MIGACZEW: REWANŻ BYŁ TYSIĄC RAZY LEPSZY

- Rewanż z Rosjanami był tysiąc razy lepszy od meczu w St. Petersburgu - mówi trener Husarii Hubert Migaczew. Jego zespół przegrał minimalnie z Russian Boxing Team 2-3 i zdobył pierwszy punkt w lidze WSB.

- Skład Rosjan, z dwukrotnym Mistrzem Świata, medalistą Igrzysk oraz aktualnym Mistrzem Europy oraz innymi dobrymi zawodnikami, powinien zrobić wrażenie na naszych pięściarzach, dla których każdy występ jest poligonem doświadczalnym. Tymczasem już w pierwszej walce Grzesiek "Koziołek" Kozłowski postawił się znakomitemu Miszy Ałojanowi i poszło - powiedział trener Hubert Migaczew.

W Arenie Ursynów Warszawa pięściarze Hussars Poland wygrali 2 walki. Zwycięstwa odnieśli Dawid Michelus (-60kg) i Sergiej Werwejko (+91kg). Szczególnie to był ważny pojedynek dla Ukraińca, który przecież przegrał w debiucie w World Series of Boxing przez tko.

- Udało się odbudować Sergieja, po poprzedniej walce pojechał do domu, odpoczął. Wrócił z wielką ochotą na rehabilitację. Zrobił siłkę, nabrał krzepy, dobrze poboksował i są efekty - dodał szkoleniowiec.

Husaria wywalczyła pierwszy punkt w rozgrywkach, a w perspektywie ma meczu u siebie z Meksykiem oraz trudne wyjazdowe potyczki z Kubą, Azerbejdżanem i Kazachstanem.

- Po pierwszym meczu z broniącymi tytułu Kazachami chłopaki odbili się od dna. Uwierzyli w siebie. Mówiłem, że potrzebujemy 2 miesięcy przygotowań, zmiany nastawienia i mentalności zawodników aby były postępy. Jestem pewny, że przed własną publicznością pokonamy ekipę Meksyku - uważa Hubert Migaczew.

Kolejny mecz w WSB - 31 stycznie w Hawanie z niepokonanymi Kubańczykami. Już niebawem trener Hussars Poland ogłosi skład... 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kronk
Data: 21-01-2014 18:33:53 
Nic tylko pogratulowac chłopakom występu.
Pokazali że mają "jaja".
Jeszcze dużo pracy przed nimi spory dystans mimo wszystko ich dzieli od najlepszych ale coś chociaż ruszyło.
Powodzenia w dalszych występach !
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 22-01-2014 11:24:54 
Tylko udział w WSB zapewnia polskiemu boksu kontakt z czołówka światowego boksu.Bez tego nie bylo by żadnych szans nawet na nadzieję na cokolwiek!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.