NA ŻYWO: PUCHAR POLSKI JUNIORÓW

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hawran
Data: 24-11-2013 12:19:21 
pierwsze dwie walki i sie odechciewa oglądać ....ci sędziowie to pajace ktoś powinien sie temu lepiej przyjrzeć i wyciągnąć wnioski - ukarać , zawiesić pajaców !!!!!!!!!!!!
 Autor komentarza: niemiec32
Data: 24-11-2013 12:35:35 
w 60 NIEMCZYK i w 64 ZIEMCZYK dwa walki sedziowie powinni byc ukarani nie ogladam szkoda nerwow
 Autor komentarza: Szakunec
Data: 24-11-2013 13:07:46 
Poprostu masakra co się dzieje w POLSKIM BOKSIE!!!Sędziowie Mierzejewski i Wójcik powinni iść na emeryture i zostac ukarani. Osoby wogóle nie znające sie na boksie by dawały słuszniejsze werdykty . I jak na takie coś mógł pozwolic super wizjer Pawelek i przyglądający się temu prezes , stary ubek Górski !!! Jak w Polskim Związku Bokserskim dalej będziemy mieć starych komunistów i UBEKÓW którzy mają gdzieś dobro młodzieży i tylko chcą napchać kieszenie to będziemy mieli tak jak mamy i polski boks amatorski nie będzie odnosił sukcesów choć mamy dobrych młodych zawodników !!
 Autor komentarza: hawran
Data: 24-11-2013 13:22:42 
trener Skorpiona powinien napisać protest bo te nasze komentarze i tak nic nie dadzą ......to są jakieś jaja ...Sędziowie tych walk powinni zostać zawieszeni...kto na to pozwala się pytam ?? To jest młodzież , takimi werdyktami wybijacie im boks z głowy !!!!
 Autor komentarza: lesdab (Redaktor bokser.org)
Data: 24-11-2013 17:17:32 
Szakuniec- prosimy o dowody na potwierdzenie postawionych tez. Przypominam ze jest to publiczne szkalowanie. Otwartość naszego forum polega na wymianie doświadczeń i myśli oraz poszukiwanie odpowiedzi na problemy które wszystkich nas dotyczą.
Nie szukajmy na sile czynników usprawiedliwiajacych.
Mamy dwa typy werdyktow - wyrównany gdzie werdykt moze pójść w dwie strony i to bez względu na poziom sportowy i werdykt gdzie zawodnik pokazał wyższość w ringu w wielu aspektach (przypominam ze obecnie sędziują się systemem 10:9) i nie ma biadolenia ze był lepszy- bo jeśli walczy z mistrzem to ma go zmieśc z ringu, jak z równym sobie to ma być cwańszy i tyle. Zrzucanie na sędziego całego zła jest nieuczciwe. Jeśli ktoś twierdzi ze sędzia jest nieuczciwy to niech się zastanowi czy On jest uczciwy szkalujące i szukając wszędzie gdzie się da powodów na rozgrzeszenie z porażki, a moze to jest bodziec do jakiś zmian w szkoleniu jeśli chodzi o zaplecze trenerskie lub w myśleniu jeśli chodzi o kibiców.
Wyżej przedstawione kwestie są moim osobistym zdaniem i jeśli ktoś ma inne dowody lub powody proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny lub konstruktywnie na forum. [email protected]
 Autor komentarza: hawran
Data: 24-11-2013 17:43:46 
Ta wypowiedz przypomina mi wypowiedz ks. Ireneusz Bochyńskiego "dzieci same wchodziły do łóżek" ....no tak najlepiej werdykt sędziowski zwalić na trenerów i ich złe wyszkolenie . Jakie jeszcze chcecie dowody ?? jest nagrana walka Ziemczyka proszę sobie oglądnąc...nie wiadomo z jakich przyczyn nie ma nagranej całej walki Niemczyka gdzie uważam nie tylko jaże był to jeszcze większy przekręt
 Autor komentarza: lesdab (Redaktor bokser.org)
Data: 24-11-2013 18:01:59 
To zapytam tak:
Dlaczego nikt nie krzyczał ze sędziowie nas oszukali w 2 sezonie naszych startów w WSB! Przecież w poprzednim daliśmy "popalić Ruskom", a w tym sezonie co? Przekupili sędziów i to oni połamali szczęki naszym?! A Kuba, przecież ich 40 lat nie było tam to dopiero jest komuna i zacofanie, a jednak udało im się z nami wygrać. Ja nie generalizuje, ale podawanie przykładu "sędzia to ten zły" i on jest winien.
PS
I znowu spiskowa teoria. Od ponad trzech dni nie ma mnie w domu starając się nagrać i wyemitować walki naszych/waszych podopiecznych i ledwo zdążyłem do Nowego Dworu Mazowieckiego, ale nie mam do nikogo pretensji ze nikt mi nie pomógł. Ledwo zdążyłem, ale walka ziemczyka jest nagrana cała i miałem w tygodniu wrzucić na YT ale zrobię to dziś żeby mi nikt nie zarzucił ze chciałem zataić albo przekręcić rzeczywistość.
Nie szukajmy wokół wymówek i nie zwalajmy na innych, zastanówmy się co jest nie tak. Dlaczego boimy się powiedzieć ze król jest nagi. Tak mamy super trenerów ze wspaniałym warsztatem, a sędziowie krzywdzą i wypaczaja ich prace. Młodzi trenerzy w Polsce to wspaniały potencjał, dajmy im pracować, ale nie oczekujmy dziś wyników; efekty ich ciężkiej melodycznej pracy zobaczymy za 8-10 lat no moze wcześniej, ale nie szukajmy problemów na zewnątrz bo mamy sami ich na tyle ze jest co robić
 Autor komentarza: hawran
Data: 24-11-2013 18:25:57 
a co to za porównanie do WSB ?? Oglądałem i wszystkie werdykty były ok ...nikt nikogo nie oszukał ( bo tu jest o tym mowa ) a nie o Kubie gdzie jest komuna ,zacofanie i dlaczego z nami wygrali itp .Po co rozwijać następnych 10 tematów jak temat jest jeden?! OK cała walka Niemczyka nie nagrała się z przyczyn technicznych ale z innych przyczyn (nie technicznych ) tę walkę i Niemczyk i Ziemczyk "przegrali " . I nie będe pisał nie grzecznie jaka to jest przyczyna bo nie tylko ja ale wiele innych osób widziała na żywo jaki powinien byc werdykt . Ale "zbieg okoliczności " spowodował ze z całej sali inaczej tylko widzieli ludzie w białych koszulach Nie rozumiem tylko jednego dlaczego redaktor broni sprawców takiego wałka . Zwala pan winę na trenerów jak ksiądz Bochyński zwalił sprawę pedofilii z księży na dzieci
 Autor komentarza: hawran
Data: 24-11-2013 18:27:52 
a sprawy są do siebie podobne " i tam i tu są poszkodowane dzieci " ...... to są jeszcze młodzi zawodnicy
 Autor komentarza: lesdab (Redaktor bokser.org)
Data: 24-11-2013 18:46:47 
Nie bronię sędziów, ani nie będę przytaczał stereotypów medialnych. Powiem tak: dewiacji i patologia były są i bedą i wszystko zależy od tego w jakim stopniu to występuje, a ze ostatniotemat jest lotny, a społeczeństwo nie grzeszy przywiązaniem do zasad i tradycji, także łatwiej wprowadzać zamieszanie które tylko dla obeznanego w temacie jest widoczne. Także wrócę do punktu wyjścia. Nie można szkalowac kogoś nie mając dowodów lub mówiąc ze je się ma. Takie sprawy załatwia się najpierw z osoba zainteresowana a potem na forum publicznym można ujawniać efekty i informować czy doszło do poruzomienia i spraw wyjaśnienia czy nie.
Dlatego będąc na hali zarzyczylbym sobie karty punktowe do wglądu u sędziego głównego - wole to określenie - i poprosić o weryfikację i sprawdzenie czy nie nastąpiły błędy lub wypaczenia werdyktu, a ostatecznie można złożyć protest.
Tylko czy o to chodzi? Pokazać prawie dobremu zawodnikowi ze prawie wygrał gdyby nie sędzia. Stawianie na sędziego zamiast na zawodnika jest podstawowym błędem wychowawczym i tłumaczenie ze takim werdyktem krzywdzimy zawodnika jest błędem w założeniach wychowawczych, ale nie będę się tu wymądrzał, przecież każdy wie ze przegrana uczy więcej młodego zawodnika niż sukces bo z sukcesów trudno wyciągnąć wnioski a takie wyciągają mistrzowie, wiec żeby zostać mistrzem trzeba najpierw się tego nauczyć i to właśnie na porażkach, a trener jest od techniki walki i motywacji oraz nauki zmysłu nie tylko ringowego
 Autor komentarza: hawran
Data: 24-11-2013 19:11:00 
Fakt - porażki uczą !!! ale wtedy kiedy się przegra przegraną walkę !!! a nie kiedy się przegra wygraną walkę..... i koniec tematu
 Autor komentarza: hawran
Data: 24-11-2013 19:19:07 
Sedziowie są od zachowania zasad bezstronnego i sprawiedliwego oceniania walki , przestrzegania reguł i zasad sportowej rywalizacji itd (to co maja zawarte w regulaminie) ....... tutaj ława sędziowska mogła by byc z programu "Mam Talent " Kuba Wojewódzki , Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska ..myslę ze by sprawiedliwiej ocenili niż osoby do tego "wyszkolone"
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 24-11-2013 21:02:39 
To jest poprostu patologia. Zawodnik trenuje, wylewa siodme poty na treningach, wygrywa walke, deklasuje zawodnika, a sedziowie daja wygrana jego rywalowi. I tak tacy niekompetentni ludzie niszcza ten sport. Cos powinno sie z tym zrobic i rozgonic to dziadostwo,bo jezeli sie tego nie zrobi to nigdy nie bedzie dobrze z boksem w Polsce.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.