ADAMEK WSPIERAŁ WOŚP

 

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: OutLaw
Data: 14-01-2014 10:12:28 
Jakaś część pieniędzy z Owsikowj orkiestry idzie na Woodstock gdzie promuje się pedalstwo, sekte Hari Kriszna, równość dla religii czy w końcu obecny rząd - nie ma się czym chwalić. Posiadanie serduszka nie jest powodem do dumy. Ja patrzę na ich właścicieli z politowaniem.
 Autor komentarza: mirco30
Data: 14-01-2014 10:18:23 
Najlepszy to Leszek Kuzaj notabene multi-milioner dał ze swojego garażu (szroty)części rozbitych swoich aut,mam nadzieje że to nie pamiątki z śmiertelnych wypadków.
 Autor komentarza: zgredzik
Data: 14-01-2014 10:48:45 
do OutLaw z politowaniem to ja patrze na takich nieudaczników życiowych impotentów i frustratów jak ty , życzę Ci żeby twój dzieciak potrzebował sprzętu od owsiaka choć dla Polski lepiej było by żeby tacy jak ty nie przekazywali dalej genów, co do woodstok, ja wiem ty bys sie bawił najlepiej na imprezie w seminarium z innymi takimi jak ty najlepiej w błyszczących oficerkach i w brunatnej koszuli,, marna istoto o światopoglądzie chrząszcza gnojnika
 Autor komentarza: OutLaw
Data: 14-01-2014 11:03:15 
zgredzik
Twoja stara nie zgadza się z nazywaniem mnie impotentem.
Co do WOŚP.
Co do seminarium to jestem ateistom wielbłądzi pomiocie co nie zmienia faktu że wolę dać na Caritas niż pedalską orkiestrę.
Ostatnia rzecz. Życzysz choroby mojemu dziecku, życie jest przekorne i nasze drogi wcześniej czy później się skrzyżują a ty jedziesz pod prąd na czerwonym.
 Autor komentarza: zgredzik
Data: 14-01-2014 11:10:48 
do Outlaw, hehe moja stara nie patrzy na sczerbatych z brzuchem to raz, dwa chyba jesteś ateistą nie ateistom, choć nie, ty jesteś ateistom,szybciutko sprawdz w wikipedi co to znaczy.... dawaj na caritas g.... mnie obchodzi, pedalska orkiestra mówisz oj tata ca mocno Cie kochał widze i masz uraz w tym zakresie poza tym..... nie widze pola na którym mógłbym sie z Tobą spierać boś typowy nieudacznik zalany żółcią a wszyscy którzy sie uśmiechają, bawią i robia jescze dobrą robote to dla Ciebie pedały.... dobranoc ukryty homosiu jak to mówi Korwin hehehehe
 Autor komentarza: rocky86
Data: 14-01-2014 11:26:14 
@OutLaw

Nic nie idzie na Woodstock, WOŚP jest fundacją, w związku z czym całą kwotę ze zbiórki musi przekazać na jej statutowe działania, a nie jest jej statutowym celem organizowanie Woodstock'u. WOŚP składa sprawozdania corocznie i rozlicza się z środków, które zebrała. Poprzednia edycja jest już niemal rozliczona i z sprawozdania wynika, że ok. 92% zebranych środków zostało przeznaczone na zakup sprzętu medycznego, badania itp. OK. 8% to koszty organizacji zbiórki. Weryfikuj informacje, które przekazują dziennikarzyny i sprawdzaj źródła na podstawie których formułują swoje poglądy, w przeciwnym razie będziesz zwykłym „lemingiem”, ale kierującym się głosem mediów innej opcji.

Co do samego Woodstock’u, to nie wiem co tam sobie propagują, bo nigdy nie byłem i nie będę. Zupełnie nie moje klimaty, ale jak Ci się jakaś impreza nie podoba, to nie musisz na nią jeździć, tyle w tym temacie.

Ja lewicowcem nie jestem, ale Twoje poglądy, to taka konserwa katolicka w najgorszym wydaniu.
Na WOŚP w tym roku nie dałem, ale to już inna historia.
 Autor komentarza: tomekzzar
Data: 14-01-2014 11:47:32 
zgredzik Data: 14-01-2014 10:48:45
z tymi życzeniami pod adresem niczemu nie winnego dziecka to pojechałeś..Widać ze zycie cie jeszcze niczego nie nauczyło,miernoto życiowa.
 Autor komentarza: zgredzik
Data: 14-01-2014 12:02:02 
Autor komentarza: tomekzzar Data: 14-01-2014 11:47:32
tylko jeśli zrozumie że może dotknąć to włąsnie jego zacznie myśleć, pomyśl jeśli potrafisz,Tobie życze wygrania w totka i co ??? jestes juz milionerem???
 Autor komentarza: cut
Data: 14-01-2014 12:17:28 
outlaw ty glupia kur..., jak chcesz to sie moga nasze drogi szybciej spotkac, co ty cioto w zyciu zrobiles dla innych, ze tak jadaczka mielicz? A na woodstock nie idzie ani grosz z orkiestry pedale jeden. Woodstock jakbys nie wiedzial ciemnoto jest sponsorowany przez firmy jak heineken itd. itp.
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 14-01-2014 12:38:38 
Adamek zaplusował. Niby taki rydzykowiec a jednak zrobił coś dobrego dla innych. Chociaż mógł też trochę sypnąć ze swojej dobrze wypełnionej kieszeni.

@OutLaw
Jesteś "ateistom". A do szkoły podstawowej chodziłeś tumanie? Wara od Owsiaka.
 Autor komentarza: Krzyzak
Data: 14-01-2014 13:33:31 
@OutLaw

po co się wypowiadasz jak nie znasz tematu i piszesz nie prawdę??
 Autor komentarza: macko8
Data: 14-01-2014 13:53:07 
ach ciekawie czemu teraz lewackie kurweki z mediów milczą? przecież Adamek to rydzykowiec, pisowiec, zaściankowiec i ciemnogród. a na orkiestre dał? jak to możliwe?
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 14-01-2014 14:06:57 
hehe a w austrii jest tak ze to akurat caritas jest kolebka lewactwa
 Autor komentarza: OutLaw
Data: 14-01-2014 14:18:37 
zgredzik
Jeśli mojemu synowi zanim o Tobie zapomnę coś się przytrafi, zrobię wszystko aby dowiedzieć się kto kryje się pod Twoim nikiem. Wtedy odwiedzę kogoś kogo kochasz...
Hubosz
Sorry, mój błąd. Wystarczający widać by nazwać mnie tumanem.
cut
Będe w Opolu jak chcesz mi to w twarz powtórzyć.
rocky86
piszesz o pobożnych życzeniach. W przypadku WOŚP na cele statutowe idzie niespełna 50 % tego co zbiorą. Część ze środków idzie na Woodstock, sprawdź. Katolicka konserwa, podobało mi się :) Jestem APOSTATĄ/OM
 Autor komentarza: Deter
Data: 14-01-2014 14:32:45 
ANI ZŁOTÓWKA nie idzie na służbę zdrowia. Powtarzam - ANI ZŁOTÓWKA.
Dlaczego?

NFZ jest strukturą państwową, czyli zasilany jest z budżetu państwa. Oznacza to, że jeśli Owsiak daje na służę zdrowia 30 milionów, to ministerstwo przeznaczy na NFZ 30 milionów mniej - w efekcie pieniądze z WOŚP idą po prostu do budżetu państwa, które dalej są rozdzielane według fantazji rządu.
Jeśli Owsiak przeznacza 30 milionów na określony sektor, albo określony sprzęt, to NFZ zaoszczędza 30 milionów i wydaje na coś innego.

To tak, jakbyśmy budowali dom za 300 tys. złotych, a bogata ciocia zafundowała nam dach za 50 tys. Wtedy nie potrzebujemy na dom 300 tys. a już tylko 250 tys. No ale skoro mamy 300, a potrzebujemy 250 to 50 przeznaczamy NA COŚ INNEGO.

Tutaj nie chodzi więc ani o oszustwo, ani o Woodstock, ani o budowanie ośrodków wypoczynkowych czy 120 tys. pensję dla żony. Owsiak może przeznaczać nawet miliard złotych na służbę zdrowia - wtedy NFZ dostanie miliard mniej... i suma wychodzi na zero.

W świecie socjalistów operacja matematyczna na poziomie wczesnej podstawówki to towar luksusowy.
 Autor komentarza: Poirot
Data: 14-01-2014 14:40:50 
Jestem neutralny w stosunku do WOŚP, jednak faktem jest, że jest dużo wątpliowści co do sposobu wydawania pieniędzy prze tą fundację. Trzeba być naprawdę ślepo zapatrzonym w Oświaka aby wierzyć, że 100% zebranej puli idzie na cele statutowe. Proszę prześledzić szczegółowo sprawozdania finansowe, gdzie jak na dłoni widać, że sporo kasy poszło na środki trwałe w postaci pałacowych siedzib. Wątpliwości też wzbudza pozycja : Działalność propagatorska fundacji. Myślę, że daje to możliwość do sporych nadużyć finansowych. Jednak aby być pewnym trzeba byłoby zobaczyć wszystkie faktury, bo samo sprawozdanie niewiele na mówi.
Woodstock podobno jest finansowany z odsetek od zebranego hajsu i darowizn sponsorskich. Wolałbym aby odsetki poszły na sprzęt medyczny, a nie tych zawszonych brudasów. Dlatego nie daję na WOSP. Nie mógłbym spać ze świadomości, że moja złotówka przyczyniła się do organizaji tego zlotu brudasów,


Kolejna kwestia to robienia z Owsiaka świętego i wynoszenie go na piedestał. Te kilkadziesiąt milionów co idzie od fundacji to jest tylko kropla w morzu potrzeb. Nie podoba mi się, że media wyolbrzymiły wkład Owsiaka do jakichś niebotycznych rozmiarów. Niektó¶zy myślą, że to tylko dzięki WOŚP mamy sprzęt w szpitalach.
Dodając brak apolityczności, chamskie wypowiedzi, brak pokory i obrażanie ludzi, którzy nie dają na WOŚP; nie dziwie się, że ludzzie krytykują Owsiaka i fundację.
 Autor komentarza: zgredzik
Data: 14-01-2014 14:59:46 
Autor komentarza: OutLaw
ale sie zesrałeś, tylko potwierdzasz to o sobie co napisali inni, nie spinaj się tak bo ci żyłka pęknie i wtedy uszy odpadną,skoro tak szczekasz widać że nawet w ringu w życiu nie byłeś bo trzeba być albo gimnazjalistą albo idiotą żeby grozić ludziom których się nie widzi nie gadam juz z toba bo jesteś dzieciak i do tego jeszcze najzwyklej na świecie GŁUPI
 Autor komentarza: endriu
Data: 14-01-2014 15:07:15 
I znowu gacie ! gotówką sypną by w końcu Dla mnie to takie sranie w banie pod publikę dla promocji, mowa oczywiście o spodenkach
Miliony ludzi daje więcej lub mniej i się z tym nie obnoszą

Na Woodstocku byłem świetna robota Setki tysięcy młodych ludzi jeździ tam co roku i sobie chwali Tam trzeba być aby zrozumieć o co biega Ci którzy nie byli niech nie zabierają głosu bo tylko głupoty gadają
 Autor komentarza: OutLaw
Data: 14-01-2014 15:07:45 
Ja się nie spinam.
Zepnę się jak mojemu synowi przypadkiem coś się stanie. Wtedy uznam w swojej pustej łepetynie ze skłonnościami do agresji i sadyzmu, Ciebie za winowajcę - wtedy zapłaczesz.
A na tę chwilę módl się aby Twoje życzenie nie weszło w życie.
 Autor komentarza: zgredzik
Data: 14-01-2014 15:10:04 
Autor komentarza: OutLaw
błahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahana tę chwilę rozbawiłeś mnie do łez heheheheheheheheheh
 Autor komentarza: rocky86
Data: 14-01-2014 15:22:02 
@OutLaw Data: 14-01-2014 14:18:37

Proszę o źródło z którego wynikać będzie, że 50% ze zbiórki idzie na coś innego.

Jeśli chcesz podeślę Ci źródło z którego wynika co innego (informację z ministerstwa), na eKRS-ie znajdują składane do sądu przez fundacje sprawozdania, mogę Ci odszukać sprawozdania finansowe za poprzednie lata , to są wszystko jawne informacje.

Nie kieruj się informacjami medialnymi, które są absolutnie nie do zweryfikowania. Prawdę mówiąc za Owsiaka umierać nie będę, ale skoro nie ma żadnych konkretnych informacji popartych dowodami, to uważam, że nie należy oczerniać człowieka.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 14-01-2014 15:36:24 
jakos fundajom nie ufam , ostatnio w UK bombardowali reklamami fundacji w tv ,tak sobie sprawdzilem jak to dziala.Dochod wynosil 69mln funtow z tego na cele orgaizacyjne idzie 59mln zostaje 10mln na cele szczytne.
W innej fundacji ktorej szefem jest byly doradca Tonego Blaira oraz jego nastepcy a,jego miesieczne wynagrodzenie z tytulu pelnionej funkcji wynosi 100 tys funtow .Tacy ludzie moim zdaniem zabijaja we mnie chec pomagania.Szkoda mi ludzi ktorzy poswiecaja sie w calosci by pomagac innym, oni przez takie dzialania traca najwiecej.
wystarczy zeby bankowo korporacyjne syndykaty placily podatki (czego nie robia)i wystarczy czesc tej kwoty przeznaczyc na cele charytatywne i nie trzeba by utrzymywac rzesze pasozytow czerpiacych zyski z czyjegos nieszczescia.
W Chorwacji jest pomnik kondoma by upamietnic pomoc jaka otrzymali ,bo spodziewali sie czegos innego w paczkach niz prezerwatyw
 Autor komentarza: kuba999910
Data: 14-01-2014 15:41:14 
Outlaw, atakujesz Owsiaka, woodstock, homoseksualistów, niszczenie i redefiniowanie starych wartości? Jesteś oszołomem, ksenofobem z ciemnogrodu, faszystą, nazistą. Szydź z wiary katolickiej, z patriotyzmu, z naszej tradycji, przecież jesteśmy zacofanymi pijakami i złodziejami, wstydź sie tego że jesteś Polakiem, wyśmiewaj nieudacznych przodków za nieudane przegrane frajerskie powstania. To nie urazi "tolerancyjnych". Aborcja, eutanazja? Stary...to nie nietolerancja, to nowoczesność:) I pamiętaj oglądaj tylko TVN i czytaj Wyborczą
 Autor komentarza: OutLaw
Data: 14-01-2014 15:56:35 
Kuba
Trochę się zagalopowałeś. Negacja Owsiaka czyni mnie faszystą ?
A gdzie ja źle o Polsce piszę ?
Dziwne, niby nie ma cenzury a nie można mieć swojego zdania.
Jeden popapraniec życzy choroby mojemu dziecku, drugi wyzywa od ciot i no jest perełka... faszysta :)
 Autor komentarza: Deter
Data: 14-01-2014 15:59:42 
Chłopaki czy wy nie widzicie podstawowej rzeczy?
Jeśli Owsiak kupi 200 inkubatorów, to budżet państwa nie przeznaczy pieniędzy na 200 inkubatorów. Przy państwowych - a więc budżetowych - instytucjach, dawanie dowolnej kwoty skutkuje zmniejszeniem wydatków państwa o tę kwotę.

Owsiak może za 10 miliardów wybudować 10 szpitali - ale wtedy budżet państwa zmniejszy wydatki na NFZ o 10 miliardów i suma wyjdzie na zero.

Po prostu - jeśli coś jest częścią budżetu państwa (NFZ), to każda złotówka zasila nie NFZ, ale budżet państwa jako całość.
 Autor komentarza: Malinowy
Data: 14-01-2014 16:04:18 
Składka NFZ jest podatkiem celowym, budżet NFZ wyniesie dokładnie tyle, ile ludzie zapłacą w składkach, niezależnie ile zbierze WOŚP i czy w ogóle coś zbierze. Ustalanie budżetu na podstawie tego ile zbierze WOŚP jest po prostu niemożliwe. Ponad to cele statutowe WOŚP w znacznej części nie pokrywają się z zadaniami NFZ: ten nie prowadzi programu nauczania pierwszej pomocy w szkołach czy szkoleń wolontariatu, ale przede wszystkim nie zajmuje się... kupowaniem sprzętu. To popularny mit, całkowicie niezgodny z prawdą: NFZ finansuje świadczenia zdrowotne udzielane ubezpieczonym i refunduje leki, ale nie kupuje sprzętu.
 Autor komentarza: Deter
Data: 14-01-2014 16:11:30 
Malinowy
Podchodzisz do tego skrajnie naiwnie. Rząd dopłaca do NFZ grube złotówki co roku, tak samo jak do ZUS-u. Gdyby NFZ wyłącznie był utrzymywany ze składek, to byłaby tragedia.
Obecnie do wszystkiego się dopłaca - taki model panuje we współczesnej, europejskiej gospodarce.
"Niemożliwe" - nie istnieje w pojęciach tych, co układają budżet.

Jaka jest różnica czy refunduje leki, czy kupuje sprzęt - jak wszystko jest sprzężone z budżetem państwa? Szkoła również jest instytucją państwową, więc również mam do czynienia z budżetem państwa jako całości.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 14-01-2014 16:23:42 
Deter
Glupoty piszesz,ale Cie pociesze ze i tak mniejsze jak pozostali

Owsiak jak zbierze pieniadze,to kupi te 200 inkubatorow,a rzad nawet jak bedzie mial te pieniadze to kupi 5

Dzieki Orkiestrze Swiatecznej pomocy wiele szpitali zostalo doposarzonych w sprzet najwyzszej jakosci.W tym czasie bylo wiele rzadow i tylko naiwniacu i totalni idioci wierza w to,ze gdyby nie Orkiestra to te rzady i tak kupily by ten sprzet
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 14-01-2014 16:27:10 
endriu
Wazne ze adamek aktywnie uczestniczy w zbieraniu pieniedzy dla Orkiestry
Nie wazne czy da to czy tamto,tylko liczy sie gest i zaangazowanie
Tak to widze
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 14-01-2014 16:35:25 
yebac gejowski woodstock ale owsiak jednak cos robi........nawet jako goracy zwolennik prawicy to nie za bardzo kumam co to za jaja przez ostatnie kilka dni....
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 14-01-2014 16:38:54 
bo wydaje mi sie ze niektorzy mysla w sposob "jezeli lewak pomaga to jego pomoc jest "gorsza"" - a takie cos bylo by zaglada jakiejkolwiek logiki
 Autor komentarza: kuba999910
Data: 15-01-2014 08:17:07 
outlaw, nie zrozumiałeś mojej przewrotnie sformuowanej wypowiedzi:)
 Autor komentarza: Miro
Data: 15-01-2014 08:40:52 
A nikt nie zauważył jakie mamy śliczne polskie dziewczyny w USA ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.