SKŁAD ROSJAN NA SOBOTNI MECZ Z HUSSARS POLAND

Dwukrotny Mistrz Świata i brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie Misza Ałojan (-52kg) wystąpi w Russian Boxing Team w meczu z Hussars Poland w lidze WSB. Spotkaniu już w sobotę o godzinie 20:00 w Arenie Ursynów Warszawa, ul. Pileckiego 122.

Mający korzenie w Armenii Misza Ałojan na stołecznym ringu spotka się z byłym zawodnikiem Gwardii Warszawa Grzegorzem Kozłowskim. Zapowiada się znakomita walka, która rozpocznie ten mecz. To 1 spotkanie rundy rewanżowej World Series of Boxing i jednocześnie rewanż za potyczkę w Sankt Petersburgu, którą Rosjanie wygrali 5-0.

Misza Ałojan ma w dorobku 2 złote medale MŚ - 2011 i 2013, brązowy MŚ 2009, brąz także IO 2012 oraz złoto ME 2010. To niezwykle utytułowany i wspaniały zawodnik, jeden z liderów kadry Rosji.

Oprócz niego słynny trener Aleksandr Łebziak w swym składzie awizuje: Konstantina Bogomazowa (-60kg), Aleksandra Besputina (-69kg), Aleksandra Chotjantsewa (-81kg) i Iwana Werjasowa (+91kg). Z tego grona należy wspomnieć o Besputinie, który jest aktualnym Mistrzem Europy z Mińska.

Bogomazow rok temu boksował przeciwko Husarii w meczu w Sankt Petersburgu. Wygrał wtedy na punkty z Jackiem Wyleżołem, a Hussars Poland całe spotkanie przegrali 1-4. Punkt zdobyty walkowerem przez Dawida Michelusa sprawił, że awansowali do ćwierćfinału w poprzednim sezonie WSB.

Skład Rosjan:
-52kg Misza Ałojan (rez. Bachtowar Nazirow)
-60kg Konstantin Bogomazow (rez. Adlan Abduraszidow)
-69kg Aleksander Besputin (rez. Islam Edisultanow)
-81kg Aleksander Chotjantsew (rez. Dmitri Biwol)
+91kg Iwan Werjasow (rez. Maksym Babanin)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.