WILLIAMS JAK... SZPILKA

Tramaine Williams (8-0, 2 KO) zdaniem wielu ma być nową siła wagi piórkowej. Młodziutki Amerykanin kolejny pojedynek miał stoczyć na gali w Nowym Jorku, gdzie pokaże się między innymi Artur Szpilka (16-0, 12 KO). Ale już wiadomo, że go tam nie zobaczymy.

Williams został aresztowany wczoraj w specjalnej akcji wymierzonej przeciwko gangom. W domu tego 21-latka znaleziono nielegalną broń. Jak więc widać Artur już odcisnął piętno na amerykańskim wymiarze sprawiedliwości, bo przecież polska policja zrobiła mu kiedyś podobnego psikusa, aresztując go na godziny przed spotkaniem z Wojtkiem Bartnikiem.

A już tak bardziej na poważnie - tej potyczki i tak miało nie być w przekazie telewizyjnym, więc program transmisji nie uległ zmianie. Williams jest promowany przez organizatora tego wieczoru, czyli grupę Top Rank.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Homer
Data: 24-01-2014 12:48:29 
"Jak więc widać Artur już odcisnął piętno na amerykańskim wymiarze sprawiedliwości, bo przecież polska policja zrobiła mu kiedyś podobnego psikusa, aresztując go na godziny przed spotkaniem z Wojtkiem Bartnikiem."
----------------
jak wpływ na amerykanski system sprawiedliwosci mialo aresztowanie Szpilki, lata temu, w Polsce?...
 Autor komentarza: rocky86
Data: 24-01-2014 12:51:06 
A ten Tramaine Williams, to ta Pani z prawej, czy blondyna ;-)?
 Autor komentarza: golabek
Data: 24-01-2014 12:52:48 
A mi się wydaję że pobyt w pierdlu wpłynął bardzo pozytywnie na karierę Szpilki.
Co by było gdyby np przegrał z Bartnikiem? Odpadłby już w przedbiegach i nikt by o nim nie słyszał. Osobiście o dokonaniach Artura usłyszałem już po aresztowaniu.
Przez pobyt w pierdlu zwiększyła się jego rozpoznawalność i niewoadomo skąd "medialna" siła. Jak dla mnie Artur jest kiepskim pięściarzem i raczej nie ma szans w starciu z Jeningsem. Artur w swojej karierze leżał przynajmniej 3 krotnie( 2 x Mollo, 1 x tłusty Soulsburry).
 Autor komentarza: rocky86
Data: 24-01-2014 12:59:22 
@golabek

Ja to bym nawet powiedział, że na pewno pobyt w więzieniu tuż przed walką na gali Gołota vs Adamek zapewnił mu dużą rozpoznawalność. Po tym jak go posadzili, Andrzej do niego na widzenia jeździł i media o tym często pisały. Szersza publika poznała jego nazwisko tylko dlatego, że zamknęli go przed tą galą.
Szpilka powinnien być wdzięczny naszemu wymiarowi sprawiedliwości :-)
 Autor komentarza: Milan
Data: 24-01-2014 17:00:33 
szersza publika tak ale o szpilce w cw i jego talencie mowilo cale srodowisko , starcie z Bartinikiem by wygrał , był wtedy w niezlym gazie , paradokslanie w cw bil mocniej niz teraz
nei wiem jak daleko zajdzie w hw ale w cruiser bylby mistrzem
 Autor komentarza: boksjor
Data: 25-01-2014 00:25:16 
Jak więc widać Artur już odcisnął piętno na amerykańskim wymiarze sprawiedliwości, bo przecież polska policja zrobiła mu kiedyś podobnego psikusa, aresztując go na godziny przed spotkaniem z Wojtkiem Bartnikiem.
Proszę powiedzcie że to jest absurdalny żart z waszej strony...
Jedyny komentarz na tę teorię ze strony amerykańskiego wymiary sprawiedliwości jest pewny: who the f*** is Szpilka?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.