PRACOWITY WIECZÓR ROYA JONESA

Jean Pascal (28-2-1, 17 KO) nie kryje, że jednym z jego największych bokserskich idoli jest legendarny Roy Jones Jr (57-8, 40 KO) - były mistrz świata czterech kategorii wagowych i prawdopodobnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w historii. Amerykański weteran odwzajemnia tę sympatię i będzie stał w narożniku Pascala, gdy ten stoczy dziś w nocy walkę z Lucianem Bute (31-1, 24 KO).

Pojedynek jest transmitowany przez telewizję HBO, a jak wiadomo 45-letni Jones jest związany kontraktem z tą stacją i pracuje jako tzw. "color commentator", czyli asystent i ekspert, który wspomaga dziennikarzy swoimi spostrzeżeniami z perspektywy osoby, która była w ringu i zna boks od kuchni. Roy będzie komentował walkę Mike'a Pereza (20-0, 12 KO) z Carlosem Takamem (29-1, 23 KO), a potem uda się do szatni Pascala, by z garnituru przebrać się w dres. Wcześniej widywaliśmy Juniora również w narożniku Kendalla Holta (28-6, 16 KO), który lubi nazywać siebie "Księciem Lewego Sierpowego", podczas gdy miano króla ma wciąż należeć do Jonesa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Frog
Data: 18-01-2014 15:45:37 
Panie Redaktorze:
"były mistrz świata czterech kategorii wagowych i prawdopodobnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w historii. "

Prawdopodobnie, to on był najbardziej utalentowany w historii.
A 'jednym z najbardziej utalentowanych', to był NA PEWNO.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.