RING TELEGRAM: 12 LUTEGO 2014

44-letni Mauricio Sulaiman - syn zmarłego niedawno sławnego Jose, przejął po ojcu stery w federacji WBC. W ostatnim okresie pełnił już rolę głównego sekretarza, teraz jednogłośnie został wybrany na prezydenta WBC.

Robertowi Lewandowskiemu kilka dni temu ściągnięto koła z samochodu, a jeszcze brutalniej został potraktowany Tyson Fury (21-0, 15 KO). Jego samochód podpalono, a sprawą zainteresowała się już policja.

Mickey Vann to znany sędzia, lecz w mającym ponad stuletnią historię tygodniku Boxing News ma również swój blog, w którym komentuje na bieżąco wszystkie wydarzenia. W najnowszym wpisie poruszył temat robiącego furorę mistrza olimpijskiego kategorii super ciężkiej, Anthony'ego Joshuy (4-0, 4 KO). Ten 1 marca stanie do walki z Hectorem Alfredo Avilą (22-15-1, 14 KO) i prawdopodobnie dopisze do swojego rekordu kolejną wygraną przed czasem. Dlatego zdaniem Vanna dobrym pomysłem byłoby zakontraktowanie mu kolejnego pojedynku z... Oliverem McCallem (57-13, 37 KO). Amerykanin w poprzedni weekend pokonał nieznacznie na punkty Marcina Rekowskiego, a jego twarda głowa miałaby przetestować umiejętności Joshuy poważniej niż jego dotychczasowi rywale.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bak
Data: 12-02-2014 12:19:53 
I na jakim dystansie miałby się zmierzyć z Oliverem McCall? Mimo wszystko na punkty jednostronnie wygrywa Anthony. Wielu widziałoby faworyta jako McCalla, ale mnie walki z Polakami nie przekonują- to po prostu Polacy są słabi a nie Oliver "w świetnej formie", McCall ma mózg wyżarty przez narkotyki i prawdziwi prospekci jak Pulev, Wilder, Fury, Joshua nie mieliby z nim żadnych problemów.
 Autor komentarza: ramzesik
Data: 12-02-2014 18:10:32 
niech sobie dziadek zarobi,dla mnie Anthony Joshua nawet nie powinien miec medalu w Londynie, przewał z Erislandy Savonem,i typowo przegrana ze znakomitym Cammarelle w finale więc ten gośc jest taki pompowany troche no ale warunki i młotek ma więc zobaczymy co dalej
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.