ZDJĘCIE DNIA: ZIMNOCH NA TARCZY LICZIKA

Krzysztof Zimnoch (16-0-1, 11 KO) pod okiem Andrzeja Liczika - przy pomocy Mirosława Nowosady, trenuje ciężko dwa razy dziennie do potyczki z Arturem Binkowskim (16-3-3, 11 KO). Poniżej prezentujemy Wam kadr z "tarczy" zawodnika z Białegostoku ze swoim trenerem, a już w weekend materiały wideo z naszego pobytu w gymie Zimnocha.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: wojadzer
Data: 09-10-2013 14:58:31 
Ciesze sie niezmiernie ze Zimnoch wybil sie na glupocie i kozaczeniu Szpulki :)
 Autor komentarza: tomek90
Data: 09-10-2013 15:06:26 
Wojadzer - dokładnie, masz rację. Dobrze, że jest jakiś plus idiotyzmu i bandytyzmu Szpulki. Oby kiedyś doszło do walki Zimnoch vs Szpilka i oby tylko Zimnoch tę walkę wygrał! :)
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 09-10-2013 15:25:05 
Niedługo nasz najlepszy prospekt w wadze ciężkiej Artur Szpilka sprowadzi na ziemię i zweryfikuje Krzysztofa Zimnocha, którego jak dotąd najbardziej medialną walką była ta na konferencji z samym Arturem...lol.

Nasza największa nadzieja odpoczywa teraz w Zakopanym po wyczerpującym roku i ćwiczy technikę razem z najlepszym polskim szkoleniowcem Fiodorem Łapinem, by w nowym roku (lub jeszcze w grudniu) wrócić o wiele mocniejszym i świeżym niczym menthos.

Widzieliśmy jak przerwa zadziałała w przypadku naszego najlepszego zawodowca Tomasza Adamka, który po czterech startach w roku 2012 wrócił w roku 2013 dużo świeższy i zdeklasował zawsze groźnego black destroyera Dominicka Guinna!
 Autor komentarza: Lonsdale
Data: 09-10-2013 15:25:11 
Zdjęcie dnia: Zimnoch tarczuje z Władimirem Kliczką :D
 Autor komentarza: Blancos
Data: 09-10-2013 15:28:01 
Lonsdale

Bardziej mi on wygląda na GGG.
 Autor komentarza: fop
Data: 09-10-2013 15:39:28 
Trenuj Krzysiek, trenuj.

Ale bicka musisz przypakować, obręcz barkową poszerzyć.

Bierz przykład z Mastera, szału na walce nie było, ale na ważeniu rewelacja :D
 Autor komentarza: zamiatampoddywan
Data: 09-10-2013 15:45:38 
Brzydki Tomaszu

Przerwałeś mi posiłek swoimi mądrościami, muszę się jakoś do nich odnieść. Ze Szpilki taka nadzieja wagi ciężkiej jak z Davida Price'a.
Ostatnio przewraca się prawie jak Omdlej Harrison.
Chisora, Arreola, Wilder posadziliby go do kąta jak uczniaka.

Łapinem też nie ma co się zachwycać. Raz jest wybierany najlepszym trenerem roku, raz najgorszym. Tak samo można pamiętać za Diablo jak i Proksę, któremu tak mięknie ostatnio pomagał w narożniku
 Autor komentarza: zamiatampoddywan
Data: 09-10-2013 15:47:19 
*pięknie, aż pała mięknie :)
 Autor komentarza: damos
Data: 09-10-2013 15:47:32 
Mirek Nowosada prawdziwy wteran ringow amatorskich, wyslijcie go zamiast krzyska na binkowskiego bedzie dobra walka hehe
 Autor komentarza: damos
Data: 09-10-2013 15:49:40 
@zamiatampoddywan

Nie ma co dyskutowac z niesfornym tomaszem jak czytam jego posty to mam wrazenie ze zyje w innym swiecie
 Autor komentarza: Krzyzak
Data: 09-10-2013 15:50:18 
Najbardziej mnie denerwuje jak teraz pseudo dziennikarzyny z r.p przygadują jakoby na przełomie luty/marzec na gali polsat boxing night miało dojść do walki pomiędzy Zimnochem a Szpulką , a wiadomo ze będzie walka Włodar vs Sosnowski więc juz bedzie na czym naciągnąc "januszy frajerów na PPV". A więc szkoda byłoby sprzedawać dwa wielce medialne zestawienia na jednej gali.

Co do wygląda Zimnocha nie wątpliwie przydały by mu się dobre przygotowania fizyczne gdzie nabrałby troszke masy mięsniowej i ogólnej siły.
 Autor komentarza: zamiatampoddywan
Data: 09-10-2013 16:05:30 
@damos

a jeśli zbrukany tomasz to chochlik konkurencyjnego portalu. Pismak, który pilnuje żeby za bardzo nie jeździć po stajni ulrich/knockout?

myślę, że większość przyzna mi tu rację, co będziemy robić ze Szpilką,
podpowiedź poniżej :)

http://www.youtube.com/watch?v=WtcKabRBKn8
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 09-10-2013 16:07:25 
Autor komentarza: zamiatampoddywan Data: 09-10-2013 15:45:38 Brzydki Tomaszu

Przerwałeś mi posiłek swoimi mądrościami, muszę się jakoś do nich odnieść. Ze Szpilki taka nadzieja wagi ciężkiej jak z Davida Price'a.
Ostatnio przewraca się prawie jak Omdlej Harrison.
Chisora, Arreola, Wilder posadziliby go do kąta jak uczniaka.

Łapinem też nie ma co się zachwycać. Raz jest wybierany najlepszym trenerem roku, raz najgorszym. Tak samo można pamiętać za Diablo jak i Proksę, któremu tak mięknie ostatnio pomagał w narożniku

Po pierwsze upraszam szanownego kolegę o nie przekręcanie pseudonimu swojego rozmówcy gdyż jest to niegrzeczne i nie wpływa na poprawę jakości dyskusji na stronie bokser.org.


Wracajac co meritum, to z przykrością muszę jednak stwierdzić, że pojęcie o boksie masz nikłe i nie jesteś równorzędnym partnerem do dyskusji. Dlatego też, poniżej w kilku punktach odniosę się do Twoich twierdzeń:

-"Ze Szpilki taka nadzieja wagi ciężkiej jak z Davida Price'a."

Artur Szpilka udowodnił, że potrafi walczyć w 10 rundowych pojedynkach, potrafi przyjąć cios i dobrze na niego zareagować, wstając natychmiast i dalej kontynuować walkę. Nie puchnie kondycyjnie i nie spala się psychicznie! Zupełne zaprzeczenie osoby Price'a. Pudło!

-"Ostatnio przewraca się prawie jak Omdlej Harrison"

Artur Szpilka w odróżnieniu do Audleya Harrisona wstaje i walczy dalej, bo jest wojownikiem o wielkim sercu do walki i zaciętości. Audley Harrison to już rozbity journeyman klasy C, który czeka tylko na odpowiedni moment żeby położyć się i zgarnąć wypłatę. Znowu pudło!

-"Chisora, Arreola, Wilder posadziliby go do kąta jak uczniaka."

Chisora nie słynie z mocnego ciosu, a Artur w przeciwieństwie do np. Gerbera ma dobrą kondycję, charakter i bardzo dobrze znosi trudy pojedynku co udowodnił między innymi z McClinem walcząc przez pół walki ze złamaną szczęką! Wilder jak do tej pory walczył z zawodnikami o 2 klasy gorszymi niż nasz największy prospekt. Nadal nie wiadomo jak zachowa się kiedy dostanie mocny cios i jak zniesie kondycyjnie walkę powyżej 4-6 rund. Wilder to zagadka, napompowany balon, który w każdej chwili może pęknąć! Arreola to na chwilę obecną czołówka wagi ciężkięj, a nasz prospekt, jak samo nazewnictwo sugeruje jeszcze się rozwija i dopiero wchodzi w etap walk z czołówką. Na chwilę obecną jego walka z Arreolą to abstrakcja. Pudło po raz kolejny!


-"Łapinem też nie ma co się zachwycać. Raz jest wybierany najlepszym trenerem roku, raz najgorszym."


To tylko świadczy o nikłej wiedzy merytorycznej osób, które przyznają takie wyróżnienia. Pan Łapin to wielki fachowiec z udokumentowanymi sukcesami. Pudło!


-"Tak samo można pamiętać za Diablo jak i Proksę, któremu tak mięknie ostatnio pomagał w narożniku"


To dlatego Grzegorz Proksa wrzucił dzisiaj na swój profil zdjęcie z przygotowań z Panem Fiodorem? Pewnie tak słabo go ceni co?
facebook.com/Grzegorz.SuperG.Proksa
 Autor komentarza: zamiatampoddywan
Data: 09-10-2013 16:22:17 
@Sparciały Tomasz

Make my day :D

Nie chcę mi się odnosić do wszystkiego co napisałeś, szkoda mi literek. Do tego, że jesteś pismakiem konkurencji już nie skomentowałeś.

Łapin zjebał ostatnią walkę Proksie, do końca twierdził, że jest super i żeby dotrwał i walczył spokojnie. Ale zostawmy już go. Jest dobry i tyle, w galerii sław nie będzie.

Co do Szpilki to szkoda gadać, taki sam talent jak Kołodziej i Jonak razem wzięci
 Autor komentarza: milan1899
Data: 09-10-2013 17:01:43 
k...a przeczytalem na szybko ze jest na tarczy u Kliczki :)
ale szybko wrocilem na ziemie , najwiekszy prospekt swiata jak zwykle z liczikiem napierdala Białorusinów w Białystoku

lol jak akriera moze sie rozkrecic od jednego strzalu z banki
 Autor komentarza: milan1899
Data: 09-10-2013 17:41:23 
z innej beczki
Szpilka poodbno dostje dziennie kilka maili z calegi swiata od bokserów roznych wag zeby im z dynki zajebał bo to najszybszy spoob na dosatnie sie do mediów lol
 Autor komentarza: BlackDcg
Data: 09-10-2013 20:21:42 
@milan1899

Za to od Szpilki młodzi, anonimowy prospekci mogli by się uczyć popularności na byciu gitem, kibolem i trafieniu do więzienia za rozróby...lol...
 Autor komentarza: BlackDcg
Data: 09-10-2013 20:25:27 
Krzysztof Zimnoch w swojej 16 walce zawodowej zmierzył się z weteranem ringów zawodowych, nadal niebezpiecznym byłym pogromcą Lennoxa Lewisa, Larry'ego Holmesa, Olega Maskajewa i Przemka Salety. Człowieka, który jeszcze niedawno sprawiał sensację i potrafił wypunktować młodszych od siebie rywali. Przypomnijcie mi z kim pijak z Gilowic stoczył 16 walkę w karierze bo nie panientam?...lol...
 Autor komentarza: BIackCop
Data: 10-10-2013 09:08:27 
"Krzysztof Zimnoch w swojej 16 walce zawodowej zmierzył się z weteranem ringów zawodowych, nadal niebezpiecznym byłym pogromcą Lennoxa Lewisa, Larry'ego Holmesa, Olega Maskajewa i Przemka Salety. Człowieka, który jeszcze niedawno sprawiał sensację i potrafił wypunktować młodszych od siebie rywali. Przypomnijcie mi z kim pijak z Gilowic stoczył 16 walkę w karierze bo nie panientam?...lol..."

A ty mi przypomnij w jakim miejscu był góral w wieku 30 lat, a w jakim jest Zimnoch?
 Autor komentarza: BIackCop
Data: 10-10-2013 09:18:15 
BlackDcg

A i jeszcze jedno od kiedy Malujda to: "weteranem ringów zawodowych, nadal niebezpiecznym byłym pogromcą Lennoxa Lewisa, Larry'ego Holmesa, Olega Maskajewa i Przemka Salety."
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.