SZPILKA: ŻADNYCH WYMÓWEK

Dziennikarze ESPN przypominają zamieszanie wokół osoby Artura Szpilki (16-0, 12 KO), kiedy został zawrócony z lotniska w Chicago i odesłany z powrotem do Polski.

- Początkowo byłem trochę zbity z tropu i nie wiedziałem o co chodzi, a to bywa najgorsze. Nie byłem zły, tylko zaskoczony. A wracając do kraju wciąż tak naprawdę nie wiedziałem co się stało i dlaczego. Wtedy też miałem jedyny moment zwątpienia. Pomyślałem sobie jednak, że jakaś przyczyna tego musi być i możemy to naprawić - wspomina polski prospekt królewskiej kategorii. I choć całe to zamieszanie trochę zakłóciło jego cykl treningowy, Artur nie zamierza się skarżyć.

- Nie, nie ma mowy o żadnych wymówkach. To nie będzie miało żadnego wpływu na tę walkę. Nie jestem typem, który próbuje wytłumaczyć samego siebie. Ale za to Jennings poszuka wymówek już po naszym spotkaniu - zapewnił Szpilka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 24-01-2014 03:08:55 
Arturze zabierz fiodorowi recznik bo ojciec mial sen ze fiodor rzuca recznik jak cie bedzie jenings ostro ladowal , a niechcialby ojciec zeby ta walka krotko trwala
 Autor komentarza: Overfull
Data: 24-01-2014 03:26:52 
Ojciec, przestan pierdzilic tylko sie pomodl za Artura, ja tez sie pomodle. Musimy w niego wierzyc, a takze wierzyc w Boga do ktorego trzeba sie modlic o wygrana.
 Autor komentarza: Boder
Data: 24-01-2014 03:40:44 
U konkurencji w komentarzach są już prawdziwe analizy psychologiczne, zapewne samych dyplomowanych psychologów.O tym że Szpilka się przestraszył bo przełknął ślinę a Jennings wykorzystał przekaz podprogowy unosząc swoją rękę wyżej okazując tym samym dominację;)Sporo możemy też przeczytać o wzroście obu pięściarzy;) No cóż..Zainteresowanie w Polsce tą walką jest gigantyczne!Jeszcze 2 lata temu w życiu bym nie przypuszczał ze Szpilka zdoła wywołać kiedykolwiek tyle zainteresowania i emocji wśród kibiców.
 Autor komentarza: Milan
Data: 24-01-2014 07:45:32 
nie bedzie zadneog rzucania recznika , walczy chlopak z charakterem ktory moze przegrac ale zostawi serducho w ringu
 Autor komentarza: rocky86
Data: 24-01-2014 07:54:59 
@Boder

Ano, jak się czyta te komentarze, to czasami ma się wrażenie, że walki, to przeżytek, samo f2f powinno decydować, który wygra. Jeden podniósł wyżej lewą, a drugi prawą brew, jeden wykonał 10 wdechów, drugi 13, jeden pierdnął, a drugi miał wzdęcie... cyrk na kółkach...
No i nagle okazuje się, że procent fanów boksu w PL potroił się w ciągu kilku dni
 Autor komentarza: BlacK1111
Data: 24-01-2014 09:18:54 
GO GO Bryant, zgaś tego łysego trolla, może nauczy się pokory i kultury
 Autor komentarza: KOSTROMA
Data: 24-01-2014 10:54:43 
rocky86-Dokładnie na każdym kroku analizy psychologiczne.Przecież odporność psychiczna to bardzo indywidualna i skomplikowana sprawa.Oczywiście dzisiejsza wiedza pozwala na ocenę pewnych stanów psychologicznych analizując mowę ciała i twarzy to z drugiej strony każdy chyba zna ludzi bardzo spokojnych,ustępujących,ignorujących zaczepki ,którzy w sytuacjach podbramkowych,ekstremalnych okazują się nieustraszonymi fighterami gotowymi raczej oddać życie niż dać za wygraną.
 Autor komentarza: bartek94
Data: 24-01-2014 13:13:50 
Oby tylko Szpilka dał dobra walkę i nie spalił się psychicznie:P jestem ciekaw jak Jennings zareaguje na dobra prace nóg Artura,z tego co widziałem to Bryant jest wolniutki na nogach a i szybkością ciosów nie oślepia:D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.