RYBNIK ZA CIOSEM

Hala Sportowa w Rybniku-Boguszowicach gościła dziś zawodników na "Pierwszym Kroku Bokserskim" (występują młodzi chłopcy i dziewczęta, którzy stoczyli do 5 walk). Na arenie mogliśmy zobaczyć 74. zawodników z jedenastu  klubów Śląska i Czech - zaprzyjaźnionych z Rybnikiem zawodników z Ostrawy.

Zwycięstwa na swoim koncie odnotowali podopieczni klubu RMKS Rybnik: Dawid Siedlecki, Rafał Paszenda, Michał Wojdan, Dawid Pierchała, Błażej Lutka, a pokonani schodzili Dawid Janukowicz i Adrian Wróblewski. Pozostali dali ładny pokaz boksu, sprawiając sędziom problemy w jednoznacznym wytypowaniu werdyktu w stosunku do przegranych: Cezarego Weisman, Radosława Gosiewskiego i Mariusza Lutka. Należy zaznaczyć, że w narożniku gospodarzy sekundował zasłużony Zbigniew Gąsiorowski.

Na odbywającym się w ubiegłym tygodniu Pucharze Ziem Nadbałtyckich swoja pozycję umocnił - przygotowujący się do Mistrzostw Świata Juniorów - Sebastian Konsek, wygrywając na punkty w kategorii 64kg. "Mocny, szczeciński turniej, obsadzony kadrą Polski i Niemiec oraz ekipą z Cypru - był dobrym sprawdzianem naszego zawodnika - powiedział trener Anatoli Jakimczuk - mogę się tylko cieszyć z postępów Sebastiana, a także możliwości startów na tak dobrym turnieju w Polsce".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.