DiBELLA ZŁY NA ZSOLTA, ZNALAZŁ JEGO NASTĘPCĘ

"Problemy osobiste" - oto wytłumaczenie Zsolta Erdei'a (33-1, 18 KO) na kolejną absencję niemal tuż przed walką. O wycofaniu się Węgra z potyczki z Elvirem Muriqi (40-5, 24 KO) informowaliśmy Was wczoraj wieczorem. Promujący Węgra Lou DiBella powoli traci cierpliwość do dawnego championa dwóch kategorii, a póki co w jego miejsce wsadził do programu gali australijskiego mańkuta, Blake'a Caparello (18-0, 6 KO).

- Erdei powiedział, że ma pewne problemy rodzinne, lecz to szczerze mówiąc poddaje w wątpliwość jego dalszą karierę. Przecież w ostatnich latach robił już tak wiele razy - nie ukrywa rozczarowania charyzmatyczny promotor.

27-letni Caparello jak dotąd wszystkie walki stoczył w swojej ojczyźnie, ale na rozkładzie ma już cenionych Roberta Berridge czy ostatnio Allana Greena. Oczywiście 31 stycznia rywalizować będzie z Muriqi w limicie wagi półciężkiej na dystansie dziesięciu rund.

- Podpisałem z nim już kontrakt. Caparello jest dobrym zawodnikiem, wyprowadza sporo ciosów w różnych płaszczyznach, no i ma również kilka ciekawych zwycięstw w dorobku - dodał DiBella.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sfazowanytapicer
Data: 04-01-2014 04:38:37 
Podobnie robi Wach, opowiada ze bedzie walczył z tym i z tamtym ze trenuje ze jest gotowy a potem jak jest dobra oferta walki taka jak ta z Jeninksem to Szpilka musi ratować sytuacje jeszcze nie było tak zeby ktoś z Polskich bokserów zrezygnował z walki na HBO, i Erdei i Wach niech lepiej skończą kariery a nie robić w konia promotorów i przede wszystkim kibiców ,a Wach jeszcze po nie doszłej walce z Jeninksem twierdzi ze jest gotowy do walki ze chce walczyć,jak by chciał to by walczył.
 Autor komentarza: robsonpodlasie
Data: 04-01-2014 06:43:55 
cytat z "Wściekłych Pięści Węża"

- stawaj do walki!
- nie nie, mój mistrz kazał unikać mi niepotrzebnych walek
 Autor komentarza: Sajgonski
Data: 04-01-2014 09:20:21 
@up

Ale pamiętaj, że "Kto cię z wody wyciągnął za dupę, temu będziesz pilnować chałupę".
 Autor komentarza: WielkiPies
Data: 04-01-2014 11:48:16 
Zsolt swoje lata już ma ( 40 ) Np. Darek Michalczewski trochę tylko starszy ( 45 ). Słowem - czas na emeryturę. Przeciąganie tej (sportowej) agonii jest pozbawione sensu. Od tej reguły są wprawdzie wyjątki, ale naprawdę nieliczne.
 Autor komentarza: bak
Data: 05-01-2014 14:24:43 
Caparello to mistrz świata IBO także lepszy wybór dla Elvira
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.