KOŁODZIEJ WYJAŚNIŁ KULISY ROZSTANIA Z CHUDECKIM

Prowadzący studio telewizji Polsat Sport przed transmisją walk wieczoru na gali w Moskwie Mateusz Borek, przy okazji telefonicznej rozmowy na antenie z Mariuszem Kołodziejem, poruszył temat rozwiązania kontraktu pomiędzy Global Boxing  i polskim pięściarzem Michałem Chudeckim (7-0-1, 3 KO).

- Chcę koncentrować się na zawodnikach, z którymi mogę coś zrobić i osiągnąć. Nie mam czasu, by poświęcać całe życie na boks, bo dla mnie to tylko zabawa i pasja. Chcę współpracować z pewnymi młodymi zawodnikami, których potem można uformować i sprawić, że będą robili postępy. Michał to z pewnością dobry zawodnik, jednak moim zdaniem pewnego pułapu by nie przeskoczył. Ma już 27 lat, a w tej kategorii trzeba zaczynać wcześniej i dostosować się do innego stylu zagranicznych zawodników. Michałowi w ciągu powiedzmy trzech następnych lat taka sztuka by się nie udała - tłumaczył swoje rozstanie z poznańskim pięściarzem założyciel Global Boxing.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Piotrowski
Data: 05-10-2013 18:59:27 
I to jest prawdziwy facet! Szczerosc ;)
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 05-10-2013 19:02:07 
Taka anty reklama dla Chudego.Szkoda że przed podpisałem kontraktu nie analizowani takich rzeczy...Ja wie że dopiero ring weryfikuje ale potencjał już wcześniej można ocenić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.