KOŁODZIEJ: PLANUJĘ KOLEJNĄ GALĘ Z TYSONEM

Mariusz Kołodziej, założyciel gymu i zawodowej grupy Global Boxing, nie ukrywa satysfakcji z występu promowanych przez niego młodych polskich pięściarzy w miniony piątek na gali w Chicago, współorganizowanej przez Iron Mike Promotions, jak sama nazwa wskazuje nową promotorską inicjatywę legendarnego mistrza wagi ciężkiej.

Podsumowując w rozmowie z naszym serwisem zwycięskie walki Kamila Łaszczyka (16-0, 7 KO) i Patryka Szymańskiego (10-0, 5 KO), Kołodziej zaprzeczył, że skonfrontowanie tego pierwszego z doświadczonym Danielem Diazem było odważnym posunięciem.

- Nie mogę traktować tego jako ryzyka. Jest to kolejny etap rozwoju jego kariery. Poprzeczka będzie systematycznie podnoszona. Tylko w ten sposób możemy myśleć o walce o mistrzostwo świata w przyszłości - stwierdził szef Global Boxing.

- Jeżeli chodzi o Patryka, musimy poczekać z bardziej dynamicznym rozwojem jego kariery ze względu na to, że jest jeszcze młody i potrzebuje czasu aby nabrać doświadzenia. Niedawno przeszedł do nowej kategorii wagowej i idzie mu bardzo dobrze - stwierdził Kołodziej, pytany o dalsze plany związane z drugim ze swoich zawodników.

Współorganizujący galę Mike Tyson był jednocześnie jednym z honorowych gości tej imprezy i aktywnie brał udział w ceremonii ważenia, gdzie prezentował m.in. polskich pięściarzy.

- Chłopcy byli bardzo zadowoleni, że mieli okazję spotkać się ze swoim idolem. Gala byla bardzo udana, dlatego planujemy już razem z Warriors I Iron Mike Promotions kolejny taki event w Chicago - podsumował Kołodziej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: basu00
Data: 10-02-2014 19:04:32 
Łaszczyk super walka...czekam na następne...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.