SZYMAŃSKI O SPARINGACH Z HOLTEM

Patryk Szymański (9-0, 4 KO) mający w dorobku tytuł młodzieżowego mistrza świata WBO wagi półśredniej, przygotowuje się obecnie do drugiej walki w nowej kategorii wagowej. 7 lutego zmierzy się w Chicago z Danielem Hicksem (5-4, 3 KO) w limicie wagi junior średniej na dystansie sześciu rund. W trakcie przygotowań do tego pojedynku młody zawodnik grupy Global Boxing miał okazję odbyć sparingi m.in. z byłym mistrzem świata wagi junior półśredniej Kendallem Holtem (28-6, 16 KO).

- Z Kendallem Holtem do tej pory odbyłem dwa sparingi. Jeden trwał cztery rundy, a drugi sześć. Widać u niego duże doświadczenie, ale nie uważam abym jakoś znacząco od niego odstawał. Są to bardzo dobre dla mnie sparingi, przede wszystkim pod względem doświadczenia. Staram się z nich jak najwięcej wyciągać, analizować, aby w przyszłości z takimi zawodnikami jak Kendall wygrywać w ringu. Miałem także okazję przeboksować parę sparingowych rund z popularnym w Polsce, bardzo doświadczonym i walecznym Pawłem Wolakiem - powiedział w rozmowie z naszym serwisem Szymański.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: xrocky
Data: 21-01-2014 22:23:22 
oj do kendalla to jeszcze daleko Patryk :)
 Autor komentarza: Whisper
Data: 21-01-2014 23:01:42 
Pawel Wolak jako bokser był bardzo mało popularny w Polsce. Jedynie użytkownicy wszelakich stron bokserskich o nim wiedzieli.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 21-01-2014 23:20:36 
i o to właśnie chodzi. W PL nie ma dla chłopaków perspektyw i muszą się zdecydować czy chcą być wygodni i trenować w Dzierżoniowie czy przeprowadzić się na stałe do USA i rozwijać doświadczenie.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 21-01-2014 23:54:44 
powodzenia Patryk!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.