ARUM: ROZESZŁO SIĘ 70% BILETÓW

Bilety na rewanżową walkę Manny'ego Pacquiao (55-5-2, 38 KO) z Timothym Bradleyem (31-0, 12 KO) rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Promotor Bob Arum poinformował, że sprzedano już 70% wejściówek, co jest jasną przesłanką, iż za najpóźniej za kilka tygodni wszystkie bilety zostaną sprzedane.

- Bilety trafiły do sprzedaży w środę i już sprzedaliśmy 70%. Za parę tygodni na pewno ogłosimy, że już nie ma wejściówek. Cały świat pasjonuje się tym rewanżem - zapewnia Arum.

- Kiedy mieli walczyć ze sobą w 2012 roku, ludzie nie widzieli tego jak wyrównanej potyczki. Bradley nie był tak znany, a bukmacherzy stawiali 9 do 1 na Pacquiao. Późniejsze osiągnięcia Bradleya wyrównały szanse. Teraz ludzie widzą to jako starcie bez wyraźnego faworyta. To za sprawą Bradleya, który jest wielkim wojownikiem i wspaniałym gościem. Ta walka świetnie sprzeda się w PPV - kończy sędziwy szef Top Rank.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TomekNieAdamek
Data: 07-02-2014 08:45:06 
off

"Bob Arum, szef stajni Top Rank, zdradził w rozmowie z Jeffem Wojciechowskim, że zamierza podpisać kontrakt z czołowym polskim pięściarzem wagi junior średniej Damianem Jonakiem"
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 07-02-2014 08:45:31 
Damian Jonak podpisze kontrakt z Top Rank!
Fajnie, że wziął los w swoje ręce.
Mógł do końca życia na galach Wasyla w remizach obijać ogórów!

A hejterzy: trzy, dwa, jeden start!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.