BINKOWSKI PRZED WALKĄ Z ZIMNOCHEM: O PRZESZŁOŚCI I PRZYSZŁOŚCI

Wywiady z Arturem Binkowskim (16-3-3, 11 KO) rządzą się swoimi prawami. Ten również. Ale na pewno czeka Was bardzo ciekawa rozmowa z ćwierćfinalistą olimpijskim z Sydney, który dziś wieczorem podczas gali w Kopalni Soli w Wieliczce skrzyżuje rękawice z faworyzowanym Krzysztofem Zimnochem (16-0-1, 11 KO). Zapraszamy Was do wysłuchania tej bardzo ciekawej rozmowy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: narodowiec
Data: 19-10-2013 14:30:22 
Mądrości ulicznika, żeby go tam nie obrażać. Ale ma gadane i nieźle się go słucha, z uśmiechem. Zimnochowi doradza, że ma zająć się sobą, jakby Zimnoch się nim zajmował a nie odwrotnie. Mógł sobie prędzej o Polsce przypomnieć a nie teraz i pewnie epizodycznie.
 Autor komentarza: oldschool
Data: 19-10-2013 14:38:57 
Jak on płynnie zmienia tematy :D

Ta walka mija się chyba z celem. Ten koleś jest upośledzony :) Oby tylko fizycznie nie okazał się równie niedołężny, bo walka długo nie potrwa.

Największym problemem WSZYSTKICH polskich zawdoników jest to, że oni prawie zawsze dostają walki z bokserskimi emerytami. Szpilka, Kołodziej, Zimnoch i reszta gromadki nie dostają nigdy nikogo młodego, głodnego sukcesu tylko wypalonych już bokserów.

Nie wiem, w ten sposób to chyba cieżko jest się rozwinąć.
Takie WSB jest już fajniejsze, niż całe te zawodowe gale.

pozdrawiam
 Autor komentarza: Vroo
Data: 19-10-2013 15:07:02 
No bo polski boks jest biedny. Skoro Zimnoch musi poza walkami dorabiać na bramce (nie wiem czy dalej to robi), to skąd dla niego brać kasę na lepszych rywali. Zresztą wystarczy przypomnieć tę "premię" od Babilońskiego za najlepszą walkę wieczoru. Tysiąc czy dwa to były? To są takie pieniądze.
 Autor komentarza: oldschool
Data: 19-10-2013 15:14:23 
Ano bo pewnie czasem trzeba zaryzykować i pojechać do Anglii czy Niemiec i trochę się pobić za małą kasę na mniejszych galach.

Już taki turniej prize fighter jest milion razy ciekawszy od dzisiejszej gali.

A u nas to jest trochę tak, że Ci bokserzy g*** jeszcze osiągnęli i myślą, że kasa spadnie z nieba. Na razie tylko Szpilce się udaje, bo stał się idolem patusów.

Poza Diablo i Adamkiem, nikt w Polsce nie reprezentuje światowego poziomu i to się pewnie nigdy nie zmieni jeśli na przeciwników wybiera się emerytów.

pozdrawiam
 Autor komentarza: RSC2
Data: 19-10-2013 15:14:55 
A co ten Binkowski pieprzy jak potłuczony.
Powołuje się na jakichś kolesi z Białegostoku którzy uciekli przed prawem polskim do Kanady.
A co to za autorytety. Takie same jak te z którymi siedział Szpilka.
To są chyba jacyś kryminaliści, bandyci i inne szumowiny.
I Binkowski się na nich powołuje że to niby oni są w porządku a Zimnoch który jeżeli nawet na nich doniósł jest be.
Czy Binkowski myśli że Polsce są sami tacy debile jak Ci na których on się powołuje?

Nikt normalny w Polsce nie stanie po stronie takich łajz.
Każdy normalny i inteligentny Polak jest po stronie Zimnocha nawet jeżeli na te szumowiny doniósł na policję.
Bo tak powinien zrobić każdy inteligentny człowiek.

Krzysiek.
Cała normalna Polska jest z Tobą i Cię podziwia.

[A jak w takim razie Binkowski oceni Tych swoich kolesi z Kanady i z Białegostoku którzy do niego kapowali na Zimnocha aby wykorzystał to w kraju na konferencji dotyczącej walki.
A on to wykorzystał przed walką z Krzyśkiem i na konferencji prasowej kapował na niego przed całą Polską. I to nazywa się konfident]
 Autor komentarza: MocnoReki
Data: 19-10-2013 15:24:50 
są w ogóle jakieś testy antydopingowe przed tą walką... ?
 Autor komentarza: oldschool
Data: 19-10-2013 15:25:15 
Na czym prawdopodobnie polega problem Zimnocha z byciem konfidentem?

Ano na tym, że ta banda debili takich jak Szpila, Binkowski czy cała reszta patologii nie rozumie na czym polega problem z donoszeniem. Za komuny to było donoszenie, podpi**** sąsiada po to żeby mieć z tego jakieś korzyści i tego typu podobne tematy.

Moje przypuszczenia wyglądają następująco: Zimnoch był świadkiem w jakiejś bójce, a być może nawet stroną (np. jako ochroniarz dyskoteki zapewne wziął udział w bijatyce czy coś takiego). Sprawa trafiła na do policji/prokuratury i tam trzeba złożyć zeznania. I pewnie Zimnoch takowe złożył i ktoś w związku z tym dostał wyrok. I jeśli tak było to postąpił SŁUSZNIE.

Tylko, że ta cała patologia nie potrafi tego pojąć. Dla nich ktokolwiek kto rozmawia z policją jest konfidentem. A już na pewno wtedy kiedy przeciwko komuś zeznaje. Niestety patologia ma to do siebie, że nie rozumie, że każde społeczeństwo ma policję i że jest ona potrzebna.

pozdrawiam
 Autor komentarza: lukaszbiszczu
Data: 19-10-2013 15:27:00 
Kompromituje sie mowiac ze wie cos tam od kogos ze zna kolesi z polski ktorzy znaja Zimnocha a tak naprawde jak nie slyszal tego na wlasne uszy jak Zimnoch kogos podpier.... to po co to glupie gadanie,mnie osobiscie wisi co Zimnoch ma za plecami lub co nie ma, to jest jego sprawa, mnie interesuje to co bedzie w ringu a nie wyciaganie brudow jak w Sadzie Okregowym,RSC2 masz racje ze to sa kolesie pokroju Szpilki z kryminalu tylko czemu takiego Szpilki nie oczerniaja za to za co trafil do paki?
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 19-10-2013 15:27:38 
Binkowski to osioł jakich mało. Od tego gowna co bierze ma whiskas zamiast mózgu. Nazywanie Zimnocha konfidentem jest śmieszne i tak naprawdę prawdziwymi frajerami sa ludzie, którzy napadają na ludzi, bo siedząc w pierdlu marnują sobie życie.
 Autor komentarza: SweetPea
Data: 19-10-2013 15:37:43 
Nie wiem co on ćpie ale jest na wyjebaniu i im bliżej do walki tym jakoś bardziej zdobywa moją sympatie
 Autor komentarza: maniekz
Data: 19-10-2013 15:41:29 
Binkowski za długo oglądał ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E

@Łukasz Furman Ty chyba żartujesz sobie z kibiców, nakręcając jedynie temat pod walkę?

Ten Arturek to klasyczna podróbka patrioty, gdzie walczy na Olimpiadzie dla Kanady, a do kraju przyjeżdża jak do teściowej. Jest bo musi.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 19-10-2013 15:46:05 
oldschool

sprawa byla juz opisywana wiele razy tutaj na forum.....wiec kazdy powinien znac fakty
 Autor komentarza: un4given
Data: 19-10-2013 15:46:13 
Art "tysiąc myśli na sekundę" Binkowski. Nie mogę z typa :D
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 19-10-2013 15:46:53 
Binkowski reprezentuje biedę. Biedę umysłową. Bo przykro mi ale jeśli ten Pan nie udaje to nie wiem ile ma lat bo mnie to nie obchodzi ale reprezentuje tok myślenia 14 maksymalnie 15 latka...
I to dodam że niezbyt inteligentnego.

Co to w ogóle za tekst żeby Zimnoch żył wedle tego co chce ulica czy coś w ten deseń. W każdym bądź razie Pan Binkowski od początku wydawał mi się jakiś dziwny ale powoli zaczyna mi być przykro że ktoś taki nakręca tych wszystkich gamoniów tylko po to by zaraz czy to po twardej czy fatalnej postawie z tym "konfidentem" przeyebać...

Kiedyś myślałem że wszyscy w pewnym wieku z pewnych rzeczy wychodzą. Po prostu dorośleją. Pan Binkowski to przykład człowieka którego rozwój albo gwałtownie się na etapie nastolatkowego buntu zatrzymał, albo człowieka który do tego poziomu spadł (nie wiem czy przez dragi, więzienie czy alkohol)/
W każdym bądź razie mam nadzieje że Krzysiek go dotkliwie ośmieszy i zrobi to brutalnie aczkolwiek długo.
Rozumiem grę przed walką i nabijanie zainteresowania tyle że Binkowski z obitym ryjem wyjedzie do Kanady a tu w Polsce zostawi po sobie zapewne paru idiotów którzy za cel postawią sobie "jechanie Zimnocha"...
Cóż całego tematu nie znam ale śmieszy mnie że można by mieć do kogoś pretensję za nawet złożenie zeznań jeśli na to zasłużył.
Jeśli ktoś rąbnął by mi w samochód i nie chciał sprawy załatwić nie poszedł bym do niego z siekierą i 30 kumplami tylko załatwił sprawę tak jak się to robi.
Widać w rozwoju niektórych osób coś poszło nie tak że jeszcze tego nie zrozumieli.
Policja jest jaka jest i wcale sympatii nie trzeba do niej czuć ale trzeba inteligentnie na wszystko umieć spojrzeć... Binkowski chyba za mocno od Gliniarzy nie raz oberwał....
 Autor komentarza: coolpix
Data: 19-10-2013 15:54:15 
grono dyplomowanych psychologów orga już zapięło binkowskiego w kaftan:)ja poszedł bym z nim na browarka z przyjemnością,z zimnym nie bardzo.co do gadania bzdur to w obecnej najjaśniejszej rzeczpospolitej jest tego tyle,że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.barwna postać artura na pewno przyciągnie trochę kibiców.
 Autor komentarza: oldschool
Data: 19-10-2013 16:00:06 
Barwna postać artura powiadasz...

50% patusów wypowiada się w podobny sposób. Ale wiadomo, z nimi też można skoczyć na browarka.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 19-10-2013 16:06:11 
Nie dziwne że z Zimnochem na browarka byś wyskoczyć nie chciał. Jeszcze zza rogu wyleciałoby 30 drechów z pałami i maczetami i by cię pocięli za to że zadajesz się z "konfidentem".

heh :O
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 19-10-2013 16:09:58 
na konkurencji jest the best of binkowski (ojciec nie wie co binkowski sobie zapodaje :) ale od czasu do czasu na weekend ojciec tez chce to samo moze tylko w mniejzej dawce :)
 Autor komentarza: Pyskaty
Data: 19-10-2013 16:11:12 
Jak ja uwielbiam czytać komentarze tych normalnych, kulturalnych, dobrych ludzi, którzy dzielą społeczeństwo na normalnych i tych złych, czyli patusów.

@RSC2

Wypowiadaj się za siebie, a nie za całą Polskę.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 19-10-2013 16:11:22 
w 7:00 Bińskowski wysypuje się jak dzieciak i że jest chwiejny jak chorągiewka.

Na Zimnocha jedzie, bo coś usłyszał od Szpulki który się nie lubi z Krzyśkiem, a zapytany o swoje fakty tłumaczy się w ten sam sposób ? hahaha


Bińkowski niech zostanie politykiem, bo wszystko to co mówi nie potwierdza się z faktami, ale bajki może opowiadać.

Wszędzie na świecie są ludzie biedni i bogaci.

Biedni uważają że bogaci to zło tego świata.
Bogaci nie uznają biedoty z której wynikają problemy.

Gdyby nie świrował to mu się powodziło.

Z takimi ludźmi fajnie się gada, ale bardzo źle żyje.
 Autor komentarza: Vroo
Data: 19-10-2013 16:18:31 
@oldschool kiedyś przecież nawet Zimnocha do prizefightera zapraszali, ale reakcja jak na propozycję od Chisory. Będzie budował rekord przez następne 5 lat, a potem sprzedadzą go jako dawcy rekordów młodym prospektom.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 19-10-2013 16:27:03 
Autor komentarza: oldschool
Data: 19-10-2013 15:25:15
Na czym prawdopodobnie polega problem Zimnocha z byciem konfidentem?

Ano na tym, że ta banda debili takich jak Szpila, Binkowski czy cała reszta patologii nie rozumie na czym polega problem z donoszeniem. Za komuny to było donoszenie, podpi**** sąsiada po to żeby mieć z tego jakieś korzyści i tego typu podobne tematy.

Moje przypuszczenia wyglądają następująco: Zimnoch był świadkiem w jakiejś bójce, a być może nawet stroną (np. jako ochroniarz dyskoteki zapewne wziął udział w bijatyce czy coś takiego). Sprawa trafiła na do policji/prokuratury i tam trzeba złożyć zeznania. I pewnie Zimnoch takowe złożył i ktoś w związku z tym dostał wyrok. I jeśli tak było to postąpił SŁUSZNIE.

Tylko, że ta cała patologia nie potrafi tego pojąć. Dla nich ktokolwiek kto rozmawia z policją jest konfidentem. A już na pewno wtedy kiedy przeciwko komuś zeznaje. Niestety patologia ma to do siebie, że nie rozumie, że każde społeczeństwo ma policję i że jest ona potrzebna.

pozdrawiam

Masz 100% racji i popieram.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 19-10-2013 16:28:45 
Słuchajcie, teksty o "konfidencji" to debilizm, ale wsłuchajcie się co on dalej mówi. Wcale nie jest tak głupi jak początkowo myśleliśmy. Nie mówimy niczego głębokiego, mówi coś normalnego. Uderza w oczy różnica, kiedy wypowiada się Polak nie przerobiony przez dwadzieścia lat lewackiej propagandy III RP i zaślepienia zachodem, z którego importujemy każde jedne gówno równając w dół.
Facet nie uległ antypolskiej indoktrynacji, która u nas szaleje więc widzi klarownie.
To nie zmienia faktu, że będę kibicował swojemu, a więc Zimnochowi, ale muszę przyznać, że źle go oceniałem. Tylko niech nie robi z siebie debila gadając o kryminale.
 Autor komentarza: jack75
Data: 19-10-2013 16:44:08 
Krzysiu jedziesz z tą patologią ... mam nadzieje że Art będzie leżał jak z Mollo
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 19-10-2013 16:45:37 
No i jest powyzej cała lista nie tolerujaca innych ,majacych swoje własne zdanie i mówiacych szczerze.obrazacie czlowieka bo nie jest sztywniakiem takim jak wy pseudokobice boksu.Ja trzymam kciuki za Ziomocha ale obojgu życzę dobrej walki i wszystkiego co najlepsze!A do Binkowskiego czuje wielka sympatię!
 Autor komentarza: jack75
Data: 19-10-2013 16:53:55 
To co zażył Wach przed walką z Kliczką to nic do tego co bierze lub wciąga ten Binkowski ...
 Autor komentarza: milek762
Data: 19-10-2013 17:07:54 
Szkoda tyle czasu poświecać na tago Bińkowskiego .
Koleś gada strasznę bzdury widać miał i zapewnę ma dalej
problemy z Alkoholem i Narkotykami!

Nie potrafi się wysławiać straszny prostak z niego , Wielka gęba.
Dla mnie to on patologią oczernia Zimnocha przed kamerami udając twardziela.
jakby był dumny siedział w "pierdlu "/
Mam nadzieję że Szybko go skończy Zimnoch tego pajaca z kanady.
 Autor komentarza: CiemyKlucz
Data: 19-10-2013 17:14:40 
redaktor pyta o sp. Matta Mizerskiego, a teb czubek na koncu jeszcze mowi "niech sobie zyje".
 Autor komentarza: owenn1988
Data: 19-10-2013 17:23:03 
Faraon
Z tego co pamitam, to miała napasc na znajomych Zimnocha(kolegę i jego narzeczona )i dalej było tak jak napisałes, była wzmianka o tej sytuacji w jednym z wywiadów

Przyglądajac sie karierze Artura Szpilki, największy postep zaszedł w jego psychice, juz niest takim prymitywnym dresem jak dwa lata temu, troche jednak dorósł, widac ze zmina otoczenia słuzy Arturowi...
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 19-10-2013 17:29:40 
Nie dalem rady wysluchac tego wywiadu, ani to gwiazda sportowa, ani potencjal na mistrza i jeszce te glupie teksty. Ile tego mozna sluchac, czy naprawde nie ma innych tematow, wywiadow wartych upublicznienia niz te z tym polglupkiem, dumnym menelem? Panie Furman, moze juz wystarczy tej szmiry ile tego idioty mozna sluchac, co ciekawego on powiedzial do tej pory. Bokser.org powinien trzymac jakis pozim a nie robic z siebie brukowiec, przykre i to Redaktor, sam zlozyciel w roli glownej!!!!!!!!!!!
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 19-10-2013 17:32:41 
Długi wywiad, ale wysłuchałem cały, ciekawie opowiada, fajnie się dowiedzieć trochę o Kanadzie.
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 19-10-2013 17:33:40 
Grzywa

Więcej konstruktywnych komentarzy wniósłby tu Binkowski niż Ty.
 Autor komentarza: Imperator
Data: 19-10-2013 17:35:53 
Osoby takie jak Pineska czy Bińkowski są potrzebne w świecie boksu a choćby dlatego, aby urozmaicić jego funkcjonowanie. Takie osoby przyciągają widzów swoim zachowaniem, (albo lepiej - brakiem odpowiedniego zachowania). Są to osoby kolorowe, robiące wiele szumu. Często można się z nich pośmiać, ale i zdziwić niektórymi wybrykami.

Oni są tymi złymi. Mamy kilku takich. Kiedyś był Tyson. Gołota tez miał problemy z prawem. Teraz trochę Chisora podtrzymuje poziom.

Bińkowski to krótko mówiąc pajac. Podkręcił atmosferę. To mu się udało. natomiast ze sportowego pkt widzenia Krzysiu go ubije jak schabowego.

A jeśli chodzi o te tzw. konfiturowanie to szkoda w ogóle gadać. Wielki strażnik moralności ulicznej z Kanady.
 Autor komentarza: Imperator
Data: 19-10-2013 17:38:44 
Takie osoby jak Pineska czy Bińkowski sa medialne tylko do pierwszej porażki. Potem szuka się kolejnego łepka, z którego można zrobić "dobry produkt marketingowy".
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 19-10-2013 17:39:09 
Ernesto,
ciesze sie iz ty sam jestes w stanie jakiekolwiek konstruktywne zdanie sklecic, jak tak lubisz go sluchac to gratuluje ja mam innych idoli i jak ci sie nie podoba moj komentarz, rozumiem ze blisko ci intelektualnie do Artura. No coz natura, tego nie da sie zmienic. Nie bede z toba polemizowal bo to strata czasu ale jak jestes lysy, bierzesz sterydy i mieszkasz w bloku to ja mam dla takich jak ty tolerancje Ernesto!
 Autor komentarza: Overfull
Data: 19-10-2013 17:40:52 
Nie wiem co wy macie do Bińkowskiego. Spoko koleś, z początku wydawało mi się, że debil, ale po tych różniastych wywiadach zrozumiałem swój błąd. On po prostu jest prostym i szczerym człowiekiem, w dodatku dość uświadomionym w pewnych sprawach ... Odczepcie się od niego.

Wolę w sumie takie charaktery w boksie niż bezpłciowego Zimnocha. Chociaż Zimnoch jest zdecydowanym faworytem tej walki, to mam nadzieję, że i Artur da z siebie wszystko.

Co do bycia konfidentem czy coś, nie interesuje mnie to xD.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 19-10-2013 17:54:40 
Moja rada zanim napiszecie po raz setny żenujące słowo ''patol''może wysłuchać warto jak Binkowski fajnie mówi o Roy Jones jr albo o tym czego ludzie nie doceniają bo nie żyją tak ja w Afganistanie.Oprócz głupot jest parę mądrych zdań,takich filozoficznych analiz.
 Autor komentarza: Szymonides22222
Data: 19-10-2013 17:58:49 
Binkowski to pseudo inteligent pseudo patryjota mam nadzieje ze dostanie srogi łomot od Zimnocha i wróci do tej swojej Kanady i dalej bedzioe cpoł baran jeden
 Autor komentarza: slayer85
Data: 19-10-2013 18:00:30 
Furmi, Ty może już osobiście nie przeprowadzaj wywiadów, bo to nie jest Twoja mocna strona.
Nie próbuję być złośliwy, ale widać, że są od Ciebie znacznie lepsi.
 Autor komentarza: Donxxx1987
Data: 19-10-2013 18:08:42 
Ja pierdziele jak mnie wkurza ten Binkowski, chociaż dałem mu się "uwieść" bo wzrosło moje zainteresowanie tą walką, ale tylko z tego względu żeby zobaczyć jak Zimny go leje. Ja wiem że to nie opera, to boks zawodowy ale bycie kontrowersyjnym ale a bycie totalnym PRZYGŁUPEM to dwie różne sprawy. Sytuacji z konfidenctem nie chce mi sie nawet komentować, jak nie lubiłem Zimnocha do tej pory tak mocno mu kibicuję.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 19-10-2013 18:12:35 
Bińkowski niech nie pierd... o Kanadzie i byciu patriotą...

Wiecie kto to jest Krzysztof "The Polish Experiment" Soszyński?
http://www.youtube.com/watch?v=NCcZLvZ70fQ

Człowiek który o Polsce pamięta, ale wielkiego patrioty nie zgrywa pod publikę. Godnie reprezentuje Kanadę i z szacunkiem odnosi się kraju w którym żyje i w którym się urodził.
Gość jest mega popularny w USA i grał już w kilku filmach.


Tak samo wyglądał by dziś Artur Bińkowski, gdyby zamiast świrować wziął by się do roboty i pracował jak trzeba.


Soszyński to też jest świr, ale właściwie ukierunkował swoje działania, a Bińkowski niczym żul bawi się w filozofa prosząc o drobne, obwiniając cały świat.
 Autor komentarza: Donxxx1987
Data: 19-10-2013 18:12:38 
Chciałbym coś napisać o boksie Binkowskiego ale nie widziałem żadnej jego walki, co też świadczy o nim samym, wkurzają mnie ci co mają gadki nie idące w żaden sposób w parze z klasą sportową (np. Chisora czy Fury mnie aż tak nie wkurzają). Wrr.
 Autor komentarza: Mateusz89
Data: 19-10-2013 18:13:32 
Autor komentarza: maniekz Data: 19-10-2013 16:11:22

Z takimi ludźmi fajnie się gada, ale bardzo źle żyje.


Zgadzam sie w 100%

Swoją drogą jest to wzorowy przykład jak dobra gadana może podniesc zainteresowanie walka.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 19-10-2013 18:17:09 
Binkowski to mi się podoba kultywuje tradycje języka Polskiego a np:syn Gołoty w ogóle języka nie zna wstyd dla mnie.
 Autor komentarza: jasin
Data: 19-10-2013 18:17:15 
Stronniczy wywiad. Co ten redaktor tak wlazi w dupe temu Binkowskiemu? Jakby byl jakims wirtuozem boksu. Przeslodzone az mdli.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 19-10-2013 18:20:28 
@WARIATKRK z gadania nic nie wynika.

Bińkowski przyjeżdża do PL i mówi że tutaj wszyscy narzekają.

Podczas swojego pobytu, przeprowadzono z nim kilkanaście minut wywiadów, podczas których gość prowadząc monolog narzeka na wszystko co się dzieje dookoła, ale tym samym nic nie robi aby to zmienić bo się zachowuje jak baran.
 Autor komentarza: Donxxx1987
Data: 19-10-2013 18:21:59 
Jeśli alkohol tak wpływa na każdego to ja w jego wieku na gówno będę mówił papa. Nigdzie dzisiaj nie wychodzę, sobota z bokser.org
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 19-10-2013 18:29:23 
Autor komentarza: Grzywa
Data: 19-10-2013 17:39:09
Ernesto,
ciesze sie iz ty sam jestes w stanie jakiekolwiek konstruktywne zdanie sklecic, jak tak lubisz go sluchac to gratuluje ja mam innych idoli i jak ci sie nie podoba moj komentarz, rozumiem ze blisko ci intelektualnie do Artura. No coz natura, tego nie da sie zmienic. Nie bede z toba polemizowal bo to strata czasu ale jak jestes lysy, bierzesz sterydy i mieszkasz w bloku to ja mam dla takich jak ty tolerancje Ernesto!

Hahaha :D

Pisałem posta w odpowiedzi, ale się usunął. W każdym razie odnosząc się zdaniem, że Binkowski wniósłby więcej w komentarzach niż Ty miałem na myśli Twoją generalną postawę jako użytkownika tej stronki. Opierasz się na emocjach i na tym co mówią media. Jesteś kompletnym ignorantem, wyzywasz, olewasz, pomijasz fakty historyczne/sportowe, uważasz się za medium + masz czelność jeszcze redaktorowi wypominać, że niepotrzebnie przeprowadza jakieś wywiady. Masz wyprany mózg i większość użytkowników pomija po prostu Twoje wypowiedzi. Dlaczego więc piszę do Ciebie? Żebyś to zrozumiał.
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 19-10-2013 18:34:03 
Grzywa: ''Bokser.org powinien trzymac jakis pozim a nie robic z siebie brukowiec, przykre i to Redaktor, sam zlozyciel w roli glownej!!!!!!!!!!! ''

Głównie to mnie zdenerwowało. Kim jesteś by się wypowiadać o poziomie, jeżeli sam tego poziomu nie podtrzymujesz?
 Autor komentarza: jasin
Data: 19-10-2013 18:34:51 
Ja bede za zimnochem. Wydaje sie byc sensownym gosciem. Ten binkowski to od kiedy taki urabura szef podwora sie zrobil? Czytalem ze siedzial 3 mies za posiadanie i 72h za bojke z ta murzynka. Wielki bandzior sie z niego zrobil. Gdyby nie to to nie mialby o czym gadac i nie wyrobilby sobie swojej historyjki o swoim kryminalnym zyciu. Dxiwne bo kiedys byl to sympatyczny inteligentny gosc.
 Autor komentarza: ElTerrible
Data: 19-10-2013 18:34:52 
@Grzywa
W 100% popieram to co napisałeś. Pod materiałem "Zaiskrzyło na konferencji..." też podobnie napisałem. Bokser.org powinien trzymać poziom, a nie jarać się takimi wywiadami. Jak w Polsce ma się udać wprowadzić boks zawodowy na salony (choćby jak w Niemczech, Anglii o Stanach nie wspomnę) jak potencjalnym nowym kibicom i sponsorom jest na opiniotwórczym portalu publikowany taki materiał? (i to parę razy z uporem maniaka)
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 19-10-2013 18:44:53 
ElTerrible

Jeśli myślisz, że przez ten wywiad nagle podupadnie boks zawodowy to powodzenia. Weź pod uwagę, iż w dzisiejszych czasach z tego młodego pokolenia mało kto się boksem interesuje. Przeraża mnie to, iż teraz więcej kobiet ma wiedzę na temat pięściarstwa niż ''mężczyzn''.
Bokser.org to dobra stronka, którą trzeba polecać znajomym, ale nie oszukujmy się... w gronie niedzielnych kibiców to onet.pl jest głównym źródłem informacji i to sprytnie wykorzystywał Adamek, a teraz Polsat.
Nie chcecie by prano im mózgi? Reklamujcie stronkę. Mam przeczucie, że za parę lat będzie naprawdę popularna na większą skalę (a nie tak, że są tu wyłącznie sami pasjonaci). Ma to też swoje dwie strony medalu, znów przybędzie dużo świeżaków z informacjami z super expressu.
 Autor komentarza: Piotrowski
Data: 19-10-2013 18:50:29 
Panowie! Czy ktos ma linki do streamow na gale ?
 Autor komentarza: rakowski
Data: 19-10-2013 18:54:24 
BlackDog

Policja w Polsce jest dramatyczna pod każdym względem.Binkowski jest spoko,jak ja patrzę tak na niego to widzę,że przeżył sporo w życiu i trzyma się naprawdę dobrze.Ćwierćfinalista z Sydney,więc kur...a nie róbmy z niego jakiegoś Najmana.Faktem jest,że faworytem nie jest i prezentuje się gorzej niż 13 lat temu na amatorstwie,ale mam pewność o emocjonującej walce.Fajerwerki na pewno będą,a tego chcę od polskich gal.
 Autor komentarza: DQPiczko
Data: 19-10-2013 18:59:08 
Kurde, Zimnoch to jeden z moich ulubionych polskich bokserów i kibicuję mu, ale jak czytam posty niektórych zakompleksionych debili, robiących się na inteligentów, jak Donxxx1987, Grzywa, BlackDog, milek762 i inni, to z drugiej strony, chciałbym, aby na przekór tym ćwokom wygrał Binkowski. Może i nie jest zabójczo inteligentny, może i nie wypowiada się składnie, ale żeby mu to wytykać trzeba być zakomlepsionym i maluczkim karłem mentalnym i idiotą, bo oczywiste, że skoro wybrał drogę boksera i chciał coś osiągnąć, to większość życia spędził na rigu i sali treningowej, a nie w bibliotece, a swoje na łeb zebrał, jak każdy bokser. Założę się, że wy w swoich szarych życiach nie osiągniecie w swoich dziedzinach tyle co Binkowski, który otarł się o medal Igrzysk Olimpijskich i na zawodostwie bądź co bądź prawie wszystkie walki wygrał. Zapowiadał się dobrze, życie i kariera nie potoczyły się tak jakby chciał, wychował się w ciężkich warunkach, ale ma swoje poglądy, charakter, trzyma się wartości, jest wojownikiem, szanuje ojczyznę i na swój sposób porusza ważne tematy, wykraczające daleko poza czubek własnego nosa i w wielu kwestiach ma rację. To taki prosty, szczery chłopak, niezadufany i naturalny. Inteligencja to nie wyszystko, on tak samo mógłby wam wytknąć, że nie umiecie się bić. Do Gołoty też się sracie, że się nie umie wypowiedzieć? Ja się z Binkowskim nie zgadzam w kwestii "konfidenctwa" i ogólnie osoby Krzyśka, ale to nie powód, żebym go hejtował przez sieć jak te robaczki internetowe twarde przed ekranem. Zresztą pojawił się nowy filmik, w którym Art mówi, że doszły go słuchy, że Szpilka mógł się mylić i będzie dociekał tej sprawy.
Absloutnie się zgadzam w ocenie Binkowskiego z Overfull, WARIATKRK, Imperator, lutonadam i Cooperek, przeczytajcie sobie ich posty, bo mają rację.
 Autor komentarza: ElTerrible
Data: 19-10-2013 19:04:41 
Ernesto

Na pewno przez ten wywiad nie podupadnie, ale kilka takich może spowodować (całe szczęście "Binkowskich" jest mało) jeszcze mniejsze zainteresowanie kibiców. Zauważ że sport w Polsce się profesjonalizuje (powoli) i różne dyscypliny zyskują nowych kibiców co powoduje że mogą oni oglądać coraz lepszych zawodników swojej ukochanej dyscypliny (bo wiadomo więcej kibiców=więcej kasy). Np. piłka nożna, siatkówka, żużel, koszykówka, piłka ręczna. Cały czas chodzi mi tylko o to że można poszukującym polecić bokser.org, ale po pierwszym wejściu i obejrzeniu powyższego wywiadu już się odechciewa, bo ktoś stwierdzi - nie ma sensu się w to zagłębiać, bo w tym sporcie nic się nie zmienia, krymole leją się po ryjach i tyle. W jak się interesujesz boksem to wiesz że tak nie jest? To tyle.
 Autor komentarza: dariusy
Data: 19-10-2013 19:12:36 
DQPiczko
Kurczę, mam takie same zdanie jak Ty.
 Autor komentarza: Donxxx1987
Data: 19-10-2013 19:12:49 
DQPiczko

Co ty pieprzysz człowieku? Nazywasz mnie ćwokiem bo uważam Binkowskiego za przygłupa? Jest totalnym debilem bo kreuje się na Gita i oskarża Zimnocha o to, że jest konfidentem co na przekazie chyba ma "widzisz, że biją, nie pomagaj" I to jest wizerunek Binkowskiego, koniec kropka, to poszło w świat.

I nie ubliżaj mi i innym bezpodstawnie, ooooo w tym momencie już wiem skąd Twoja sympatia do Binkowskiego.

Bez odbioru.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 19-10-2013 19:17:06 
dajcie jakiegoś linka please
 Autor komentarza: RSC2
Data: 19-10-2013 19:24:23 
Grzywa ma rację.

Bokser.org powinien trzymać jakiś poziom.
A jeżeli już decyduje się na przeprowadzenie wywiadu to niech redaktor ma jaja i w twarz zada Binkowskiemu pytanie.
-Dlaczego dla niego zdanie patologii i „pensjonariuszy wiezienia” jest ważniejszym argumentem niż zdanie inteligentnych ludzi?
-Dlaczego świat patologi ma być autorytetem dla ustalania norm i zasad postępowania dla pozostałej części społeczeństwa?
Ale redaktor takich pytań nie zadał.

I wyszło że moralne normy dla Polaków ustalają więźniowie i przestępcy uciekinierzy z Polski.

Dlatego ten wywiad wyglądało żenująco
Do niskiego poziomu dostosowały się obydwie strony.
Zadający pytania i odpowiadający.
I ponadto wyszło ,że Polacy to idioci i debile którzy mają przyjąć te normy moralne Binkowskiego za obowiązujace.

Ale po komentarzach widać że Polacy nie przyjęli tych norm.

Ernesto
A co to za „święta krowa” jest ten redaktor naczelny ,że nie wolno go skrytykować?
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 19-10-2013 19:25:15 
trzeba miec nadzieje ze John "the Corn" Griffin da ciekawa walke ;)
 Autor komentarza: andrew83
Data: 19-10-2013 19:25:36 
Boks odcisnął swoje pietno na jego mózgu.Chyba malo sie bronil
Dla mnie burak! Mam nadzieje ze Zimnoch odesle go na wieczna emeryture
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 19-10-2013 19:29:50 
Ach gdybyś nie był trollem to bym się jeszcze wysilił na sprostowania...
Tak wiem że nie ma sensu się nawet wysilać na sensowną odpowiedź bo twoja wypowiedź jest zwykłą prowokacją.

Rakowski
Nikt nie pisze że są wspaniali a mam wrażenie że zbyt mocno utożsamiasz się z Binkwoskim który często nie wie o czym mówić.
Bo ten wywiad ma z 5 minut od czapy gadania o otyłości Kanadyjczyków choć pytanie tego nie dotyczyło.
Każdy może gadać jakieś mądrości gorzej jak gada je bez sensu///
Nie sposób się nie zgodzić z kilkoma rzeczami o których wspomina ale jakoś nie sprawia to że zapomnę że zaraz gada takie pierdoły i w taki sposób że szkoda oglądać...
 Autor komentarza: tomek90
Data: 19-10-2013 19:58:01 
Dzisiaj Zimnoch nokautuje patologicznego Arta "Psychologa" Bińkowskiego, a już za rok lub dwa dopadnie polskiego uber-gita Szpulmana :) Cóż, Zimnoch nie jest materiałem na mistrza świata wagi ciężkiej, ale niech przynajmniej pozamiata polskie gitowisko...
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 19-10-2013 20:50:59 
http://aliez.tv/live/2_50162/
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 19-10-2013 22:12:17 
ernesto,
niestety gadasz bzdury i jestes niedowartosciowanym chlopaczkiem, na tym forum jestem od lat, wielu lat i taki koles jak ty nie bedzie mi dyktowal co mam pisac a czego nie. Kto ci dal prawo wypowiadac sie w imieniu innych, Faraon, Cop, andrwsky, Ojciec z RadioMaryja a moze LegiaPany? Watpie, wiec nei uzywaj w swoich wypowiedziach liczby mnogiej chlopczyku tylko pisz w swoim imieniu. Nie odpowiada ci moja opinia to ja pomijaj, nie trac czasu i tak jej nie zrozumiesz. Zreszta kilka powyzszych postow swiadczy ze wiecej osob podziela moja opinie niz twoja, zreszta czy ty ja posiadasz?
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 19-10-2013 22:16:18 
LegiaPany,
mam wobec ciebie maly dlug wdziecznosci, dzieki tobie obejrzalem w dobrej jakosci ostatnia gale ppv. Nie lubie dlugow, nawet tych honorowych, bo ty nic nie chciales dzielac sie adressem, czy mieszkasz w W-wie i czy lubisz piwo? Potraktuj to powaznie i nie przejmuj sie ja cie nie namawiam do spotkania twarza w twarz, mieszkalem w W-wie ale od lat jestem w U.S.A, tyle ze mam wiele sposobow by ten dlug zalatwic. Dzieki jeszcze raz.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.