BRADLEY O KONTRAKCIE Z TOP RANK

Timothy Bradley (31-0, 12 KO) przedłużył umowę z grupą Top Rank, co gwarantuje mu rewanż z Mannym Pacquiao (55-5-2, 38 KO) już 12 kwietnia na ringu w MGM Grand w Las Vegas.

- Jestem zadowolony z tego kontraktu. Współpracuję z nimi w przyjacielskich stosunkach, a za walkę zarobię sześć milionów dolarów. W Top Rank panuje rodzinna atmosfera, dostaję dużo pieniędzy, nie widzę więc żadnego powodu by iść gdzie indziej - nie ukrywa mistrz świata wagi półśredniej według federacji WBO. Niektórzy zarzucali mu, że przez to nie ma szans na spotkanie z Floydem Mayweatherem Jr (45-0, 26 KO), który jest związany ze stacją Showtime, a jak wiadomo grupa Top Rank pokazuje swoje gale na antenie HBO. Bradley jednak ma inne zdanie na ten temat.

- Zdaję sobie sprawę z tego, że część kibiców jest zawiedziona, lecz nie było przecież żadnej gwarancji na walkę z Mayweatherem. Nie wiemy czy doszłoby do niej. Zamierzam za to wywierać presję, by kiedyś doszło do tej walki, albo z Danny Garcią. Bo ludzie mogą marudzić, za to ja muszę dbać o swoje interesy i rodzinę - dodał 30-letni "Desert Storm".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: clooney89
Data: 30-01-2014 16:43:42 
Mamy zachwycać się tym kotletem "Bradley vs Paquiao 2"?! Na ostatnich walkach tych Panów, gdy oglądam je w nocy z bratem to nawet nie mogę spokojnie sobie pospać, bo mój brat tak strasznie chrapie :)
Pacman jest wypalony, a Bradley ostatni raz znokautował kogoś albo wygrał wyraźnie z kimś poważnym w roku, w roku, w roku... No właśnie nie pamiętam w którym roku :)
 Autor komentarza: mistrznokautu
Data: 30-01-2014 16:46:40 
A ja tam chciałem tej walki i sie ciesze
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 30-01-2014 17:04:15 
W GBP byłby jednym z wielu. Z koli w TR po odejściu Pac-Mana będzie chyba największą gwiazdą grupy, a na pewno jedną z głównych wizytówek. Kasa też się będzie zgadzać.
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 30-01-2014 18:06:45 
Z Dany Garcią bym chętniej go zobaczył niż z Manym Pacqiuao.
Nie wyobrażam sobie na chwilę obecną ciekawszego zestawienia ale pewnie do niego nigdy nie dojdzie. Każdy wie że Mayweather jest nie do ogrania.
 Autor komentarza: qler
Data: 30-01-2014 18:11:51 
bedzie nr1, tylko nie ma z kim walczyc
bedziemy ogladali trylogie z Pacmanem (menda Arum pewnie znowu cos zamanipuluje),Provodnikovem i Riosem, a i placzek JMM juz zaciera rece... beznadzieja
mina Pacmana po werdykcie z Bradleyem gdy "pocieszal" go Arum - bezcenne
 Autor komentarza: Rezjjel89
Data: 30-01-2014 20:46:49 
@clooney89

A to nie wygrał zdecydowanie z Marquezem? Przecież ograł go.
Mam nadzieję, że Arum nie zrobi wała bo czuję, że w rewanżu Bradley wypunktuje Pacmana.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.