BROOK ZNOKAUTOWAŁ SENCZENKĘ!

Kell Brook (31-0, 21 KO) potwierdził gotowość do walki o tytuł mistrza świata kategorii półśredniej. Na oczach tysięcy kibiców w rodzinnym Sheffield "Special One" znokautował w czwartej rundzie Wiaczesława Senczenkę (34-2, 23 KO).

Anglik świetnie wszedł w walkę i dominował od pierwszych sekund. W trzeciej odsłonie Brook zranił rosłego Ukraińca prawym sierpem nad lewą ręką, a po chwili posłał wstrząśniętego rywala na deski kombinacją lewy-prawy.

Senczenko powstał, ale był wyraźnie naruszony i z najwyższym trudem przetrwał kryzysową minutę dzielącą go od gongu. W kolejnym starciu sam zamroczył na moment przeciwnika i chyba złamał mu nos, ale już po chwili Brook opanował sytuację i roztrzygnął walkę na swoją korzyść. Teraz jest już gotowy do starcia z mistrzem federacji IBF - Devonem Alexandrem (25-1, 14 KO).

Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 26-10-2013 23:41:34
Sechanko podłączył Brooka co nie wróży mu świetnej przyszłości.Szkoda że sędzia przerwał brakło paru sekund do końca rundy ale wiadomo jak na Wyspach jest...
Data: 26-10-2013 23:46:47
Senczenko ma chyba jakiś problem z błędnikiem? Ewidentnie nie był w stanie utrzymać piony, nie był zamroczony tylko żyro mu zwariowało. Komentatorzy cos mówili że ma problem z uchem ale nie wiem ocb, trzeba czekać na wywiad. Przerwanie ok, bo on nie chciał dalej walczyć za to wcześniej byla duran akcja sędziego który już z rękoma w górze startował do przerwania w ost chwili się powstrzymał, angole i ich sędziowanie
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 26-10-2013 23:47:02
aha aha

byla chyba ciekawa walka....chociaz krotka
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 26-10-2013 23:47:14
Gdzie ten giermek Abraham... Długo jeszcze ?
 Autor komentarza: tomek9876
Data: 26-10-2013 23:48:43
Nie rozumiem czemu uważacie,że za szybko przerwano.
Sędzia nie ma zegarka i nie patrzy czy zostało kilka sekund czy pół minuty.nie wykazał gotowości do walki,był ledwo przytomny i sędzia słusznie przerwał,bo mogłoby się to skończyć źle dla Senczenki.
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 26-10-2013 23:51:33
Według mnie Brook może sporo namieszać w czołówce.Nie twierdzę, że będzie to wielki mistrz, ale da nam kilka ciekawych walk.
 Autor komentarza: benwetz
Data: 26-10-2013 23:52:00
Jak zwykle ekspert bokserski który wie lepiej.
 Autor komentarza: maciejka
Data: 26-10-2013 23:54:48
Senczenko przy liczeniu nawet nie spojrzał na sędziego tylko na swój narożnik, według mnie skończone prawidłowo. Z jednej strony chciałoby się aby walka trwała dalej, jednak z drugiej przykro czytać takie informacje jak oFrancisco Leal
Data: 26-10-2013 23:56:39
abraham ma u mnie plusa za muzyke :P
Data: 26-10-2013 23:56:42
Nawet gadania nie ma, PRZERWANIE IDEALNE.
Data: 26-10-2013 23:58:54
tomek9876
napisałem że szkoda a nie że zbyt szybko przerwał to jest różnica.
Data: 27-10-2013 00:05:36
Bardziej chodziło o to:"ale wiadomo jak na Wyspach jest..."
Co sugeruje,że przerwanie było nieprawidłowe,bo tak jest zawsze w Anglii.Tym razem akurat było słuszne.
 Autor komentarza: Rezjjel89
Data: 27-10-2013 00:07:48
Senczenko nie miał ochoty walczyć dalej było to widać. Walka całkiem fajna chociaż krótka. Brook podłśczony ale szybko opanował sytuację.

@LegiaPany
Przy jakiej piosence wychodził Abraham bo nie widziałem jego wejścia?
 Autor komentarza: KratoZ
Data: 27-10-2013 00:28:59
Klasowe zwyciestwo Brooka... potwierdzil wszystkie swoje atuty, a zaprezentowal dodatkowo moc prawej reki. Bardzo sliski, pewny w defensywie. Rozpoczyna ostroznie, ale konczy robote profesjonalnie, metodycznie rozbijajac przeciwnika; nie zapala sie, nie zasypuje rywala gradem ciosow. Wiedziony instynktem i swietna technika, czeka na wlasciwy moment do ponowienia ataku. Podoba mi sie jego boks, jest naturalny w tym co robi, nie ma jakiegos przeszczepionego stylu jak Khan, ktory za wszelka cene musi chronic wlasna szczeke. Co do szczeki - przyjal mocny cios, lekko zatanczyl i nie pogubil sie ani na moment. Czego chciec wiecej? Nie ma na swiecie piesciarza, ktorego nie mozna dosiegnac pojedyncznym ciosem. Poza tym Senczenko to nie jest jakis waciak, ale calkiem wyorsniete chlopisko jak na swoja wage. Wracajac do Brooka - powinien zawalczyc z jakim swarmerem(chcialbym Soto Karassa), aby ostatecznie sprawdzic sie z kims preferujacym ostry pressing i walke w poldystansie, bo pierwsza potyczka z Carsonem Jonesem pozostawila sporo watpliwosci(ktorych to rewanz nie do konca mnie pozbawil). Na dzien dzisiejszy szanse Brooka w starciu z Devonem oceniam na 50/50, a z Khanem na 60/40.
Data: 27-10-2013 00:37:25