'WARD WYŁADUJE FRUSTRACJĘ NA RODRIGUEZIE'

Andre Ward (26-0, 14 KO) jest oczywiście faworytem pojedynku z Edwinem Rodriguezem (24-0, 16 KO, ale kibice chyba zapomnieli już trochę o maestrii "S.O.G.". Jego kolega z gymu, Brytyjczyk Amir Khan (28-3, 19 KO), twierdzi, że Ward wyładuje w ringu frustrację płynącą z faktu, że ma za sobą ponad rok przerwy.

- Andre Ward to niesamowity pięściarz, jeden z najlepszych na świecie. Każdy zawodnik miałby z nim problemy. Edwin Rodriguez jest niepokonany, ale na walkę z Wardem trzeba mieć więcej atutów - uważa "King" Khan". - Ward wypada świetnie na treningach i wyładuje w ringu frustrację płynącą z faktu, że nie walczył od ponad roku.

- Myślę, że Rodriguez będzie próbował zmusić Warda do walki od samego początku i postara się sprawdzić, czy Andre zardzewiał. W ten sposób może jednak wejść na potężny cios - spekuluje Amir. - Istnieje błędne przekonanie, że Ward nie lubi wymian, ale on jest wystarczająco twardy i sprytny, by bić się z Rodriguezem w półdystansie i nadal będzie miał przewagę. Nie będzie się spieszył. Będzie rozbijał Rodrigueza runda po rundzie. Ward jest po prostu za mocny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jasin
Data: 15-11-2013 17:18:03 
a ja postawilem stowe na zwyciestwo rodriqueza. Wysoki kurs u fortuny . Za kazda zlotowke na rodriqueza placa 6! Polecam.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 15-11-2013 17:38:24 
Jakie polecam... Ward jest geniuszem, on bedzie niepokonany przez wiele lat, a moze nawet nigdy.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 15-11-2013 17:58:01 
jasin
wysoki kurs bo Ward zleje go na kwaśne jabłko dlatego
 Autor komentarza: majkelmejker
Data: 15-11-2013 18:34:04 
Sorry za offtop, ale chciałbym zapytać gdzie mogę dorwać undercardy jutrzejszych gal? Np. gali Manny'ego, Głazkowa czy właśnie Warda?
 Autor komentarza: Lombard
Data: 15-11-2013 18:53:16 
Ward to pięściarz który w nie długim czasie będzie nr1 p4p , nie mam co do tego wątpliwości.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 15-11-2013 18:55:39 
"on bedzie niepokonany przez wiele lat, a moze nawet nigdy."


musk rozjebany
 Autor komentarza: arpxp
Data: 15-11-2013 18:56:38 
A co do walki, to Ward spokojnie pokona Rodrigueza. Chyba że jakimś cudem wejdzie na cepa, jak w walce z Boonem.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-11-2013 19:47:47 
Rodrigueza kojarzę tylko z tego milionowego turnieju z Monako.

Wcześniej jego walk nie widziałem, ale silnego Graczewa, ktory o malo nie usadził Luciena Bute, błyskawicznie zdemolował.
Z druiej strony jego półfinal z maderną był kiepski, a on sprawiał tam wrażenie słabego technicznie. Boks to boks, a Ward trochę nie walczył. Może być ciekawie, choć wygrana S.O.G prawie stuprocentowa.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 16-11-2013 09:45:13 
nie podniecajcie się tak Wardem żaden z niego geniusz
nudziarz a tekst Khana jak to Ward nie unika wymian i ze Rodrigez może się nadziać na potężny cios heheheh jaki potężny cios? Ward nie dysponuje potężnym ciosem, nawet polowy swoich walk nie skonczyl przed czasem
nie mowie już nawet o tym ze nie jest puncherem ale skoro jest takim geniuszem to powinien rozbijac kolesi w kilka rund i konczyc sprawę a nie walczyc po 12 rund
Ward ma swój pasek i będzie z nim siedział w cieplym kurwidolku nie wychylając się nie będą go interesowaly unifikacje i będzie robil duuuze problemy żeby nie doprowadzić do rewanżu z Frochem bo zdaje sobie doskonale sprawę ze tamtego dnia anglik nie był sobą a teraz to Ward jest po długiej przerwie
on już się zachlysna swoim sukcesem i uważa się za kogos kim nie jest a amerykańskie media mu w tym dopomagają
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.