JUSTYNA WALAŚ BĘDZIE TRENOWAŁA W GLOBAL BOXING

W ubiegłym roku Justyna Walaś z Tarnowskiej Szkółki Bokserskiej zdobyła mistrzostwo świata kadetek w boksie, w kategorii 63 kg. Jej sukces został doceniony przez wspierającego tarnowski klub Mariusza Kołodzieja, który zaprosił młodą zawodniczkę wraz z jej trenerem Aleksandrem Maciejowskim do USA (oboje na zdjęciu), gdzie będą mieli okazję przygotowywać się do kolejnych startów w słynnym gymie Global Boxing.

Wywiad z Justyną Walaś>>>

Trener Maciejowski wraz ze swoją podopieczną będą mieli okazję skorzystać z doświadczeń szkoleniowców o światowej renomie pracujących w Global Boxing, takich jak choćby James Ali Bashir, którego kibicom boksu przedstawiać nie trzeba. Treningi w gymie w North Bergen będą trwały od 17 stycznia do 3 lutego.

- Jestem niezwykle zadowolony z tego, że współpraca z Global Boxing nabiera tempa i że tak szybko udało się zorganizować wyjazd szkoleniowy dla Justyny. To przede wszystkim efekt dużego zaangażowania ze strony fundacji oraz samego Prezesa Mariusza Kołodzieja, który bardzo aktywnie włączył się w przygotowania Justynki do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich. Nasz pobyt w Stanach będzie bardzo intensywnym etapem treningowym. Łącze z tym wyjazdem duże nadzieje, gdyż doświadczenie trenerów Global Boxing niewątpliwie wpłynie na podniesienie efektywności pracy nie tylko zawodniczki, ale również moje. Chciałbym także podkreślić, że wiele zawdzięczam mojej żonie Beacie, która wspólnie ze mną założyła i prowadzi klub w Tarnowie. Dzięki jej zaangażowaniu w administrowanie klubem, mogę koncentrować się przede wszystkim na sprawach związanych ze szkoleniem zawodników - powiedział w rozmowie z BOKSER.ORG wychowawca mistrzyni świata Aleksander Maciejowski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: arpxp
Data: 05-01-2014 20:42:01 
wreszcie zdjęcie, na którym Nacho wyszedł normalnie ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.