TRUDNE ZADANIE PRZED MARKIEM PIETRUCZUKIEM

Indywidualny mistrz ligi WSB sezonu 2012/2013 - Gairbek Germachanow - będzie liderem zespołu Azerbaijan Baku Fires na mecz z Hussars Poland. Spotkanie odbędzie się 6 grudnia o godz. 20:00 w Pruszkowie.

Gairbek Germachanow (-56kg) będzie walczył z 1 z 4 debiutantów (wśród Azerów jest ich 2) w Husarii - pochodzącym z Ostrołęki Markiem Pietruczukiem. W styczniu tego roku, w poprzednim sezonie World Series of Boxing, z tym azerskim zawodnikiem przegrał Grzegorz Kozłowski. Gairbek Germachanow ma 12 stoczonych walk w WSB, 10 zwycięstw i 2 porażki.

Drużyna z Baku zaliczana jest do faworytów grupy B, chociaż większe szanse przyznaje się zespołom z Rosji i Kuby. Z nimi nasza drużyna przegrała 0-5. Poza Gairbekiem Germachanowem, do najciekawszych bokserów Baku Fires (w kadrze jest ich około czterdziestu) należy zaliczyć Gruzina Jabę Chositaszwiliego. Ma rekord 6-1, 2 sezon występuje w klubie z Azerbejdżanu, a wcześniej w Istanbul Bosphorus. W Pruszkowie spotka się z nim Piotr Gredke (-75kg).

Tylko jedną walkę w WSB ma Gajbatulla Gadzialiew (-64kg), a debiutantami są Magomed Ibijew (-49kg) i były reprezentant Rosji Danis Latypow (-91kg).

PROGRAM WALK:

-49kg: Arkadiusz Lubomski (rez. Dawid Jagodziński) - Magomed Ibijew (rez. Chamza Namietow)

-56kg: Marek Pietruczuk (rez. Sylwester Kozłowski) - Gairbek Germachanow (rez. Orzubek Szaimow)

-64kg: Damian Kiwior - Gajbatulla Gadzialiew (rez. Magomedali Ukajew)

-75kg: Piotr Gredke - Jaba Chositaszwili (rez. Chajbula Musalow)

-91kg: Mateusz Malujda (rez. Krzysztof Kowalski) - Danis Latypow (rez. Władimir Cheles) 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.