DIRRELL I MOSLEY O PRZYSZŁOŚCI BRONERA

Nie milkną echa sobotniej porażki pyszałkowatego Adriena Bronera (27-1, 22 KO) z Marcosem Rene Maidaną (35-3, 31 KO). O wyrażenie swojej opinii na temat przyszłości Amerykanina poproszono dwóch znanych bokserów - emerytowanego od niedawna Shane'a Mosleya (47-9-1, 39 KO) oraz Anthony'ego Dirrella (26-0-1, 22 KO).

- Zobaczyłem w tej potyczce młodego chłopaka z dobrą szczęką, który zostawił na ringu sporo serca. Dwukrotnie padał na matę, a mimo wszystko podnosił się z trudnych momentów i wracał dobrze do walki. Widzę więc w Bronerze prawdziwego mistrza - stwierdził "Słodki".

- On robił sporo rzeczy poza ringiem i naprawdę dużo imprezował. A jeśli wykonuje się ten zawód, człowiek powinien być skoncentrowany wyłącznie na boksie. To był największy problem Adriena, lecz również nauczka na przyszłość - dodał Dirrell.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Srogi
Data: 16-12-2013 10:39:44 
Talent ma, ale osobowość i pozaringowe wybryki sprawiają, że wielkim mistrzem raczej nigdy nie będzie.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 16-12-2013 11:39:23 
Nie wróżmy z fusów. Może będzie wielkim mistrzem, a może nie. Zobaczymy w następnej walce.
 Autor komentarza: glaude
Data: 16-12-2013 12:22:15 
"Zobaczyłem w tej potyczce młodego chłopaka z dobrą szczęką, który zostawił na ringu sporo serca. Dwukrotnie padał na matę, a mimo wszystko podnosił się z trudnych momentów i wracał dobrze do walki. Widzę więc w Bronerze prawdziwego mistrza"
No kuźwa męża stanu prawie Słodki z niego zrobił.


"On robił sporo rzeczy poza ringiem i naprawdę dużo imprezował. A jeśli wykonuje się ten zawód, człowiek powinien być skoncentrowany wyłącznie na boksie. To był największy problem Adriena"
No i wszystko jasne, to nie Maidana go pokonał- tylko Adrien sam siebie pokonał.

Bo nikt tego nie może dokonać- Bronera może pokonać tylko sam Broner!
Może jeszcze obstawił tak za swoimi bliskimi zakłady?
Czyli nawet jak przegrywa- to wygrywa!!!
Widzę, ze szeroko pojęta brać murzyńska nie umie przegrywać, jak przystało na dojrzałych mężczyzn- tylko kreują rzeczywistość i zaklinają fakty. Wygląda, ze nie tylko Bronek ma z tym "Problem".

Niech skorzystają z jasnowidzącego medium, które powie "naprawdę" dlaczego Adrien dał Marcosowi wygrać. Brednie do kwadratu.

On faktycznie ma Problem- nie umie przegrywać!
 Autor komentarza: jestemdejw
Data: 16-12-2013 12:54:57 
Broner za mały jest na 147 jeszcze, powinien jeszcze pare lat posiedziec w 140. Tam jest pare fajnych walk, na przyklad Broner vs Lucas :) jak wyciagnie wnioski z porażki to ma szansę na złapania pasa jakiegoś
 Autor komentarza: Lukasz1991
Data: 16-12-2013 15:38:19 
Autor komentarza: glaude Data: 16-12-2013 12:22:15

Przecież nikt nie umniejsza zwycięstwa Maidany. Zapytano ich o przyszłość Bronera, jeden powiedział że Adrien mimo trudnych chwil w tej walce potrafił wziąć się w garść i wytrzymać do końca, drugie zarzucił mu lenistwo i arogancję i powiedział że przegrana i taki zimny prysznic może mu wyjść na dobre.

Nie wiem gdzie Ty tutaj widzisz murzyńską solidarność.
 Autor komentarza: MEGABARTEK
Data: 16-12-2013 16:30:51 
a co sie dzieje z Andre Direllem? wie ktos?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.