WIOLETA MICHALSKA ZAKOŃCZYŁA KARIERĘ

Utalentowana polska pięściarka, trzykrotna medalistka mistrzostw kraju oraz zawodniczka kadry narodowej Wioleta Michalska, podjęła decyzję o zakończeniu pięściarskiej kariery. Michalska przygodę ze sportem zaczynała od koszykówki, gdzie z powodzeniem występowała w barwach "Huraganu" Wołomin, by kilka lat temu podjąć treningi bokserskie w warszawskiej Legii, pod okiem Łukasza Landowskiego. Od pewnego czasu była już pięściarka mieszka w Anglii, gdzie rozpoczyna nowy etap życia.

- Zdecydowałam się zakończyć pięściarską karierę z powodów finansowych i zdrowotnych. Jak wiadomo z boksu amatorskiego w Polsce nie da się utrzymać, dlatego wyjechałam do pracy do Londynu. Nie była to dla mnie łatwa decyzja, ale żadna decyzja wprowadzająca diametralne zmiany w życiu nie jest łatwa. Chciałabym podziękować i pozdrowić wszystkich ludzi, którzy pomagali mi i wspierali w czasie moich ringowych poczynań - powiedziała w rozmowie z naszym serwisem była mistrzyni Polski w kategorii półciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: meahh
Data: 06-11-2013 20:27:45 
I tak o to jak Wiola wiele polskich utalentowanych zawodniczek skończy za granica w pracy z powodu braku perpektyw pięsciarskich w Polsce. Dziekuje Amen.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 06-11-2013 20:38:19 
Brak perspektyw? U nas to właśnie nawet średniak może dobrze zarabiać, w Stanach to dopiero przesrane, wyścing szczurów, średniak dostanie figę a nie kontrakt, chyba że zostanie sparingpartnerem. Ale to na zawodowstwie, w amatorce w boksie trwa kryzys wszędzie bo taka jest już tego specifika. Amatorskiego boksu nikt nie chce oglądać i po prostu tak to wygląda.
 Autor komentarza: wojadzer
Data: 06-11-2013 22:08:13 
Zdrajczyni uciekla z Zielonej Wyspy Donalda, drugiej Irlandii i trzeciej Japoni Bolka! Jak tak mozna? Z kogo bedzie Vincenty podatki kosil? No z kogo?

A tak na serio to wielka szkoda - powodzenia.
 Autor komentarza: DanseMacabre
Data: 06-11-2013 22:23:36 
Ja wogóle nie rozumiem boksu kobiet,po co?Boks to sport dla mężczyzn i takim właśnie powinien być.Po prostu szkoda patrzeć jak kobiety walczą w ringu i masakrują sobie śliczne buzie.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 06-11-2013 23:45:56 
Bardzo utalentowana ,nazywana "kobiecym Kliczko" .Wielka szkoda ze w Polsce nikt nie mógl zapewnic jej nalezytych warunków do treningów i rozwoju OGROMNEGO talentu.Jestem pewien ze ta pięsciarka byla predysponowana do osiagania najwiekszych wynikow w kobiecym boksie.Jestem równiez przekonany ze istniała mozliwośc usuniecia jej klopotow zdrowotnych.Szkoda.Nalezy zyczyć aby udalo jej sie w Angli i miec cichą nadzieję na...zmiane decyzji w niedalekiej przyszlości.Takie życie...
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 07-11-2013 00:03:44 
i do ciapatych do londynu :( zly wybor, chyba ze naprawde fajna praca
 Autor komentarza: Sajgonski
Data: 07-11-2013 02:30:23 
@up

Zatem jaki wybr Twoim zdaniem jest lepszy?
 Autor komentarza: ColonelKurtz
Data: 07-11-2013 10:42:39 
Tak , tak już oceniliście, że na zmywaku będzie u araba siedziała...Może dostała jakąś lepszą ofertę ? Zastanówcie się zanim zaczniecie wypisywać dyrdymały.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.