REWANŻ GONZALEZA Z MARESEM NA POWROTNEJ GALI 'CANELO'?

Jhonny Gonzalez (55-8, 47 KO) nadal czeka na oficjalne potwierdzenie daty jego rewanżowego starcia z Abnerem Maresem (26-1, 14 KO). Ponowne spotkanie pięściarzy było zaplanowane na 15 lutego, jednak Mares doznał kontuzji. Przypomnijmy, że ich pierwsza potyczka zakończyła się sensacyjną wygraną Gonzaleza już w pierwszej rundzie, który zdobył tym samym tytuł WBC wagi piórkowej.

Meksykański mistrz wymienia dwie potencjalne daty - 8 i 15 marca. 8 marca jest datą powrotu wielkiej gwiazdy grupy GBP, Saula Alvareza (42-1-1, 30 KO). To właśnie tą galę miałoby uświetnić rewanżowe starcie dwóch Meksykaninów.

- Wiedziałem jedynie, że walka zostanie przesunięta o miesiąc. Data 15 marca była nieoficjalna. Teraz Golden Boy Promotions dało nam nową datę. Być może nasz rewanż odbędzie się 8 marca, czyli na gali w Las Vegas, gdzie "Canelo" powraca na ring. To z pewnością zwiększyłoby zainteresowanie galą. Będziemy gotowi na każdą datę - powiedział Gonzales.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jabba
Data: 05-01-2014 13:13:08 
Szkoda, że Gonzales nigdy nie zmierzył się z Marquezem. Myślę, że dobrze przygotowany może znowu pokonać Maresa. Mimo wszystko zasięg i siła jest po jego stronie, a także szereg walk z najlepszymi.
 Autor komentarza: JoeFrezier
Data: 05-01-2014 17:05:10 
Jhonny Gonzalez jest cienki,niema nic poza mocnym ciosem i polegnie w rewanżu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.