ULLI WEGNER NA DŁUŻEJ W SAUERLAND EVENT

Legendarny niemiecki trener Ulli Wegner przedłużył swój kontrakt z grupą Sauerland Event. Już 71-letni szkoleniowiec, który "wychował" takich mistrzów jak Marco Huck, Yoan Pablo Hernandez i Arthur Abraham, a przeszłości na przykład Sven Ottke czy Markus Beyer, podpisał nową umowę, na mocy której będzie pracował w tej stajni do 2016 roku.

- Jestem jeszcze daleko od zakończenia pracy w narożniku. Przede mną jeszcze dużo wyzwań. Mam wielu podopiecznych, których zamierzam doprowadzić do sukcesów - nie ukrywa Wegner.

- Ulli nie tylko jest kamieniem węgielnym naszej grupy, lecz również światłem całego niemieckiego boksu. Po prostu nie mogę sobie wyobrazić Sauerland Event bez jego osoby, dlatego też jesteśmy niezmiernie szczęśliwy z faktu, że udało się nam przedłużyć ten kontrakt - dodał Kalle Sauerland.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Shogun90
Data: 05-11-2013 15:48:14 
Wyśmiewany Wegner jako trener ma znacznie większe sukcesy niż Gmitruk z Łapinem razem wzięci . Nawet nie ma porównania
 Autor komentarza: ALiBudda
Data: 05-11-2013 15:58:13 
Ja tam nawet lubię gościa... Na walkach Hucka zawsze słychać go w narożniku: "Marco! coś tam coś tam...". Poza tym gdzieś słyszałem, że urodził się w Szczecinie (jeszcze niemieckim), także w zasadzie pochodzi z tego samego miasta co ja :).
Może Master powinien wpaść pod jego skrzydła?
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 05-11-2013 22:52:00 
do końca życia dożywotnia funkcja
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 06-11-2013 01:20:44 
"legendarny"....buhahahaha

najbardziej przeceniany trener na calym swiecie, pijaczyna.....gdybyscie w ogole rozumieli co on gada do swoich bokserow w narozniku (i w ogole w wywiadach albo po walkach) nie mielibyscie do niego tyle respektu bo gosciu moze i kiedys cos tam trenowal ale od 10 lat jest tragiczny.....

nawet artur abraham w ostatniej walce zaczal krzyczec na niego w narozniku (chyba po 8 rundzie) zeby moze dal mu w koncu jakas taktyczna wskazowke bo to sa jaja co on wygaduje.......
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.