FROCH: GROVES ODRZUCIŁ LUKRATYWNĄ OFERTĘ NASZEGO OBOZU

Wczoraj Carl Froch (32-2, 23 KO) ogłosił plany na najbliższe miesiące, a jego najbliższym rywalem będzie prawdopodobnie Julio Cesar Chavez Junior (47-1-1, 32 KO) na gali HBO. Mistrz IBF i WBA kategorii super średniej jest krytykowany za unikanie rewanżu z młodym Georgem Grovesem (19-1, 15 KO).

"Kobra" odpowiedział dziś swoim krytykantom. Froch twierdzi, że jego obóz złożył "Świętemu" lukratywną ofertę, jednak on postanowił odrzucić propozycję. Wobec tego ludzie brytyjskiego mistrza kontynuują negocjacje na wielką walkę w Stanach.

- W ostatnich tygodniach było wiele spekulacji na temat mojej przyszłości. Najpoważniej rozważaliśmy dwie kandydatury - George'a Grovesa oraz Julio Cesara Chaveza. Przedwczoraj złożyliśmy mu ofertę, zarobiłby ponad dwa razy więcej niż za pierwsze starcie. Niestety, Groves odrzucił naszą propozycję, więc kontynuujemy rozmowy z Top Rank na walkę z Chavezem Juniorem na gali HBO. Wiem jak wielkie jest zainteresowanie ponownym starciem pomiędzy mną i Grovesem na Wyspach, jednak pojedynek z Chavezem też przyciągnie ogromną rzeszę kibiców. Negocjacje są obiecujące i już niedługo poznacie szczegóły - powiedział Froch.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 24-01-2014 18:52:08 
Ależ będzie fascynująca walka :) Od junior półśredniej do półciężkiej - wszystkie te kategorie są bardzo mocno obsadzone i naprawdę jest mnóstwo możliwości zrobienia dobrych walk.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 24-01-2014 19:02:56 
Froch jest gwarantem dobrej walki ,szkoda ze nici z rewanzu , ciekawe jaka to byla oferta i zjakich powodow Groves ja odrzucil.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.