MARQUEZ O TESTACH ANTYDOPINGOWYCH

- Nie mam z tym żadnego problemu, czuję się szczęśliwy i chcę udowodnić, że testy antydopingowe to dla mnie nie problem - powiedział legendarny meksykański wojownik Juan Manuel Marquez (55-6-1, 40 KO), na którego w kilkunastu ostatnich miesiącach spadły podejrzenia o stosowanie nielegalnych substancji wspomagających.

Bardzo długo obóz "Dinamity" negocjował z ekipą Tima Bradleya (30-0, 12 KO), który chciał jak najbardziej kompleksowych testów sprawdzających czystość obydwu zawodników. "Desert Storm" był zdania, że badania powinny przeprowadzić instytucje VADA i WADA, lecz Marquez miał swoje obiekcje. Stanęło na specjalnych testach kontrolowanych przez Nevada State Athletic Commission.

- Byłem testowany 4 razy w ciągu ostatnich piętnastu dni. Nigdy nie mówili, kiedy się zjawią. Miałem 4-5 testów w ciągu dwóch tygodni. Trzy razy pobierano mi krew, raz mocz - wyjaśnia 40-letni Marquez, który w oczach wielu jest wyraźnym faworytem sobotniego pojedynku. Transmisję z walki przeprowadzi stacja Polsat Sport Extra.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Pyskaty
Data: 08-10-2013 13:10:32 
Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę słuchać tego całego pierdolenia o "czystości" zawodników, podczas gdy każdy kumaty wie, że "wpierdalają sterydy łopatami".
 Autor komentarza: DanseMacabre
Data: 08-10-2013 13:18:16 
Janusze nie wiedzą ;)
 Autor komentarza: Champion20
Data: 08-10-2013 13:29:19 
Pyskaty a niech to robią co cie to obchodzi? Ja ogladam walke i patrze na forme zawodników a co jeden z drugim ćpał przed walka mnie nieinteresuje bo to było jest i bedzie zawsze
 Autor komentarza: Pyskaty
Data: 08-10-2013 13:33:45 
Champion20

A czy ja gdzieś napisałem, że przeszkadza mi, że zawodowcy się "koksują"? No właśnie- po to się szprycują, żebyś mógł ich oglądać w jak najlepszej formie.
 Autor komentarza: RSC2
Data: 08-10-2013 16:03:02 
Największą nagonkę na doping zrobił Floyd Mayweather Jr.
Jedyny nieskazitelny i czysty. Szukał dopingu i wszystkim chciał robić testy olimpijskie.
Był tak nabuzowany ,że już nie wiedział co mówi. Swoją dziewczynę pomylił z workiem treningowym , ,swego ochroniarza z bandytą ,który go napada ,a zapalniczka pomyliła mu się z plikiem dolarów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.