HUBERT MIGACZEW PRZED ROZPOCZĘCIEM DRUGIEGO SEZONU W LIDZE WSB

Mariusz Serafin spotkał się z trenerem Hussars Poland - Hubertem Migaczewem, który opowiedział o przygotowaniach naszej drużyny do drugiego sezonu World Series of Boxing. Choć Migaczew nie miał wiele czasu na treningi ze swoimi podopiecznymi, opracował innowacyjny na polskie warunki plan i jest zadowolony z dotychczasowych efektów. Posłuchajcie, co ma do powiedzenia nasz szkoleniowiec!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: shogunteam
Data: 08-11-2013 21:06:04 
widac, ze gosc z pasja. lesnie dziadki z pzb moga sobie tylko pluc w brode, ze pozwolili (aktywnie sie do tego przyczyniajac) odejsc takiemu trenerowi.
przypomina sie sytuacja majaca swego czasu miejsce w pilce noznej. tam tez mielismy swietnego trenera, benhakera, ktoremu nie po drodze bylo z pzpn i ktory niestety rowniez musial odejsc.
robmy tak dalej, a nadal nie bedziemy nic znaczyc w wiekszosci dyscyplinach sportowych.
 Autor komentarza: Tarciu
Data: 08-11-2013 22:35:41 
Wczoraj na treningu w Feniksie (grupa rekreacyjna) trafiłem właśnie na ćwiczenia z kartkami, o których wspomina trener Migaczew. Ciekawa sprawa, pierwszy raz coś takiego widziałem.
Jako laik nie mogę oczywiście wypowiadać się o ich skuteczności (zresztą jak mówi w wywiadzie sam trener, pełna weryfikacja wymaga czasu i walk), ale cieszę się, że szuka się nowych bodźców i nowych metod treningowych. Baza talentów w polskim boksie jest jaka jest, ale z tego co się ma trzeba wydobyć maksimum dobrego.

Cieszę się tym bardziej, że jako "królik doświadczalny" z grupy rekreacyjnej zobaczę pewnie jeszcze trochę nowinek :)
 Autor komentarza: menyy
Data: 09-11-2013 12:22:45 
Hubert był za niezależny. Leśnie dziadki dostają delirki na takich ludzi. Do redakcji: Może pora zacząć zadawać niewygodne pytania PZB ? Obecny prezes jest pierwszym od jakiegoś czasu, który wyznaczył sobie nie małą pensję (o ile pamiętam 120 tyś rocznie, co stanowi teraz 10% finansowania jakie PZB otrzymuje od ministerstwa). Okres ochronny chyba już się skończył, pora pytać gdzie jest różnica w jakości pracy obecnych władz. Czy ten super prezes pozyskał jakiś dużych sponsorów ? Czy zrobił jakąś różnicę ? Narazie z poprzednim prezesem przegrywa wyraźnie bo to dzięki poprzedniemu prezesowi i oczywiście ludziom z Husarii WSB zagościło w PL.
 Autor komentarza: Wojak1
Data: 09-11-2013 18:21:05 
Fajna sprawa te Wsb ale pan Migaczew robi na tym niezły biznes w sumie to i dobrze bo tak to powinno wyglądać. Mnie bardziej zastanawia gdzie reszta członu drużyny z tamtego sezonu kuzmin, Aslanow ,Mazik, Tryc.
 Autor komentarza: Szarkun
Data: 09-11-2013 20:13:56 
Nareszcie ktoś sięga po metody, które już dawno działają na Świecie! Gratulacje Panie Hubercie. Polska potrzebuje takiego człowieka jak Pan. Powodzenia!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.