DIAZ: REWANŻ Z MARQUEZEM BYŁBY ŁATWIEJSZY

- Druga walka z Marquezem byłaby dla nas łatwiejsza, bo on nic już nie zmieni. W jego wieku strategia i styl będą takie same. Bradley może wiele zmienić, bo jest młody i ma możliwości - powiedział Joel Diaz, trener mistrza świata federacji WBO w wadze półśredniej, Tima Bradleya (31-0, 12 KO).

Amerykanin wygrał z meksykańską legendą Juanem Manuelem Marquezem (55-7-1, 40 KO), ale "Dinamita" nie może pogodzić się z porażką i opowiada, że okradziono go ze zwycięstwa oraz domaga się rewanżu.

- Jemu się chyba wydaje, że będzie dostawał rewanż za rewanżem i w końcu uda mu się ustrzelić Bradleya, jak wyszło mu z Pacquiao. To się nie wydarzy - zapewnia Diaz. Drugie starcie Bradley-Marquez wydaje się więc być mało prawdopodobne.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: przemekw33
Data: 03-11-2013 12:19:13 
Ostatnia wypowiedź jakże prawdziwa. Niech Marquez da sobie spokój z rewanżani
 Autor komentarza: bak
Data: 03-11-2013 15:33:13 
Ja się cieszę, że Marquez przegrał z Bradleyem. Gdyby wybrał V walkę z Pacquiao i by przegrał ją to porażka z Pacquiao byłaby cenniejsza niż porażka z anonimowym w szerszym gronie w USA Bradleyem. Marquez wziął Bradleya bo wydawało mu się, że skoro Pac pokonał Tima a Juan pokonał Paca to Juan zdemoluje Tima i się przeliczył bo to styl robi walkę ;) A jakby pokonał Tima to by zaczął zupełnie poniżać Manny'ego w stylu "4 razy zdeklasowałem Pacquiao i Bradleya, który pokonał Manny'ego" a tak może się trochę zamknie i nabierze pokory, chociaż pewnie za kilkanaście lat zacznie też wmawiać z ludziom że pokonał i Floyda :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.