RUBIO ZE SPADĄ 5 KWIETNIA W MEKSYKU

Marco Antonio Rubio (58-6-1, 50 KO) czekał na walkę z Sergio Martinezem (51-2-2, 28 KO) jako oficjalny pretendent, jednak nie mógł doczekać się powrotu Argentyńczyka na ring. Wobec tego federacja WBC wyznaczyła go do walki o mistrzostwo świata wagi średniej w wersji tymczasowej. Jego rywalem w walce o tytuł miał być drugi na liście rankingowej Domenico Spada (38-4, 19 KO). Dziś oficjalnie podano informację, że obozy pięściarzy doszły do porozumienia.

Do starcia dojdzie 5 kwietnia w ojczyźnie Rubio, Meksyku. Dokładna lokalizacja nie jest znana, jednak bardzo prawdopodobne, że gala odbędzie się w rodzinnym mieście Meksykanina, Torreon. Negocjacje z obozem Włocha nie były łatwe, ponieważ jego promotorzy chcieli doprowadzić do walki na własnym terenie.

- Negocjacje nie były łatwe, bo Spada nie chciał boksować poza Włochami. Chcieliśmy jednak jak najlepszej walki dla "El Veneno" oraz meksykańskiej telewizji. Kontrakty zostały podpisane i jesteśmy podekscytowani tym wydarzeniem - powiedział Oswaldo Kuchle, promotor Rubio.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.