50 CENT: MIKEY GARCIA WSZYSTKICH UŚPIŁ

Opiekujący się karierą Yuriorkisa Gamboy (23-0, 16 KO) raper i promotor 50 Cent już rozpoczyna promocję walki Kubańczyka z Miguelem Angelem Garcią (34-0, 28 KO).

- Mikey to piękna kobieta. Jesteśmy gotowi walczyć, przyjedziemy do Los Angeles. Nie wiem tylko, czy dalej będą chcieli go pokazywać w telewizji, bo wszystkich uśpił. Nie zapominajcie o tym - zaznacza Curtis Jackson.

- Teraz Garcia będzie walczył z nami. Zrobimy to i wybierzemy się do Los Angeles. Tak naprawdę to nie do końca rozumiem, dlaczego Garcia wystąpił w Nowym Jorku - zakończył promotor "Cyklonu z Guantanamo", nawiązując w ten sposób do sprzedaży biletów (mówi się, że kibiców ściągnęli przede wszystkim Szpilka, Jennings i Seanie Monaghan).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Srogi
Data: 27-01-2014 09:28:50 
Czekam z wypiekami na twarzy na walkę tych dwóch niepokonanych, cechujących się ringową inteligencją bokserów. Jest szansa na wyborną walkę dla miłośników dobrego boksu!

Potencjalnie walka roku, ale oczywiście doświadczenie pokazuje, że w praktyce różnie to bywa ;)
 Autor komentarza: rakowski
Data: 27-01-2014 16:25:40 
Zgadzam się z 50 centem.Ja wyłączyłem tv na 10 rundy,a do tego czasu prowadził.Garcia ma wielki talent,ale on jest zbyt ostrożny,spokojny i wyrafinowany.Mnie osobiście on się nie podoba i opinie,że to będzie drugi Pacquiao,można włożyć między bajki.Umiejętności nikt mu nie zabiera,ale on nie daje emocji w walce-przynajmniej mojej osobie.Albo to masz i idziesz na wojne,albo walczysz jak Rigo i ludzie wyłączają tv.Gamboa też w ostatnim czasię nic nie pokazał,a jego ostatnia walka była fatalna,więc dla mnie ten pojedynek nie wzbudza jakiś niesamowitych emocji.Czekam na PAcquiao vs Bradley,Adamek vs Glazkov czy Fonfara vs Stevenson,takie walki chce się oglądać.Wszystko pięknie fajne,ale show musi być,nie ma innej opcji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.