusz (Korona Wałcz) vs Jóźwik Maciej (Skorpion Szczecin) 0:3


Kategoria 56kg
Iwanow Jarosław (TS Wisła Kraków) vs Żaboklicki Daniel (KB Legia Warszawa) 3:0


Kategoria 60kg

Smerdel Tomasz (Gwarek Łęczna) vs Niemczyk Łukasz (Champion Chojnów) -WO


Kategoria 64kg
Tobolski Piotr (Kaczor Team Boks Wałbrzych) vs Latocha Marcin (KSW Róża Karlino) 0:3


Kategoria 69kg A

Kostecki Mateusz (WKS Desant Kraków) vs Falecki Damian (KSZO Ostrowiec) WO-


Kategoria 69kg B
Perczyński Rafał (Gwardia Warszawa) vs Holka Kamil (BKS Orkan Gorzów Wlkp.) 3:0


Kategoria 75kg A
Gardzielik Kamil (Copacabana Konin) vs Rzeźnik Rafał Berej (Boxing Lublin) 3:0


Kategoria 75kg B
Bosak Dawid (KB Legia Warszawa) vs Szwedowicz Arkadiusz (Skorpion Szczecin) 0:3


Kategoria 81kg
Kuliński Jordan (Start Włocławek) vs Stanioch Łukasz (Skorpion Szczecin) 2:1


Kategoria 91kg
Trybuch Mateusz (Champion Nowy Dwór Maz.) vs Jakubowski Igor (Zagłębie Konin) 0:3


Kategoria +91kg
Śnitko Marcin (KSW Tygrys Elbląg) vs Świątkowski Michał (06 Kleofas Katowice) 2:1

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: selmen
Data: 16-02-2014 14:16:19 
Ciekawy turniej, dużo walk, dobry poziom. Brawo dla redakcji bokser.org za tak obszerną i profesjonalną relację i organizatorom turnieju za wkład w jego zorganizowanie. Tak trzymać. Gdyby nie sędziowski wałek na Mateuszu Figlu z Hetmana Białystok w półfinale 91+ byłaby pełna profeska. Chłopak śmiało przeszedłby walkę ze Snitko w finale 3:0 a tak zastanawia się pewnie czy dalej trenować.
 Autor komentarza: zombi
Data: 16-02-2014 14:42:23 
przyłączam się do braw dla redakcji za świetną relację. Super, że poświęcacie też tyle uwagi amatorce.
 Autor komentarza: Naukowiec
Data: 16-02-2014 21:26:11 
wielki kunszt obu zawodników ?? Gardzielki vs Rzeźniczak nie no Pan komentator Kromka to jakieś nieporozumienie albo jego komentarz "wydaje mi się że Kamil prowadzi po 2 rundach" a przez 2 rundy praktycznie jego rywal nic nie robi i to nie tylko ta walk do której można mieć zastrzeżenia. Pan Kromka jako komentator powinien być bardziej obiektywny a nie subiektywny! Albo wczorajsza walka w 81 kg Życiński vs Kuliński, komentator mówił tylko o jednym zawodniku a ta walka była pełna emocji i osoba komentująca to wydarzenie powinna przekazywać te emocje do kibica a nie Życiński cała seria ciosów Jordan jeden cios i to na garde i komentarz "fenomenalna akcja kulińskiego" to trochę śmieszne bo wymieniać można tego mnóstwo kiedy akurat Pank Kromka upatrzy sobie jednego zawodnika i jego komentarz wygląda jak by to tylko jeden zawodnik zadawał ciosy 75 kg Arek vs Bosak zawodnik z niebieskiego narożnika dwa razy większy więc samo to powinno wystarczyć żeby wykończyć Bosaka z 8 pojedynkami w karierze a tym bardziej jeżeli się słucha komentatora no to wychodzi że tylko Arek bije i nic na koniec tylko komentarz "ależ zawodnik z czerwonego narożnika jest odporny na ciosy" tylko że on też zadawał ciosy wystarczy się skupić na tym co się dzieje w ringu Panie komentatorze!!! i to tylko kilka przykładów na SUBIEKTYWIZM KOMENTATORA!!!
 Autor komentarza: lesdab (Redaktor bokser.org)
Data: 16-02-2014 23:01:58 
Zapraszam chętnych do komentowania. Jeśli ktoś chce się sprawdzić w redakcji jako komentator, to czekam na zgłoszenia: amator@bokser.org. Będzie to zapewne wielka przygoda, ale także posmakowanie bliskości emocji pięściarskich w bezpośrednim kontakcie bo przy samym ringu na gali bokserskiej. Przy większej liczbie chętnych przeprowadzimy weryfikację. Zapraszam.
 Autor komentarza: Naukowiec
Data: 17-02-2014 12:09:19 
Dobry pomysł bo Pan Kromka to się nie nadaję więc macie racje zmieńcie na kogoś obiektywnego! Bo nawet na TVP SPORT zarzucają mu że jest jednostronny i jak sędziuje tak samo jak komentuje to współczuje zawodnikom którzy zostaną przez niego skrzywdzeni!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.