BOJOWE NASTROJE 'HUSARII'

- Jesteśmy w bojowych nastrojach, nie przestraszymy się Kubańczyków - zapowiada trener Husarii Hubert Migaczew przed meczem z Cuba Domadores w lidze WSB. Spotkanie odbędzie się już jutro, tj. w piątek w hali produkcyjnej fabryki Rafako w Raciborzu. Pierwsza walka o godz. 20:33 w TVP Sport.

- Nie mieliśmy żadnych problemów podczas dzisiejszego ważenia. W składzie nie zaszły żadne zmiany, wystąpią Grzegorz Kozłowski (-52kg), Mateusz Polski (-60kg), Rafał Perczyński (-69kg), Paweł Stępień (-81kg) i Siergiej Werwejko (+91kg) - powiedział Migaczew.

Zgodnie z nowymi zasadami World Series of Boxing zawodnicy rywalizują w dziesięciu wagach, ale mecze rozgrywane są tylko w pięciu kategoriach. To oznacza, że wagi zmieniają się w każdej kolejce ligowej. Na inaugurację Hussars Poland przegrali w Rosji 0-5, a teraz w ringu spotkają się z kubańskimi sławami.

- Jesteśmy w bojowych nastrojach, nie przestraszymy się Kubańczyków, choć oczywiście doceniamy ich klasę. Jutro już 3 godz. przed meczem będziemy w hali zawodów. To czas aby spokojnie przygotowań każdego z pięściarzy do walki. Wraz ze mną będą też trenerzy Jerzy Baraniecki i Roman Misiewicz. Na trybunach chłopaków dopingować będzie między innymi Jacek Wyleżoł, który toczył bardzo ciężkie walki w poprzednim sezonie - dodał główny trener Husarii.

W tym roku Biało-Czerwoni mają jeszcze dwa mecze - 6 grudnia w Pruszkowie z Azerami i 13 grudnia w meksykańskiej stolicy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Sajnal11
Data: 21-11-2013 22:22:58 
http://www.youtube.com/watch?v=HeaQzfE2kHw -apropo husarii XD
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 21-11-2013 22:56:02 
hmmm

wygranie 2-3 rund bylo by niewiarygodnym sukcesem husarii
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.