KOŚCIERSKI BOXING SHOW

Niedziela 17 listopada, godzina 17.00, Hala Widowiskowo-Sportowa "Sokolnia" zapełni się miłośnikami pięściarstwa. Organizator - Gruchała Team - zmierza na bokserski podbój Kościerzyny na I Boxing Show.

Joanna Gruchała nie kryje rosnącego napięcia. - Cóż, właśnie dopinamy najdrobniejsze szczegóły związane z organizacją Kościerskiej gali. Mogę zdradzić, że spikerem ringowym będzie Marek Matela, komentator wielu bokserskich widowisk. Najatrakcyjniejszą walkę wieczoru poprowadzi w ringu polski sędzia zawodowy Józef Prostojanek - powiedziała.

Podczas gali w walce wieczoru na zasadach walki zawodowej, zobaczymy zawodników wagi ciężkiej. Jednak zanim to nastąpi pojedynek ten poprzedzi m.in. szermierka na pięści w wykonaniu amatorów, medalistów mistrzostw Polski w każdej grupie wiekowej. Zobaczymy m.in. wicemistrza Polski seniorów w kategorii 69kg Tomasza Mazura z klubu "Czarni Słupsk". Odbędą się walki kobiet z udziałem Mistrzyni Europy i świeżo upieczonej medalistki Mistrzostw Świata Larysy Sabiniarz. Sędzią głównym walk amatorskich będzie sędzia klasy międzynarodowej, Prezes Pomorskiego OZB - Jerzy Guss.

Nie zabraknie miejscowego aspektu. W ringu walczyć będzie mieszkaniec Kościerzyny 21-letni Krzysztof Czapiewski, który zmierzy się z zawodnikiem z Koszalina. Pojedynek stoczy także Mistrz Pomorza Patryk Chrapkowski trenujący w klubie "Wilk" Gmina Kościerzyna, a jego rywalem będzie Michał Bełka ze "Sparty" Złotów. Łącznie przewidziano osiem walk amatorskich, jeden pojedynek w formule MMA oraz zawodową walkę wieczoru.

Przewidziany jest pokaz artystyczny medalistek Mistrzostw Świata w tańcu - grupa "Paradise". Dla publiczności przewidziano losowanie atrakcyjnych nagród.

Podczas I Kościerskiego Boxing Show w hali "Sokolnia" będzie można licytować rękawice z autografami znanych pięściarzy. Bilety w cenie 20 zł (na trybunie) i 40 zł (przy ringu) będzie można kupić na dwa tygodnie przed imprezą.

17 listopada zapraszamy wszystkich miłośników sportu i pięściarstwa do Kościerzyny.

Główny Organizator: Gruchała Team
Współorganizatorzy: Urząd Miejski w Kościerzynie oraz K.S."Wilk" Gmina Kościerzyna.
Impreza pod Patronatem Burmistrza Miasta Kościerzyna Pana Zdzisława Czuchy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.