NOWY, ZNANY MENADŻER WACHA

Iwajło Gocew - znany bokserskim kibicom z amerykańskiej pisowni jako Ivaylo Gotsev, to z pewnością jeden z bardziej wpływowych menadżerów w tym środowisku. Od teraz zajmie się karierą naszego ciężkiego - Mariusza Wacha (27-1, 15 KO).

Gocew to Bułgar mieszkający na stałe w USA, znany między innymi ze współpracy z Samuelem Peterem, którego pomógł doprowadzić do mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Ma wśród swoich klientów również kilku czołowych zawodników MMA. Do jego obowiązków będzie należało między innymi pozyskiwanie sponsorów, działania wizerunkowe oraz dokonywanie w terminie rozliczeń podatkowych. Czyli w skrócie - całkowite zabezpieczenie zaplecza.

Przypomnijmy, że Wach ostatni raz boksował dokładnie rok temu, ulegając na punkty absolutnemu liderowi wszechwag, Władimirowi Kliczce. Polak chce jednak jeszcze w tym roku powrócić między liny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: georgedawid
Data: 02-11-2013 13:38:12 
Dobry ruch
 Autor komentarza: DanseMacabre
Data: 02-11-2013 13:43:31 
Gratki Wiking
 Autor komentarza: wrzeluk
Data: 02-11-2013 13:44:29 
A co z Kołodziejem?
 Autor komentarza: dzikirysio997
Data: 02-11-2013 13:55:24 
@wrzeluk:
Raczej nie chodzi o wymianę promotora (Kołodzieja), tylko związanie się z nowym gościem "od wszystkiego" - marketingu, finansów, sponsorów, zaplecza (co z resztą zostało napisane w tekście). Raczej nie będzie wchodził w drogę Kołodziejowi.

Dobry ruch, bo jeśli Wach ma ochotę jeszcze cokolwiek działać w boksie to takie sprawy nie powinny zajmować jego głowy...
 Autor komentarza: RealDolar
Data: 02-11-2013 14:04:36 
Fakt jest to znany promotor gdyż współpracowal rowniez z Gołowkinem, Liachowiczem czy tez Briggsem, mam taka nadzieje ze wezmie sie ostro za sprawy Mariusza!
 Autor komentarza: KratoZ
Data: 02-11-2013 14:08:15 
Dobry ruch? Ten pacjent byl menedzerem Samuela Petera i wysylal go na walki z mocnymi rywalami dbajac jedynie o finansowa strone przedsiewziecia - nigdy o to, czy jego zawodnik byl nalezycie przygotowany i czy dany rywal byl optymalnym na takim etapie kariery. Z Wachem bedzie podobnie - ktos rzuci na stol 100 tys euro i bedzie podnieta - bierzemy to, wielka szansa etc. Mysle, ze Kolodziej by na to nie pozwolil, rozwaznie prowadzac kariere Wacha. Przeciez taki menago nie robi niczego charytatywnie, ale kasuje niemala prowizje z uposazenia Wacha. Tylko na co on liczy? Ze Waszka za gale w Veronie, czy innej zapyzialej sali gimnastycznej dostanie wieksze kokosy? Ech... Jesli Kolodziejowi wychodzi bokiem wspolpraca z Wachem, ktory najwyrazniej uwierzyl w swoja marke, to zwyczajnie powinien ja zakonczyc. Ciekawe, jak wowczas poradzilby sobie Mario "The Viking" Waszka?
 Autor komentarza: Matys90
Data: 02-11-2013 14:25:57 
Wdech, wydech - przeczytaj Kratoz treść newsa, zwłaszcza ten fragment:

"Do jego obowiązków będzie należało między innymi pozyskiwanie sponsorów, działania wizerunkowe oraz dokonywanie w terminie rozliczeń podatkowych. Czyli w skrócie - całkowite zabezpieczenie zaplecza. Do tej pory tymi sprawami zajmowała się wybranka życiowa "Wikinga" i mama jego synka."

Kołodziej jest wciąż promotorem.
 Autor komentarza: RealDolar
Data: 02-11-2013 15:20:01 
zapomniałem dodac ze ma ładną hmmm żonę?
 Autor komentarza: anonim1928
Data: 02-11-2013 16:13:04 
Ładna laska z twarzy na zdjęciu.
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 02-11-2013 18:47:37 
Cizia przepiękna...ale z tego co rozumiem to taki rodzaj ksiegowego- menadżera...lol Promotorem zostaje nadal Janusz Kołodziej....Wcześniej te papierki ogarniała kobieta Wacha więc wybór słuszny.. bo świadczy o tym że Wach team staje się jeszcze bardziej pro...
 Autor komentarza: KratoZ
Data: 02-11-2013 21:52:43 
@Matys90

Nie lubie osobistych wycieczek, szczegolnie gdy prowokujacy je zwyczajnie nie rozumie piszacego.
A dla mnie taka decyzja jest konsekwencja wczesniejszych tarc na linii Wach-Kolodziej. To wotum nieufnosci dla swojego promotora, bo sam Waszka nie posiadal mocy, wiedzy ani doswiadczenia w podobnych sporach - tego rodzaju wsparcie ma zapewnic mu wlasnie Gotsev. Wydaje Ci sie, ze co? Ze bedzie pozyskiwal mu sponsorow na nieznanym dla siebie rynku w Polsce? A moze w Stanach, gdzie wartosc marketingowa Wacha jest tylko odrobine wieksza od Twojej? Wiec z calym szacunkiem, ale nowy menago nie bedzie ksiegowym i alfonsem Wacha, ale facetem majacym istotny wplyw na ksztaltowanie jego kariery, czym wejdzie w kompetencje promotorowi. Oczywscie, ze na swiecie to standard i Pacman ma Koncza, a Floyd - Ellerbe i Haymona, niemniej to wydarzenie nalezy rozpatrywac jako kontinuum pewnych zdarzen, ktore maja miejsce od poczatku afery dopingowej z udzialem Wacha. Byc moze bedzie bardziej profesjonalnie, a moze skonczy sie na otwartej wojnie. Wolak tez podpisal kontrakt z Cameronem Dunkinem i wcale nie zrobil przez to wiekszej kariery. W mojej ocenie, to Waszce sie troche w lepetynie poprzewracalo. Ale Ty jak mniemam sadzisz inaczej - i masz pelne do tego prawo. Bez odbioru.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.