RING TELEGRAM: 18 GRUDNIA 2013

Planowana wstępnie na październik, historyczna gala w Abu Zabi dojdzie jutro do skutku i tak jak wcześniej planowano wystąpi podczas niej dawny pretendent do tronu WBC wagi ciężkiej - Danny Williams (44-19, 33 KO). Rywalem Anglika będzie znany polskim kibicom Mazur Ali (10-8, 5 KO). Ponadto miejscowym kibicom pokaże się ceniony zawodnik dywizji super średniej, Stjepan Bozić (27-7, 18 KO).

Z kolei Nadjib Mohammedi (34-3, 20 KO) już 15 marca przystąpi na własnym ringu we Francji do starcia z Igorem Michalkinem (14-1, 8 KO). Stawką ich rywalizacji będzie wakujący po Jurgenie Brahmerze tytuł mistrza Europy kategorii półciężkiej.

Natomiast do programu gali w Monte Carlo, skąd niedawno wycofano Pawła Kołodzieja, dodano walkę Martina Murraya (26-1-1, 11 KO) z Australijczykiem Jarrodem Fletcherem (17-1, 10 KO). Zwycięzca zgarnie pas WBA wagi średniej w wersji tymczasowej.

- Mam za sobą dwa pojedynki o mistrzostwo przegrane naprawdę nieznacznie. Trzeci raz będzie już szczęśliwy. Nie mogę się już tego doczekać - powiedział Murray.

- To moje pierwsze tak poważne podejście, lecz udowodnienia co mnie stać i przywiozę tytuł z powrotem do Australii - odparł jego najbliższy przeciwnik. Przypomnijmy, iż transmisję z tego wieczoru przeprowadzi stacja HBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: xionc
Data: 18-12-2013 18:33:39 
w sumie z Dubaju nie mam daleko :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.