HERNANDEZ WIERZY W MASTERNAKA ORAZ SWOJE ZWYCIĘSTWO NAD ALEKSIEJEWEM

- On chce mi wszystko odebrać, ale po poważnej kontuzji znów mogę teraz pokazać na co mnie naprawdę stać - mówi o sobotniej potyczce z Aleksandrem Aleksiejewem (24-2-1, 20 KO) panujący mistrz świata federacji IBF kategorii junior ciężkiej, Yoan Pablo Hernandez (27-1, 13 KO).

- Aleksiejew ma nokautujący cios z obu rąk, choć z drugiej strony ma też luki w obronie, które ja zamierzam wykorzystać. Wróciłem jeszcze silniejszy - przekonuje świetny Kubańczyk, który nie ukrywa, że niedawna porażka naszego Mateusza Masternaka (30-1, 22 KO) z Grigorijem Drozdem (37-1, 26 KO) była dla niego małą niespodzianką.

- Byłem zaskoczony faktem, że Drozd pokonał Masternaka. Mam nadzieję iż dojdzie do ich rewanżu, a wtedy Mateusz poradzi sobie znacznie lepiej i wygra - dodał Hernandez, reprezentujący tą samą grupę Sauerland Event.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sfazowanytapicer
Data: 21-11-2013 04:11:24 
moim zdaniem faworytem jest aleksiejew ponieważ nie ma już nic do stracenia przegrał już dwa razy to jego pstatnia szansa i nie tam wygrania na punkty alexander musi go po prostu przycisnąć i znokautować wiem że łatwo powiedzieć ale innego wyjścia nie ma, na terenie wujka S. ciężko będzie wygrać na punkty.Za aleksiejewem przemawiają pewne bardzo istotne fakty po pierwsze hernandez nie walczył od roku po drugie wraca na ring po poważnej kontucji złamania ręki bodajże w nadgarstku po takiej kontuzji nie bierze sie tak grożnego przeciwnika po trzecie ostatnia jego walka z troyem rosem była bardzo słaba w piątej rundzie mało nie pprzegrał przed czasem był na deskach potem sędzia mu troche pomagał ogólnie to były nawet opinie że powinien hernandez tą walke przegrać .Po czwarte ma słabą szczęke a co za tym idzie psychike jak dostaje gonga to troche panikuje ,podsumowując jak sie alexander bardzo dobrze przygotuje to hernandez leży i piszczy
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-11-2013 06:04:52 
trzymam kciuki za ruskiego ale niestety albo wygra przez KO albo przejedzie po nimi walec wujka s
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 21-11-2013 09:07:33 
sfazowanytapicer - nawet dobrze kombinujesz, ale zapomniałeś że wszystkie twoje zarzuty do Hernandeza dotyczą także Aleksejewa :))) (poza kontuzją nadgarstka)
 Autor komentarza: sfazowanytapicer
Data: 21-11-2013 18:07:01 
stonkaKartoflanka - z kąd w ogóle taki nik no nie ważne chodzi mi o to że aleksiejew nie ma nic do stracenia to jego ostatnia szansa oszywiscie masz racje też przegrywał walki i to dwie przed czasem , ale ja twierdze ze za duzo jest argumentów przeciwko hernandezowi w tym pojedynku a post wyżej nie wymieniłem wszystkich np.kondycja hernandeza w pierwszej walce z cunnighamem była fatalna
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.