JENNINGS I DIAZ Z NOWYMI PROMOTORAMI

Po odwieszeniu rękawic z kołku Juan Diaz (37-4, 19 KO) zanotował już dwa zwycięstwa, a w następną sobotę zmierzy się z Juanem Santiago (14-10-1, 8 KO). Póki co związał się umową z grupą Top Rank, na co podobno naciskał wiceprezydent tej stajni, Carl Moretti.

- Podpisaliśmy kontrakt z Juanem, bo naszym zdaniem mamy dla niego oferty ciekawych walk. Będzie się bił w dywizji junior półśredniej bądź lekkiej - powiedział Bob Arum.

Z kolei uważany przez wielu za najlepszego amerykańskiego zawodnika wagi ciężkiej - Bryant Jennings (17-0, 9 KO), od teraz będzie współpromowany przez Gary'ego Shawa oraz Antonio Leonarda.

- Moja praca z Garym zawsze dawała świetne rezultaty, jak choćby w przypadku Diego Corralesa. Teraz będzie podobnie - uważa Leonard.

- Cieszę się, że coś w mojej karierze w końcu się ruszyło i teraz mam za sobą świetny zespół. Jestem gotowy na kolejny, wyższy szczebel - dodał pięściarz, który jeszcze do niedawna był przymierzany do naszego Tomka Adamka.

ZIMNOCH O JENNINGSIE >>

- Z tego co zdążyłem się zorientować, to Bryant ma i talent i osobowość by zostać następną gwiazdą wagi ciężkiej. Jest młody, a do tego oferuje widowiskowy boks. Już pracujemy nad jakąś dużą walką dla niego. Wkrótce powinien wyjść do ringu - zapewnia Shaw.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: 666
Data: 11-10-2013 13:56:43 
No, zobaczymy co to będzie z Jenningsem. Bo, póki co to już jest taką gwiazdą i mistrzem, że ciągle odmawia ciekawych potyczek tłumacząc się za małą wypłatą.
 Autor komentarza: xionc
Data: 11-10-2013 14:23:58 
raczej z kołka
 Autor komentarza: xionc
Data: 11-10-2013 14:25:47 
tak bardziej merytorycznie - naprawde ktos uwaza ze Jennings jest lepszy od Thompsona, Arreoli i Wildera? o_0
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.