EWA GIBKA vs SARAH OLSEN

2 listopada 2013 - VI Memoriał im. Tadeusza Kiedrowskiego w Chojnicach - mecz towarzyski pomiędzy klubami Polski i Danii. Prezentujemy zapis kolejnej walki pomiędzy zawodniczką UKS Bokser Chojnice, a reprezentującą Zelandię Sarah Olsen. I tak jeśli występ artystyczny poprzedzający pojedynek wzbudził owację publiczności, to juz sama walka z artyzmem nie miała wiele wspólnego. Ewa jakby zaspana, cofała się pod naporem przeciwniczki i gdyby była to walka zawodowa na pełnym dystansie, to zapewne swoją siłą, determinacją i pracą w ringu przełamałaby zawodniczkę z Danii. To jednak walka amatorska - tylko trzy rundy i jednogłośny werdykt odsuwa szanse na wygranie meczu Polska-Dania (0:4).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bossman
Data: 05-11-2013 10:29:02 
Jeśli walka jest słaba i nieciekawa to po co ją mamy oglądać?
 Autor komentarza: lesdab (Redaktor bokser.org)
Data: 05-11-2013 14:36:40 
Napiszę inaczej- zawodniczka z Danii pokazała świetny boks, deklasując naszą Ewę. Warto obejrzeć ten pojedynek choćby dlatego, że Polka przespała początek walki, ale się nie poddała, przyjmując kilka groźnych ciosów, jej doświadczenie i sprawność pomogły wytrwać, kilkakrotnie zagrażając ładną kombinacją. Przeciwniczka zachowała przez całą walkę świeżość i nawet skuteczne kontry Ewy nie wytrąciły ją ze stałego natarcia. Walka była emocjonująca i jak najbardziej warta obejrzenia.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 05-11-2013 16:12:43 
Uwazam ta walke za dobrą i warto ja bylo obejrzec.Szkoda ze Trenerzy nie podpowiedzieli Ewie aby uzywała ciosów prawych z dołu/hak i podbrodkowe/ z lewym sierpowym i zejsciem w lewo.Dunka parła do przodu pochylona a prawa rekę trzymała w okolicach piersi.Ogolnie uważam za dobry wystep Ewy,świetne ciosy proste ,niezła praca nóg ale trochę brak wiary i doświadczenia.Dunka miała w sobie "bokserski ogień" i wieksze zapewne doswiadczenie.Polka bardzo utalentowana i ...ambitna.Potrzeba trochę czasu,pracy cierpliwości a wyniki bedą napewno i tego zyczę Ewie Gibce!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.