STURM I SDUNEK PEWNI SWEGO

Już 7 grudnia w Porsche Arena w Stuttgarcie niesiony dopingiem swoich kibiców Felix Sturm (38-3-2, 17 KO) spróbuje po raz czwarty sięgnąć po mistrzostwo świata wagi średniej - tym razem według federacji IBF. Ale to raczej Darren Barker (26-1, 16 KO) wydaje się być faworytem. Niemiecki pięściarz jednak jest optymistą.

- Forma jest naprawdę wysoka, a ja już teraz osiągnąłem wymagany limit. Przed ostatnim występem pozmieniałem kilka spraw i teraz mamy tego efekty. Obecnie jestem w dużo lepszej formie i jako pierwszy niemiecki bokser zostanę po raz czwarty mistrzem. Co prawda mam wiele szacunku dla swojego rywala, lecz na dobrą sprawę Barker nie wie jeszcze co go czeka w ringu - odgraża się Sturm. W podobnej formie wypowiada się jego wieloletni trener, Fritz Sdunek.

- Na tym etapie przygotowań Felix jeszcze nigdy nie był w tak wybornej formie. Wszystko idzie zgodnie z planem, a może nawet lepiej niż to sobie wymyśliliśmy. Jestem przekonany, że Felix zdobędzie pas IBF.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Sajgonski
Data: 21-11-2013 03:44:32 
Pożyjemy, zobaczymy. Dla mnie faworytem jest Sturm, chociaż nadchodzi nieubłaganie jego zmierzch i będzie z nim już tylko gorzej. Jeżeli zrobił dobrą formę, to powinien wypunktować Barkera, który dla mnie jest solidny, ale nic poza tym. Jeżeli przegra wyraźnie, to czas się żegnać z ringiem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.