SUCHOCKI POKONAŁ GUTKNECHTA

Dmitrij Suchocki (21-2, 16 KO) pokonał przed momentem Eduarda Gutknechta (25-3, 9 KO) i teraz on w myśl wcześniejszych ustaleń federacji IBF powinien być rywalem Andrzeja Fonfary (24-2, 14 KO).

Niemiec lepiej zaczął ten pojedynek, kontrolując go w pierwszych dwóch rundach. Jednak już w trzeciej po jednym z uderzeń Rosjanina oko Gutknechta zaczęło puchnąć w ekspresowym tempie i już w przerwie było praktycznie kompletnie zamknięte. Po kolejnych trzech minutach dominacji Dmitrija polski sędzia Leszek Jankowiak przerwał potyczkę w przerwie pomiędzy czwartą a piątą rundą.