TRENER GOŁOWKINA: NAJPIERW UNIFIKACJA, PÓŹNIEJ POMYŚLIMY O PRZENOSINACH

Giennadij Gołowkin (29-0, 26 KO) sieje spustoszenie w wadze średniej i efektownie kończy swoich rywali, jednak jego trener Abel Sanchez nadal widzi ciekawe wyzwania w tej dywizji. Jego zdaniem "GGG" powinien dążyć do walk unifikacyjnych i dopiero później spróbować sił w wyższej kategorii.

- Gdybym ja miał decydować, najpierw sprawdziłbym czy wyczerpały się nam opcje w średniej. Quillin boi się walki. Jeśli Peter odpowie, że nie chce walczyć z Giennadijem, po prostu o nim zapomnimy. Jeśli Sergio Martinez z nami nie zawalczy, pozostanie Felix Sturm. On również posiada jeden z tytułów. Póki wszystkie opcje nie zostały wyczerpane, nie powinniśmy myśleć o przenosinach do wyższej kategorii, a szukać wyzwań w tej dywizji. Chcę zobaczyć go unifikującego tytuły, jeśli będzie to możliwe, a później spróbujemy sił w super średniej - powiedział Sanchez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 07-02-2014 19:00:34 
Obok Mayweathera i Władka Kliczki, Gołovkin to mój ulubiony bokser, licze ze kiedyś dokopie Wardowi marze o tym
 Autor komentarza: Krzyzak
Data: 07-02-2014 19:09:44 
Niestety to może być duży błąd bo w super średniej są silniejsi zawodnicy i tez Kazach warunków fizycznych imponujących nie ma żeby iść wyżej , a w niższej wadze pewnie już byłby zmęczony zbijaniem wagi. Tak jak Alvarez z cwaniakiem mayweatherem
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 07-02-2014 20:10:50 
W super średniej ciosy Golovkina stracą na wadze, nadal będą piekielnie niebezpieczne, ale nie tak destruktywne. Bardzo lubie oglądać jego walki, chciałbym zobaczyć go w walce z Chavezem Jr, Georgem Grovesem albo Anthony Dirrelem.
Ward ogrywaa Golovkina bez większej spiny jeszcze przez przynajmniej 2 lata. Zobaczymy co Golovkin pokaże w walce z innymi mistrzami, przecież nawet jego team mówi, że na walke z Wardem za wcześnie.

Licze na wielkie walki w wykonaniu Golovkina, bo ten gość zasiadać na tronie będzie jeszcze długo, liczę na:
GGG vs Quillin/Barker
GGG vs Chavez Jr
GGG vs Carl Froch/George Groves

Jedna z tych walk najlepiej na gwiazdke, jeśli to czytasz Mikołaju.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 07-02-2014 20:12:45 
Trzeba zaznaczyć, że Golovkin bije bardzo precyzyjnie. A kiedy bije się precyzyjnie, nie potrzeba wielkiej siły by wstrząsnąć lub nokautować. DLatego właśnie, może się porywać na superśrednią.
 Autor komentarza: bratnew
Data: 07-02-2014 21:50:57 
nie potrafię podać żadnego racjonalnego powodu, ale jakoś za nim nie przepadam...
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 08-02-2014 06:27:28 
Golowkin to swietny bokser..Kondycja, praca nog, dobra szybkosc, timing, i uderzenie..Ma vwszystko..Po za tym w ringu mysli i nie traci energii na pajacowanie..Na dzis dzien raczej nie do pokonania w swojej dywizjii..W super sredniej sa bokserzy, ktorzy bija rownie mocno do tego sa wieksi..Sa tez swietni technicy jak Ward..przenosiny to moze byc blad..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.