COTTO NIE ZEJDZIE DO PÓŁŚREDNIEJ

Miguel Cotto (37-4, 30 KO) zdobywał tytuł mistrza świata w wadze junior półśredniej, półśredniej oraz junior średniej. W tej ostatniej przegrał dwa poprzednie pojedynki, ale Portorykańczyk absolutnie wykluczył zbijanie kilogramów do niższej dywizji. Mało tego, nie wyklucza nawet przenosin do wagi średniej, by tam stanąć naprzeciw Sergio Martineza. Póki co jednak 5 października będzie musiał najpierw uporać się z twardym Delvinem Rodriguezem (28-6-3, 16 KO).

- Nie interesują mnie już starty w wadze półśredniej. W limicie junior średniej czuję się komfortowo, a zejście w dół byłoby dla mnie sporym problemem. Nie mam zamiaru znów tego robić, tak więc zostanę w wadze junior średniej - powiedział Cotto.

Kilka dni temu trenujący go Freddie Roach zasugerował, że jego podopieczny lepiej prezentowałby się w kategorii półśredniej, lecz jak widać sam zainteresowany szybko zdementował wszelkie spekulacje.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jasin
Data: 21-09-2013 03:31:43 
Jak juz jestem, to co napisze. Cotto dal dobra walke Maywetherowi, ale przegral z Troutem, z ktorym Canelo wygral. Canelo natomiast dal slaba walke z Floydem. PORA NA POJEDYNDEK ALVAREZ VS. COTTO!!!!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.