ARCE POWRÓCI 8 MARCA

Były mistrz trzech kategorii wagowych, Jorge Arce (62-7-2, 47 KO), planuje powrót na ring. Kolejny występ "Travieso" odbędzie się 8 marca w Nogales. Jego rywal póki co nie został podany.
 
Arce chce pozostać aktywny w tym roku i liczy, że jego promotorzy z Zanfer Promotions doprowadzą do jego starcia z Juanem Manuelem Lopezem (33-3, 30 KO). Do potencjalnego pojedynku miałoby dojść 7 czerwca na karcie gali w Nowym Jorku.
 
Marcowy pojedynek będzie drugim występem Arce od czasu dotkliwej porażki z rąk Nonito Donaire (32-2, 21 KO). W listopadzie Meksykanin znokautował Jose Carmona (22-4, 12 KO).
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 12-01-2014 12:26:35 
Walka, która śmialo moglaby być walką wieczoru oddzielnej gali. Jednak widać, że Arum nie chce być gorszy od konkurencji i wie, że jeżeli produkt ma się dobrze sprzedać, to musi być dobrze oprawiony. Sam main event to dziś za malo, dlatego też musi być dobry undercard. A ten na pewno będzie interesujący!

Sama gala wygeneruje wielkie zyski:
*Data odpowiednio dobrana pod Portorykańczyków. W ten sam weekend mają swoją święto w USA i ulicami Nowego Jorku ma przejść jakaś parada.
*Oprócz szalenie popularnego w Portoryko, Cotto w rozpisce gali znajdzie się również miejsce dla nie mniej popularnego w ojczyźnie 'Juanmy'!

Co do samej walki Lopeza z Arce, to ktoś może powiedzieć, że walka dwóch wypalonych gości, którzy najlepsze mają już dawno za sobą. Ja uważam z kolei inaczej i walka ta równie tak samo mnie interesuje jak, i glówne wydarzenie wieczoru. Lopez ostatnio zmienil team i związal się z Pedro Diazem. Mam nadzieję, że ten świetny fachowiec poprawi obronę 'Juanmy', a Lopez da jeszcze kilka świetnych walk na światowym poziomie.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 12-01-2014 13:32:06 
arce powinien juz zakonczyc kariere
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.