KOLEJNE OŚWIADCZENIE KOŁODZIEJA

Już po raz drugi w krótkim okresie Paweł Kołodziej (33-0, 18 KO) za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych wydał oświadczenie, w którym odnosi się do zamieszania wokół swojej osoby. Przypomnijmy, iż chodzi o rzekome wycofanie się z walki z Ilungą Makabu (15-1, 14 KO) o pas mistrza świata federacji WBA w wersji tymczasowej, do jakiej miało dojść 1 lutego na ringu w Monte Carlo. Poniżej treść w oryginalnej pisowni.

"W związku z licznymi spekulacjami w mediach, dotyczącymi mojej walki z Ilungą Makabu, która miała odbyć się 1 lutego 2014 r. w Monako informuję, że przez cały czas wyrażałem PEŁNĄ GOTOWOŚĆ stoczenia tej walki na co posiadam niezbite dowody. Z Andrzejem Wasilewskim mieliśmy zgodność co do warunków finansowych.

Kontrakt na walkę otrzymałem 11.12.2013 r. w godzinach wieczornych, w wersji angielskiej. 12.12.2013 r. przekazałem go do tłumacza przysięgłego, a później do radcy prawnego. W pełni przetłumaczony dokument z opinią radcy, gotowy był na piątek rano, gdzie jak się później okazało termin jego podpisania już minął. Radca prawny poinformował mnie także, że dokument posiada wiele wątpliwości i zastrzeżeń w obliczu prawa polskiego. Mimo niekorzystnej ekspertyzy prawnej, byłem zdecydowany na walkę. Oczekiwałem tylko gwarancji umowy ze strony Andrzeja Wasilewskiego. Ostatecznie, otrzymałem ją. Kontrakt bowiem, nie ujmował wielu aspektów uzgodnień - poza finansowych - które dotyczyły wcześniejszych ustaleń z drugą stroną. Na bieżąco byłem w kontakcie telefonicznym zarówno z trenerem jak i promotorem. W momencie potwierdzenia gwarancji od promotora, na portalu ringpolska.pl - ukazała się informacja, że walka została skasowana, pomimo, iż cały czas promotor prowadził negocjacje, a ja regularnie potwierdzałem swoja gotowość do stoczenia tej walki.

Niepokojącym jest także fakt, że na innych portalach pojawiały się w międzyczasie nieprawdziwe informacje co do kwoty za walkę, a które nie miały nic wspólnego z rzeczywistością. Bajońskie kwoty nigdy nie były faktem, a mnie nigdy nie chodziło o wygórowane warunki finansowe.

Reasumując, walka z Ilungą Makabu skasowana została z powodu nieprawidłowego kontraktu, jaki dostałem na tzw. ostatnią chwilę. Zawierał on nieprawomocne warunki wobec prawa polskiego i mojej osoby, co miałem podpisać w trybie natychmiastowym, najlepiej bez tłumaczenia dokumentu.

Z wyrazami szacunku,
Paweł Kołodziej"

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 16-12-2013 10:35:44 
O 'Harnasiu', który oświadczenia pisze... :)

Ta telenowela nie będzie trwała długo. Ciekaw jestem odpowiedzi Wasilewskiego.
 Autor komentarza: Ned
Data: 16-12-2013 10:37:22 
Nie wierzę, że przygotowano niewłaściwy kontrakt. Dziwnym trafem taka sytuacja ma miejsce u Wasyla po raz pierwszy i to tuż przed starciem Kołodzieja z najtrudniejszym przeciwnikiem w jego karierze.

Paweł pewnie zobaczył w necie jaka fala hejtu płynie w jego kierunku i próbuje się wybielać.
 Autor komentarza: btfh
Data: 16-12-2013 10:40:40 
Pojedynek Kołodzieja z Wasilewskim może być ciekawszy niż jakakolwiek inny walka w tej stajni.
 Autor komentarza: zombi
Data: 16-12-2013 10:43:27 
Ned, może masz i rację ale może i wychodzi brak profesjonalizmu pana w. w załatwianiu takich spraw.
 Autor komentarza: Srogi
Data: 16-12-2013 10:44:15 
Bardzo mroczna jest ta sytuacja. Nie rozumiem jak możecie tak kategorycznie się tu wypowiadać, skoro dysponujemy jedynie sprzecznymi ze sobą oświadczeniami dwóch stron tego sporu. Słowo przeciw słowu. Z góry zakładanie, że Kołodziej ściemnia, a zapominacie, że Wasilewski wiele razy w przeszłości rozmijał się z prawdą.
 Autor komentarza: Ned
Data: 16-12-2013 10:46:24 
@zombi

Akurat braku profesjonalizmu panu W odmówić nie można. Nie ma w Polsce a może i na świecie promotora, który by taką bandę beztalenci dociągnął tak wysoko w rankingach. Poza tym pan W jest prawnikiem, więc taka opcja po prostu nie wchodzi w grę.
 Autor komentarza: G0ral
Data: 16-12-2013 10:46:36 
cos mi sie wydaje ze walka z Ikeą była ostatnio walką Kolodzieja w UKP. Kto wie czy nie ostatnią w przygodzie bokserskiej Harnasia... ;)
 Autor komentarza: zombi
Data: 16-12-2013 10:50:32 
mając na uwadze odwieczne krętactwa i manipulacje wasyla, skłaniałbym się do wersji kołodzieja.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 16-12-2013 10:52:02 
Spękał przed Afolabim, spękał przed Makabu. Moze boi sie czarnoskórych ?
 Autor komentarza: G0ral
Data: 16-12-2013 10:52:11 
dlatego by roziac watpilwosci niech p. Wasilewski upubliczne te smsy.
zarowno te od Kolodzieja do Niego, jak i jego do Kolodzieja.
 Autor komentarza: zombi
Data: 16-12-2013 10:59:50 
ned, to ciągniecie beztalenci to zwykłe robienie kibiców w balona. Pompowanie, tak aby się sprzedawały gale i żeby jak najwięcej zarobić. Tu nie chodzi o dobro zawodników i kibiców. Masz prosty przykład wawrzyka, a teraz kołodzieja. Od ilu to już lat mamy prawie mistrzów, ile to już było walk z gwiazdami zawodników z kp. Nie wiem tylko jakim cudem polsat daje sie robić w balona. Wasyl to straszny manipulant i kreator innej rzeczywistości. Tu sie liczy tylko $, nie zawodnicy.
Nie sądze też aby nie było tak jak podaje w oświadczeniu kołodziej. Jeżeli to prawda, to nie wiem jak do takiej sytuacji dopuścił promotr. Przecież tak rzekomo dba o swoich, a tu nie przetłumaczony kontrakt, brak w nim wcześniej uzgodnionych zapisów i 5 min. na podpisanie. Nie wygląda mi to na profesjonalizm. Dla mnie to olewka zawodnika.
 Autor komentarza: robcio75
Data: 16-12-2013 11:01:06 
Kontrakt na walkę podpisywał nie z UKP tylko z promotorem (organizatorem) walki . Kontrakty na walkę które widziałem miały jedną dosłownie jedną stronę . Po co robić cyrk z tłumaczami i prawnikami to nie wiem .
Napewno dostał standardowy kontrakt - jak wszyscy na świecie . Co gdzie jak i za ile + informacja że pokrywają koszta przelotów i pobytu .
Wasyl mu normalnie pensje płacił i nie martwił się o trenera czy przygotowania .
To mydlenie o oczu przez Harnasia . Zesrał się przed walką bo ma 34 lata i w razie nie uniknionej przegranej praktycznie nie miał by czasu na odbudowe i by został takim kelnerem obwoźnym .
 Autor komentarza: Ned
Data: 16-12-2013 11:04:19 
@zombi

"jakim cudem polsat daje sie robić w balona."

Polsat zarabia na tych galach gruby hajs, więc nikt ich w balona nie robi.

Moim zdaniem Wasyl pozbywa się balonów. Kołodziej to wyczuł i kręci. Zorientował się, że został rzucony na pożarcie, tak jak Wawrzyk i że kurek z kasą zostanie co najmniej przykręcony.

"Przecież tak rzekomo dba o swoich, a tu nie przetłumaczony kontrakt, brak w nim wcześniej uzgodnionych zapisów i 5 min. na podpisanie."

Nie ma na razie żadnych dowodów, że taka sytuacja miała miejsce.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 16-12-2013 11:06:30 
Lukaszz
pocztę odczytaj maila
 Autor komentarza: MAKAV3LI
Data: 16-12-2013 11:09:06 
Ale pierdoli obsrał zbroję i tyle..
 Autor komentarza: Ania
Data: 16-12-2013 11:14:21 
Prawdziwy wojownik bierze mistrzowską walkę. Po wygranej może zacząć dyktować warunki. Stchórzył i tyle...
 Autor komentarza: zombi
Data: 16-12-2013 11:30:43 
ned, ale taki styl prowadzenia zawodników ma krótkie nogi i polsat powinien o tym wiedzieć, bo w końcu straci kibiców. Ja juz od dawna nie mogę patrzeć na te cyrki. Naprawdę jest bardzo mało gal, gdzie dochodzi do ciekawych pojedynków.

Dowodów na razie nie podała ani jedna ani druga strona. Wszystko opiera się na samych oświadczeniach. Faktem jest że do walki nie dojdzie, a szkoda bo pokazałaby ona na ile stac kołodzieja. W mojej ocenie niestety przegrałby do jednej bramki.

Z drugiej strony nie zdziwiłbym się, że wasyl wymyślił ten cały cyrk, bo wiedział razem z kołodziejem że nie ma szans na wygraną, hajs mały, zrobi się trochę szumu, i w końcu wyjdzie że doszło do walki nie doszło przez jakieś niporzumienie. Złotuusty prmotor stwierdzi, że w przyszłości trzeba wyeliminować takie nieporozumienia, bo przez nie nie doszło do ciekawej walki. Paweł to przyszły mistrz świata, niewygodny dla każdego, jest wysoko w rankingach i w 2014 na pewno dostanei szanse:) I wóz będzie toczył się dalej:)
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-12-2013 11:39:27 
Prawdziwy wojownik, któremu zależy na chwale, tytułach na kasę patrzy w dalszej kolejności. Zwłaszcza ktoś kto jeszcze nic nie osiągnął.
Zamiast pisać oświadczenia, trenuj, bo gdyby nastąpił jakiś zwrot w sprawie (w co szczerze wątpię) to potem powiesz że prowadziłeś "negocjacje" i nie mogłeś trenować do walki wystarczająco długo.
Telenoweli "Zbuntowany Paweł" ciąg dalszy..
 Autor komentarza: kibicfg
Data: 16-12-2013 11:39:43 
Bzdura totalna. Tyle lat u niego pracuje,bierze kase i nie ufa Wasylowi na tyle zeby podpisac kontrakt. Podejrzewam ze za te walke dostal by wiecej niz pare groszy. Jak juz chcial koniecznie tlumaczyc to sie idzie do biuro daje odpowiednio duzo zeby bylo gotowe za kilka godzin i tyle.
 Autor komentarza: kochamboks1
Data: 16-12-2013 11:40:56 
To jaki on miał ten kontrakt 100 stron? Nie widział nigdy kontraktów ? Mógł to jeszcze do Papieża zawieźć, albo zapytać się Obamę czy promotor, który łoży na niego od lat nie chce go oszukać.

Kołodziej ma szczęscie, że nie ma czegoś takiego, że kasę w niego włożoną musi w całości odpracować, bo jebałby do końca życia.
 Autor komentarza: G0ral
Data: 16-12-2013 11:52:23 
A w sumie ciekawy, czy jak piesciarze UKP mają normalnie pensje miesieczne itp. to czy mają to normalnie doliczane do emerytury ?? :D
 Autor komentarza: jassin
Data: 16-12-2013 11:58:38 
Co za bzdury. Tak wyrazal gotowosc itp ale niestety zli ludzie anulowali oferte. Harnas obsral zbroje. Taka prawda.
 Autor komentarza: Janusz1970
Data: 16-12-2013 12:03:19 
No wlasnie ciekawe , czy im sie to wlicza do emerytury bo tak to taki Harnas moglby spokojnie obijac ogórków do 50 tki
 Autor komentarza: glaude
Data: 16-12-2013 12:13:20 
Uważam za niedopuszczalne zaniedbanie z Pawła strony, że nie wciągnął w analizę tej umowy grafologa!
Przecież na kontrakcie (i kopii) napewno był już złożony podpis organizatora walki. Taka analiza grafrologiczna dużo mogłaby "powiedzieć" o charakterze i uosobieniu rzeczonego pana :P

Jakby grafolog nie haka na niego, to powinien skorzystać z usług wróżki, tarocistki, astrolożki, numerolożki etc.- aż w końcu któraś znalazłaby COŚ na niego.

P.S.
A tak na serio, to od razu widać, że sprawa śmierdzi na kilometr i zarówno jeden, jak i drugi grają nieczysto. To co widzimy, to wierzchołek góry lodowej.
Przy czym ja jakoś mniej wierzę Yale'owi.
 Autor komentarza: glaude
Data: 16-12-2013 12:24:49 
*grafolologiczna
*usposobieniu
 Autor komentarza: Clevland
Data: 16-12-2013 12:30:31 
Wyleci z 12KP.

"Obijać bumów przez całą karierę" - taki scenariusz sobie wymyślił Kołodziej.
Wasilewski wymaga większych jaj.
Możesz być średnim bokserem ale ambicją zwyciężysz.

Przykład średniego Jackiewicza, drewnianego Diablo- można zajść wysoko.

Janik wyszedł do Afolabiego i dał bardzo dobrą walkę.


Kołodziej zaliczył knocdown w ostatniej walce i się boi.


Wasilewski na pewno jest świetnym promotorem.
Biorąc pod uwagę rynek Polski, kasę jaką dysponuje itd.
Ze średnich bokserów zrobił mistrzów świata.
Załatwia im świetne walki.
Szpilka, Janik z Afolabim itd.
 Autor komentarza: Janusz1970
Data: 16-12-2013 12:33:17 
Harnaś to największa ciota w Polskim boksie i tyle w temacie. Nie ma gosc jaj, by wyjsc i walczyc to niech idzie do normalnej pracy
 Autor komentarza: Krzyzak
Data: 16-12-2013 12:35:57 
Spękał przed Afolbaim tez się tłumaczył 100 razy Harnaś kłamie jak zwykle . Widze że chce żeby Polsat go dalej pokazywał ja jako kibic się nie zgadzam ,

On czyta komentarze kibiców i pisze pod nas tchórz
 Autor komentarza: Sierak2012
Data: 16-12-2013 12:40:46 
Zawodnicy u Wasyla mają jak w raju, rozumiem, ze względy sportowe dla kibiców w tej grupie mogą budzić zastrzeżenia i to bardzo duże, ale jeśli chodzi o aspekt biznesowy, no to tu już zarówno jego zawodnicy jak i partnerzy nie mogą mieć zastrzeżeń. Co miesięczna sowita pensja, walki z zawodnikami słabszymi, wysokie miejsca rankingowe, kontrakty reklamowe, bycie gwiazdami na lokalnym podwórku, nie narażanie zdrowia (żaden zawodnik UKP nie jest rozbity) spokojne czekanie na skok na kasę.
 Autor komentarza: jan
Data: 16-12-2013 12:57:56 
Ja tam bardziej wierzę Kołodziejowi. To prawda że zawdzięcza on dużo promotorowi, z drugiej strony ten sam promotor rozpościera nad zawodnikami swoimi szklany sufit. Zawodnicy Wasyla są jego zakładnikami i niewolnikami, co historia wielokrotnie pokazała.

Doskonale teraz widać też, po co jest promotorowi potrzebny własny portal bokserski...
 Autor komentarza: jan
Data: 16-12-2013 12:59:26 
Sierak2012 - Tak, zawodnicy bez ambicji mistrzowskich i bez potrzeby sprawdzenia się mają u niego jak w raju, to prawda. Co którzy chcą się bić o najwyższe cele, już wcale nie mają jak w raju.
 Autor komentarza: Poirot
Data: 16-12-2013 13:02:08 
Było trzeba wysłać ten kontrakt do NASA, aby sprawdzili czy nie jest napromieniowany kosmicznie. Dajcie mi wywiad wideo z Kołodziejem to od razu zobaczymy czy nie kłamie. Bo w takich pustych oświadczeniach to można napisać każdą bajkę.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 16-12-2013 13:06:47 
Rozwala mnie jego podejście... Zamieszanie co najmniej jakby podpisywali kontrakt Meywether-Paciao... Przecież Kołodziej ma stoczone ponad 30 walk, to chyba niejeden kontrakt pod egidą Wasilewskiego podpisywał?
Po prostu nie wierzę, że powód anulowania walki był tak banalny jak czas tłumaczenia kontraktu.
 Autor komentarza: Imperator
Data: 16-12-2013 13:34:03 
Kołodziej mataczy jak TW Bolek w sprawie teczek.

Jeśli Wasyl dalej będzie promował Harnasia to ja już nie wiem o co tu będzie chodziło.
 Autor komentarza: Imperator
Data: 16-12-2013 13:35:07 
Chciałbym, aby się koledzy ze stajni UKP wypowiedzieli na te temat. Pineska jest wylewny - mu przejdzie bokiem jak coś powie. A przecież Pineska nie lubi frajerów, którzy unikają wyzwań.
 Autor komentarza: Milan
Data: 16-12-2013 13:44:25 
ogolnei tak sie chłopak rozpisał że chyba na trening czasu nie zawiele mu zostało he he
oj Pawełek zanim płakać wyjdź i obij kogos konkretnego , proponuje walke z Ruskiem na odbudowanie
 Autor komentarza: Milan
Data: 16-12-2013 13:45:48 
najpierw pisze ze mu sie kasa nie zgadzała , potem pisze ze tlumacz miał za duzo tlumaczen

co ja moge wiecej napisac , przepisze z poprzedniego artykułu :
" nie płacz Paweł bo tu miejsca brak na Twe babskie łzy " ...
 Autor komentarza: robinson85
Data: 16-12-2013 13:48:25 
KOŁODZIEJ się po prostu zesrał w portki, wiadomo że to żaden wielki talent i sądząc po jego ostatniej walce, to z MAKABU dostał by tęgie lanie. Ten chłopaczyna jakoś mnie nigdy nie przekonywał pod względem sportowym jak i prywatnym, jak to mawia mój szef " Ma mało inteligentny wyraz twarzy" :) Także w tym sporze bardziej wierze WASILEWSKIEMU który wyraz twarzy ma jeszcze bardziej "mniej inteligentny" a kłamie nawet wtedy kiedy spi, to w tym przypadku widać, że KOŁODZIEJ walnął ze strachu niezłą "musztardówke" w pory, no, ale - Kogo obchodził KOŁODZIEJ?
 Autor komentarza: dzikirysio997
Data: 16-12-2013 13:56:47 
@Imperator:
Ciężko powiedzieć. Jeśli Andrzej Wasilewski będzie się chciał unieść honorem to faktycznie mógłby się pozbyć Kołodzieja. Ale czy to ma sens?
Kupa kasy już na Kołodzieja poszła, moim zdaniem Wasilewski mógłby raczej dać Kołodziejowi do zrozumienia, że od teraz o ambicjach sportowych może zapomnieć i teraz będzie spieniężany na wszystkich galach po kolei. A Kołodziej będzie musiał na to przystać, bo bez Wasilewskiego praktycznie nie istnieje - ma już swoje lata, perspektywiczny nie jest i nikt nie będzie go trzymał pod kloszem jeszcze płacąc za to pieniądze.

Chętnie zobaczyłbym wywiady z jednym i drugim, bo te "oświadczenia" wyglądają wręcz przekomicznie...
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 16-12-2013 14:18:01 
Kołodziej jest na poziomie Mayweathera, nikt mu nie będzie narzucał przeciwników, to on wybiera spośród Słowaków i Węgrów.
 Autor komentarza: marcinekk19
Data: 16-12-2013 14:27:26 
Tymczasem Szpila dodał na facebooka zdjęcie z podpisanym kontraktem na walkę z Jenningsem ;)
 Autor komentarza: G0ral
Data: 16-12-2013 14:28:48 
To juź lepiej w miejsce kołodzieja zatrudnic w UKP El Testosterona Najmana, on przynajmniej wychodzi do lepszych, wiekszych, cięzszych (chocby Pudzian czy Saleta). Wiadomo ze 0 techniki i typowa silowka ale dalby wiecej emocji i wiekszy zarobek Wasilewskiemu, hehe
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 16-12-2013 14:38:38 
I wszystko jasne. Więc jednak Kołodziej dobrze postąpił. To promotor chciał go oszukać, taka poważna walka w tak młodym wieku, kiedy Kołodziej wciąż szlifuje swoje umiejętności i zdobywa doświadczenie, w dodatku pewnie nawet miliona dolarów mu nie oferowano i bez klauzuli zapewniającej rewanż w razie porażki. Kołodziej zdominuje swoją wagę i bez Wasilewskiego, ja mu nadal kibicuję i z niecierpliwością czekam na jego następne walki.
 Autor komentarza: zombi
Data: 16-12-2013 14:41:11 
hehe, muszę zagrać w totka:)

Tak jak pisałem kilka godzin wcześniej, wasyl już łagodzi całą sytuację i mówi o kolejnej dużej walce kołodzieja:)
 Autor komentarza: OutLaw
Data: 16-12-2013 14:56:16 
Tutaj trzeba się wstrzymać z oceną. Pamiętajmy że to Kmita kończąc monopol Wasyla na boks w Polsacie a nie ten drugi nagle zaczął przesiew swojego wesołego stadka.
Nie bronię Kołodzieja, jestem od tego daleki. Mając jednak na uwadze to co mówił Zimnoch czy Izu, nie wierzę Yale na słowo.
 Autor komentarza: Donxxx1987
Data: 16-12-2013 15:10:04 
Słuchajcie NAWET gdyby akurat TERAZ, akurat przed najważniejszą walką Kołodzieja w karierze (W KOŃCU - druga szansa, pierwsza przepadła) Wasilewski popełnił jakiś błąd, co wydaje się absurdalne w tym przypadku, to nie ma takiej siły w ambitnym bokserze stającym przed największym wyzwaniem co by spowodowała wycofanie się z tej walki. Także Panie Kołodziej kończ waść, wstydu oszczędź bo zaczynasz być mocniejszy w gębie niż w rękach. Żałosna sytuacja, i żałosne że teraz będą jakieś wymiany oświadczeń. Moim zdaniem Wasyl powinien to w ogóle zignorować i pogonić Harnasia z roboty, niech szuka nowej, nie wiem, może w Fabryce Azbestu.
 Autor komentarza: zombi
Data: 16-12-2013 15:23:36 
donxxx, a może wszyscy tam wiedzieli że makabu to za wsysokie progi i to jeszcze za stosunkowo niedużą kasę. Trzeba było jakoś wyjsć z całej sytuacji. Limit kontuzji był już wyczerpany:)
Niby się na walkę godzili, bo z ibf kołodziej został wykreślony. Przyszło do podpisania, to powstały jakieś nieporozumienia na lini zawodnik - promotr i przepadło. Moim zdaniem może być tak, że ani promotr, ani zawodnik nie ubolewają z tego powodu. Wasyl już przechodzi do porządku dzienego, załatwia z ibf przywrócenie, już znów mówi o pawle jak przyszłym mistrzu świata, duza walka w 2014 r itd. Wasyl jest w tym najlepszy:)
 Autor komentarza: Donxxx1987
Data: 16-12-2013 15:35:50 
@ zombi - niestety możesz mieć trochę racji, piszę niestety bo pokazuje to jaką bryndzę prezentuje sobą Harnaś, nie Wasyl bo wiadomo, że on chce wyciągnąć z zawodnika jak najwięcej (biznesowo oczywiście).

W - Wiesz co Harnaś, chuja, za słaby jesteś na tego muzina, jebnie Ci i kto będzie kapuche na bratankach madziarach tłukł?
K - Masz rację Panie promotorze, jebnie mi i będzie po wypłatach, dawajcie mi tu następnych ogurów, niestety jestem tak słaby ale chcę zasłynąć jako największy z najsłabszych. Puścimy jakąś bajkę do mediów i za pare miesięcy zaczynamy kręcić byznes od początku.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 16-12-2013 17:15:59 
Ale niektórzy są odporni na wiedzę.
Facet tłumaczy jak pastuch krowie na rowie, że z kasą było ok ale nawaliła organizacja kontraktu. A wy ciągle, że się bał. I jeszcze te epitety.
 Autor komentarza: Mario1977
Data: 16-12-2013 18:34:39 
Jak już się okaże, że Szpulka ciężko zachorował to Wasilewski 25 stycznia niech dorzuci jeszcze walkę o pozostanie w Wojakach. Janik vs. Kołodziej

Przegrany leci z dokumentami do pośredniaka :-)
 Autor komentarza: Milan
Data: 16-12-2013 19:15:09 
Autor komentarza: Mario1977
Data: 16-12-2013 18:34:39
Jak już się okaże, że Szpulka ciężko zachorował to Wasilewski 25 stycznia niech dorzuci jeszcze walkę o pozostanie w Wojakach. Janik vs. Kołodziej

Przegrany leci z dokumentami do pośredniaka :-)

a jak sie okaze ze nie zachorował ?
 Autor komentarza: os8
Data: 16-12-2013 19:34:13 
Dla mnie jakoś strasznie naciągane są te wypociny. Tak jak pisano wyżej facet ma ponad 30 walk zawodowych, wszystkie negocjowane przez Wasilewskiego i teraz nagle analizuje "wątpliwości i aspekty w świetle prawa polskiego"? Kurwa mać. Jak Janik czy Szpila chcieli duże walki to dostali. Janik nie dyskutował, Szpila wręcz wymógł. Jackiewicz podejmował wyzwania całą karierę. Diablo podejmuje ich co raz więcej. Jakoś Panowie nie mają problemów.

Jeśli chodzi o szczerość wypowiedzi, to był wywiad w Polsacie z Kołodziejem, po tym jak miał znokautować Crenza, żeby dostać dużą walkę, a jak było pamiętamy. Wasilewski się spiął, że Kołodziej nie umie wykorzystać szansy nawet z łatwym rywalem itd. Przecież on w tym wywiadzie płakał jak dziewczynka: "Nie wiem skąd nagle takie ostre oceny ze strony promotora". Dla mnie on jest przywiązany do cieplutkiej niewymagającej roboty, przy tym 0 ambicji i każda próba wymagająca wysiłku to od razu lament i 1000 wymówek. Tak to widzę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.